حاشیه های جنجالی برنامه دورهمی و توضیح مهران مدیری + عکس

مهران مدیری درباره حرف های جنجالی اش توضیح داد

حاشیه های جنجالی برنامه دورهمی : برنامه دورهمی با حرف های مهران مدیری بسیار پر حاشیه شده و در فضای مجازی با واکنش های مختلفی روبرو شده , مهران مدیری برای حرف هایش در دورهمی توضیح داد.

توضیح مهران مدیری برای حواشی سخنانش

معمولا توی دورهمی هایی از نوع دورهمی های مهران مدیری حرف هایی زده می شود که فارغ از شیوه بیان، طنزی ناپخته را در بطن خود دارد که تنها موجب تلخندی بی اثر می شود. حالا و در یکی از این شوخی های بی محابا، جناب طناز حرف هایی زده که حکایت فریاد در باد است. نسیمی که مهران مدیری در برنامه دورهمی اش به راه انداخت، الان توفانی شده که صدای خیلی ها را درآورده و موجی از اعتراض ها را باعث شده است.

Image result for ‫دورهمی مدیری‬‎حواشی حرف های مهران مدیری در دورهمی

حواشی به وجود آمده درباره برنامه دورهمی باعث شد تا مهران مدیری برای رفع ابهامات، متنی را منتشر کند.

در پی حواشی به وجود آمده درباره صحبت های مهران مدیری در برنامه «دورهمی»، این مجری، کارگردان و بازیگر توضیحاتی را ارائه کرد.

با توجه به برداشت های مختلفی که از صحبت های مجری برنامه «دورهمی» شده و واکنش های متفاوتی را در فضای مجازی برانگیخته است، مدیر روابط عمومی پروژه های مهران مدیری از طرف او متن زیر را منتشر کرد:

حتما بخوانید :  تعداد پس لرزه های زلزله مشهد 16 فروردین 96 + جزئیات و آمار

«به نام خالق زیبایی ها

در برنامه «دورهمی» راجع به هر موضوعی که صحبت می شود، هیچ شخص خاص یا جناح سیاسی یا جریان مشخصی در نظر نیست. «دورهمی» فقط به نقد نقاط تاریک و روشن خصلت های انسانی می‎پردازد…

با احترام »

مهران مدیری درباره حرف های جنجالی اش توضیح داد