حمید گودرزی و نوید محمدزاده + عکس و فیلم و ماجرای توهین

پیام اینستاگرامی حمید گودرزی به نوید محمدزاده

حمید گودرزی و نوید محمدزاده : حمید گودرزی در اینستاگرام خود عکسی از نوید محمدزاده را منتشر کرد و به حواشی پیش‌آمده درباره سخنانش در برنامه «دورهمی» پاسخ داد.

حمید گودرزی با انتشار متنی در اینستاگرامش، تعبیر حرف‌های شب گذشته خود در برنامه «دورهمی» را که به نظر می‌رسید خطاب به نوید محمدزاده باشد، تکذیب کرد.

صحبت های جنجالی حمید گودرزی به نوید محمد زاده برنامه دورهمی

دانلود فیلم

فیلم عذرخواهی حمید گودرزی از نوید محمدزاده

این بازیگر ضمن انتشار عکسی از نوید محمدزاده نوشت:

«درود بر هنر و هنر دوستان

اين روزها متأسفانه باند و باندبازى به فرهنگ عده‌اى از مردم نازنينمون هم كشيده شده كه صد البته از ماست كه بر ماست
نويد عزيز طبق تلفنی كه با هم صحبت كرديم برات گفتم كه من به هيچ عنوان منظورم تو نيستی عزيزم و منظورم ازسينمای زير پير هني سينمای تلخ و نااميد كننده‌ای است كه متاسفانه اين روزها سايه‌‌اش سينمای ايران را در بر گرفته به هر حال تو يكی از بهترين بازيگران اين مملكت هستی و برايت آرزوی سيمرغ هاي بيشتر و شادي های افزون تر را از خدای بزرگ خواستارم.»

کنایه سنگین حمید گودرزی به نوید محمدزاده در دورهمی

کنایه سنگین حمید گودرزی به نوید محمدزاده در دورهمی/ آدم‌های چرک و کثیف، ستارگان امروز سینمای ایران شده‌اند

حمید گودرزی باحضور در برنامه «دورهمی» از فضایی که بر سینمای این سال‌های ایران حاکم شده است انتقاد کرد و از علاقه خود به سوپر استار شدن گفت.

حمید گودرزی، بازیگر سینما و تلویزیون، شامگاه شنبه ۱۲ فروردین مهمان برنامه «دورهمی» بود.

گودرزی در ابتدای برنامه درباره سن خود و توضیح اینکه چگونه جوان مانده است، گفت: «۳۹ سال دارم، سعی می‌کنم ورزش کنم و خوراکم را کنترل کنم تا سالم زندگی کنم. اگر هم پیر شدم دوست دارم شبیه شما شوم.»

او سپس در مورد نحوه علاقه‌مندی‌اش به بازیگری، بیان کرد: «من برای کنکور تجربی و رشته پزشکی درس می‌خواندم، یک روز فیلمی از آقای مهدی هاشمی در جشنواره فجر دیدم که داشتند سیمرغ می‌گرفتند، با دیدن آن فیلم بدجوری شیفته او و حرفه بازیگری شدم، تغییر مسیر دادم و در کنکور هنر شرکت کردم.»

حتما بخوانید :  پژمان جمشیدی ( از ورزشکاری تا بازیگری و خوانندگی + عکس )

این بازیگر درخصوص مواجه شدنش با بحران ۴۰ سالگی گفت: «نمی دانم این بحران چیست ولی یک اتفاق بدی امسال برای من افتاد و پس از ۱۲ سال زندگی مشترک، مجرد شدم. این مسئله خیلی اذیتم کرد و تنها شدم.»

او در مورد علت مثبت بودن اکثر کاراکترهایی که بازی کرده است، بیان کرد: «مردم و کارگردانان من را به سمتی سوق دادند که نقش منفی به من نمی‌آید و من هم مجبور شدم که این سبک جوان عاشق پیشه ساده را بازی کنم و در بعضی مواقع هم به من آسیب زده است. حتی خودم هم خسته شده‌ام، ولی پیشنهادهایی که دارم همه در این فضا است.»

این بازیگر درباره اینکه دوست دارد سوپر استار باشد یا نه؟ گفت: «بله دوست دارم و مردم باید بگویند. سوپر استار باید همانند شما خوشتیپ، خوش صدا و خوش لباس باشد و مردم از او خوششان بیاید.»

گودرزی در ادامه برنامه درخصوص غیبت چند ساله خود در سینما و تلویزیون با اشاره به باندبازی حاکم بر فضای هنری، توضیح داد: «در دهه هشتاد که ما در سینما بازی می‌کردیم، مردم روی پرده سینما آدم‌های خوشتیپ و با کلاس می‌دیدند که شخصیت قهرمانی داشتند و چهار تومان پول بلیت می‌دادند، در آخر هم با حال خوب از سینما بیرون می‌آمدند. در مقابل امروزه یک سری آدم‌های کثیف و چرک که با زیر پیراهن بازی می‌کنند و فقط فریاد می‌زنند و رگ گردنشان را باد می‌کنند، ستاره هستند و مخاطبان هشت تومان پول بلیت می‌دهند و زمانی که از سینما بیرون می‌آیند ناراضی هستند و زن و شوهرها به همه شک دارند. امروز سینمای بی‌قهرمان مد شده است و این خیلی به نظرم برای سینما بد است.»

او در همین راستا ادامه داد: « نویسندگان ما هم که فیلمنامه سریال‌های ترکیه‌ای را که همه به موضوع خیانت می‌پردازند، کپی می‌کنند و از روی آن فیلم می‌سازند؛ آثاری که نیاز جامعه ما نیست و باعث ایجاد نارضایتی در بین خانواده‌ها و جامعه می‌شود.»

حتما بخوانید :  جدیدترین عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره ها ( 51عکس جدید )

گودرزی در پاسخ مهران مدیری که پرسید دشمن زیاد داری، اینگونه پاسخ داد: «به نظر می‌آید که خیلی دشمن دارم و شاید دلیلش این است که خیلی با صراحت صحبت می‌کنم، ولی ما که کاری با کسی نداریم و دوباره فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم.»

او درباره نقش ایده آلی که همیشه دوست دارد بازی کند، بیان کرد: «دوست داشتم نقش عباس آقا با بازی عزت‌الله انتظامی در «اجاره نشین ها» را بازی کنم.»

گودرزی درباره عجیب‌ترین چیزی که تا به حال شنیده است، گفت: «امروز فهمیدم بازیگر آیتم نمایشی شما (سروش جمشیدی) بیش از یک میلیون دنبال کننده در فضای مجازی دارد و خیلی برایم عجیب بود، واقعا آفرین دارد.»

این بازیگر در پایان درباره دستمزدی که در آخرین کار سینمایی خود گرفته است، گفت: «آخرین دستمزدم ۱۵۰ میلیون برای یک فیلم در مدت ۳۰ روز بود.»

حمید گودرزی و نوید محمدزاده + عکس و فیلم و ماجرای توهین