خاطره حاتمی ( از بیوگرافی تا ماجرای خاطره حاتمی در سردخانه )

بیوگرافی و عکس هاي خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

خاطره حاتمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران هست که آثار متعدد و جالبی را از وی دیده ایم، شاید تراشیدن مو هاي وی در فیلمی در کنار رضا عطاران دقت هرکسی را جلب کند.

بیوگرافی :

نام :خاطره
نام خانوادگی :حاتمی
متولد:۲۴ شهریور ماه ۱۳۶۲
تاهل :مجرد
فعالیت :بازیگر
شروع فعالیت :سال ۸۱

خاطره حاتمی ، بازیگر زن ایرانی ، متولد ۱۳۶۲ می باشد.خاطره حاتمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون فعالیت هنری خود را از سال ۸۱ شروع کرده هست در کارنامه هنری وی دو اتفاق دیدنی وجود دارد یکی از انها تراشیدن مو هاي سر در فیلم قرنطینه به کارگردانی آقای منوچهرهادی هست که به گفته خودش مادرش با مشاهده آن صحنه بسیار ناراحت شد

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانیولی تصویر العمل مادربزرگش در نوع خود قابل دقت بود که به او میگوید خاطره شبیه پسر ها شده اي باید بریم برات خواستگاری !
بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانیخاطره حاتمی در سردخانه

اتفاق دوم سر صحنه فیلم صندلی خالی به کارگردانی سامان استرکی اتفاق میوفتد که او باید برای دقایقی در سردخانه بیمارستان بخوابد و نقش مرده اي که در سردخانه زنده میشود را بازی کند که همۀ عوامل فیلم فکر میکردند که وی بازی کردن این سکانس را قبول نکند اما او می پذیرد

هر چند که در آن شب در سردخانه بیمارستان دو جنازه دیگر هم بود و خاطره حاتمی چند دقیقه اي را در سردخانه و در کنار دو جنازه دیگر دراز کشیده بود.حاتمی با بازی در سه نمایش «دکلره»، «رویای نیمه شب تابستان» و «اسکورسیزی» حسابی خاک صحنه خورده و با دو کار آخر در جشنواره حاضر شده هست.
بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

علی صادقی و خاطره حاتمی در ازدواج مشروط

ارتباط خاطره حاتمی با مادرش

ارتباطم با مادرم بسیارخوب و دوستانه هست. ما مثل دو دوست هستیم؛ به شکلی که واقعا با مادرم احساس راحتی می‌کنم.من و مامان درمورد همه ي چیز با هم حرف می‌زنیم و مسائل و دغدغه هایم را با او درمیان می‌گذارم. این موضوع مربوط به دوره جوانی ام نیست و از زمانی که به یاد دارم ارتباط مان کاملا دوستانه بوده هست.

حتما بخوانید :  جف بزوس - دومین مرد ثروتمند جهان را بیشتر بشناسید + تصاویر و بیوگرافی

مادر خاطره در مورد دخترش آن گونه میگوید:خاطره در کودکی بسیار شیطان و پرسرصدا و پر جنب وجوش بود و هرکاری پسر بچه هاي شروشیطون انجام می‌دهند، او هم در رفتارش داشت به شکلی که هر کس وی را میدید فکر میکرد پسر بچه هست. همه ي حرکات و شلوغ کاری هایش پسرانه بود و کلا بچه فرز و زبل و کنجکاوی بود.

دوست دارم خاطره ازدواجی پیروز داشته باشد. قطعا اگر دخترم که تک فرزندم هست از منزل برود به شدت دلتنگ او خواهم شد اماخوشبختی او یکی از بزرگ ترین آرزو هاي من هست ضمن این که خیلی دوست دارم نوه داشته باشم.

همه ي کارها و بازی هاي خاطره را دوست دارم اما بازی اش در تئاتر «متولد سال ۶۱ » و سریال «از نفس افتاده» را اکثر از سایر کارهایش دوست دارم. در فیلمهای سینمایی هم «قرنطینه» را خیلی دوست دارم. دخترم در آن فیلم نقش یک دختر سرطانی را داشت و موهایش را به دلیل بازی در ان نقش از ته تراشیده بود.

یادم هست نخستین بار که خاطره را با مو هاي تراشیده دیدم واقعا ناراحت شدم و فورا به یاد مادرانی افتادم که فرزندانی با مریضی هاي سختی مثل سرطان دارند و بسیار متاثر شدم. در نخستین پخش فیلم هم موقع تماشا مدام گریه میکردم و در فکر مادرانی بودم که باید شاهد رنج فرزندان دلبند و عزیزشان باشند که با این مریضی ترسناک دست و پنجه نرم میکنند.

حتما بخوانید :  کشف حجاب سپیده ذاکری و دلیلش برای کشف حجاب کردن + عکس

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

فیلم شناسی خاطره حاتمی

دنیای پرامید «۱۳۹۱»
در امتداد شهر «۱۳۸۹»
همبازی «۱۳۸۸»
دختران «۱۳۸۸»
صندلی خالی «۱۳۸۷»
قرنطینه «۱۳۸۶»
گرگ و میش «۱۳۸۵»
ناف«۱۳۸۱»

ازدواج مشروط

آلبوم هاي تلویزیونی خاطره حاتمی

کیمیا «۱۳۹۴»
آمین «۱۳۹۴»
خواب بلند «۱۳۹۲»
بیدارباش «۱۳۹۱»
راه طولانی «۱۳۹۱» در نقش سمانه
باغ شیشه اي «۱۳۸۹»
گاوصندوق «۱۳۸۸»
از نفس افتاده «۱۳۸۵»
فقط به دلیل تو «۱۳۸۲»
پول کثیف «۱۳۸۲»
کلانتر ۳
ماه عسل
عشق و مکافات

عکس هاي خاطره حاتمی

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

خاطره حاتمی در کنار لعیا زنگنه

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

رضا عطاران و خاطره حاتمی در فیلم قرنطینه

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

خاطره حاتمی در عشق و مکافات

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

شبنم فرشادجو و خاطره حاتمی و گلوریا هادی و سمانه پاکدل

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

بیوگرافی و عکس های خاطره حاتمی بازیگر ایرانی

خاطره حاتمی بازیگر ایرانی،تصاویر خاطره حاتمی بازیگر جوان ایرانی،خاطره حاتمی و همسرش،خاطره حاتمی بازیگر زن