خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویر

خانه ای دوران کودکی دونالد ترامپ

خانه کودکی ترامپ : دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا، روز جمعه رسما وارد کاخ سفید می شود و به دوران حکمرانی باراک اوباما خاتمه خواهد داد. با توجه به ماجراهای پیش آمده پیرامون او و حواشی سخنان مختلف وی، مراسم تحلیف آقای ترامپ نیز نباید خالی از حاشیه باشد.

تصاویر خانه کودکی دونالد ترامپ

351 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویر

اما فارغ از این گونه مسائل، به هر حال او سکان هدایت یکی از مهم ترین کشور های جهان را بر عهده خواهد گرفت. دونالد ترامپ در زندگی اش موفقیت های زیادی به دست آورده و این یکی احتمالا مهم ترین آن هاست. وی از روز اول توفیق های امروزش را نداشته و دوران سخت را نیز تجربه کرده است. تمام این موارد در شکل گیری شخصیت او موثر بوده اند.

یکی از مهم ترین دوران زندگی که نقش زیادی در آینده ایفا می کند، روزهای کودکی و نوجوانی است. آقای ترامپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و کودکی اش حتما در روند موفقیت های او تاثیر گذار بوده. تا کنون مسائل بسیار زیادی درباره آقای ترامپ و خانواده اش مورد بررسی قرار گرفته اند، اما هیچکس اطلاعاتی درباره دوران کودکی چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ندارد.

رئیس جمهور منتخب در خانه ای دو طبقه زندگی می کرده است. این عمارت به زودی به حراج گذاشته خواهد شد و با قیمت تقریبی ۱٫۲ میلیون دلار به فروش خواهد رسید.

حتما بخوانید :  دست محافظ ترامپ سوژه جدید و جنجالی رسانه ها شد + تصاویر و فیلم

ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم و شما را با خانه ای که آقای ترامپ کودکی اش را در آن گذرانده آشنا سازیم. تصاویر و توضیحات ارائه شده، می توانند در این زمینه کمک کننده باشند؛ پیشنهاد می دهیم آن ها را دنبال نمایید.

خانه قدیمی و کودکی ترامپ

350 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویرخانه دوران کودکی آقای ترامپ در همسایگی مجموعه اقامتی جامائیکا در منطقه کویینز نیویورک واقع شده است.

351 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویریک مجموعه اقامتی کوچک ۱در ۳ متری نیز در همسایگی خانه قرار دارد.

352 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویرجلوی این عمارت که معماری آن مربوط به قرون وسطی است نیز یک اتاق نورگیر مشاهده می شود.

353 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویرفِرِد ترامپ پدر رئیس جمهور آمریکا این خانه را در سال ۱۹۴۰ ساخت. آن ها تا ۴ سالگی آقای ترامپ در این ساختمان زندگی می کردند.

354 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویربه نظر می رسد که از آن زمان تا کنون، تغییر چندانی در آن رخ نداده است.

355 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویردر لیست حراجی این خانه، عبارت «مدل قدیمی و جذاب» (نوعی اصطلاح معماری) جلوی کلمه «فضای داخلی» دیده می شود.

356 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویراین خانه ۵ عدد اتاق خواب دارد که در فضای ۳۳۵ متر مربعی عمارت تقسیم شده اند.

357 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویراتاقی که دونالد ترامپ در آن زندگی می کرده، در زمان گرفتن عکس ها تِم وطن پرستانه داشته است.

حتما بخوانید :  بالای تخت خواب ( 70 ایده زیبا و جذاب برای دکور بالای تختخواب )

358 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویراگر ارتباط آقای ترامپ با خانه را نادیده بگیریم، هیچ چیز دیگری این عمارت را متمایز نمی کند.

359 w700 خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویردونالد ترامپ در گذشته برای خرید این خانه ابراز علاقه کرده بود، اما هیچ گاه دوباره از سکونت گاه قبلی خود بازدید به عمل نیاورد.

خانه دوران کودکی ترامپ را از نزدیک مشاهده کنید + تصاویر