دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویر

دکوراسیون داخلی خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا

خانه لوکس سلن دیون : «سلن دیون»، خواننده مشهور کانادائی تبار از سال ۲۰۱۳ میلادی ویلای بزرگ و زیبای خود در جزیره ژوپیتر در ایالت فلوریدای آمریکا را برای فروش گذاشته اما هنوز هیچ مشتری ای برای آن پیدا نشده است.

0 55 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویر

تصاویر خانه لوکس سلن دیون

هنرمند یاد شده، امسال برای اینکه از فروش رفتن این عمارت ویلایی خود مطمئن شود، قیمت آن را شکسته و به ۳۸٫۵ میلیون دلار رسانده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، قیمت اولیه فروش این ویلا در سال ۲۰۱۳ میلادی ۷۲٫۵ میلیون دلار بود که پس از گذشت حدود ۴ سال، سلن دیون قیمت آن را تقریبا به نصف رسانده است.

البته شایان ذکر است که وی در سال گذشته، پس از درگذشت همسرش، «رنه آنژلیل»، قیمت خانه را به ۴۵٫۵ میلیون دلار کاهش داده بود.

آن ها این عمارت را در سال ۲۰۰۵ میلادی به قیمت ۱۲٫۵ میلیون دلار خریداری کرده بودند. سپس در سال ۲۰۰۸ میلادی، ۷ میلیون دلار نیز برای خرید ویلای کناری هزینه کرده و آن ها را کوبیده و عمارت کنونی را ساختند.

این ویلا با مساحت تقریبی ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع، چشم اندازی رو به اقیانوس آتلانتیک، ۴ اتاق خواب مهمان، یک زمین گلف، خانه استخر و استخرهای مجزا دارد. مساحت بنای ویلا، حدود ۹۳۰ متر مربع است.

این عمارت، ۵ اتاق خواب و یک اتاق مخصوص تعویض لباس دارد. اتاق تعویض لباس به سیستم های خودکار طبقه بندی و سازمان دهی لباس و کفش مجهز است.

دلیل فروش این ویلای زیبا توسط سلن دیون این است که وی بیشتر وقت خود را در لاس وگاس و در هتل «قصر سزار» سپری می کند و این وضعیت تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.

حتما بخوانید :  لباس دختر بچه و پسر بچه ها ( جدیدترین مدل های شیک و به روز )

در ادامه با هم به بخش های گوناگون این ویلا و اتاق های آن نگاهی خواهیم داشت. همراهمان باشید.

تصاویر خانه لوکس خواننده زن آمریکایی

1 120 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرویلای زیبای سلن دیون در «ژوپیتر آیلند» در فلوریدا که ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع مساحت دارد.

2 116 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرخواننده مشهور کانادائی تبار این ویلا را با قیمت ۳۸٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته است.

3 115 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراو و همسرش با یکدیگر در طراحی این ویلا نظر داده اند و برای ساخت بنای موردنظرشان، ساختمان کناری را نیز خریداری کرده اند.

4 116 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراین خانه ۳ استخر مجزا با چشم انداز اقیانوس دارد.

5 103 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویربنای ساختمان حدود ۹۳۰ متر مربع مساحت دارد.

6 101 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرخانه اصلی دو آشپزخانه دارد. گزینه ای که در تصویر می بینید به فضای غذاخوری نزدیک است.

7 96 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرآشپزخانه سرپیشخدمت که فضای ذخیره سازی زیادی دارد.

8 80 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویردر گوشه و کنار خانه، مبلمان و صندلی های اعیانی و باشکوهی کار گذاشته شده.

9 72 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرطبقه همفک دارای پنجرهای بلند (از زمین تا سقف) است که نور طبیعی را وارد خانه می کند.

10 58 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرفضای غذاخوری برای یک مهمانی ۸ نفره جا دارد.

11 49 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرمی توان گفت که زیباترین و مجلل ترین بخش این عمارت، اتاق خواب اصلی آن است.

12 39 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراین اتاق یک بالکن اختصاصی با چشم انداز اقیانوس دارد و یکی از جاذبه های دیگر آن، تعبیه تلویزیون درون سقف و روبه روی تختخواب است.

13 31 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویردر کنار اتاق خواب اصلی، یک سرویس بهداشتی بسیار شیک قرار دارد.

14 30 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویریکی دیگر از بهترین قسمت های اتاق خواب را می توان کمد لباس با طراحی شخصی دانست که خودش یک اتاق مجزاست و سیستم اتوماتیک سازمان دهی به لباس ها و کفش دارد.

حتما بخوانید :  دکوراسیون قرمز برای منزل شما با مدل ها و ایده های جدید + عکس

15 25 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراین تصویر یکی از اتاق خواب های مهمان است که با سلیقه زیاد طراحی شده.

16 19 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویردر تراس های خانه نیز فضاهای نشمین متعدد به همراه شومینه و مبلمان تعبیه شده

17 15 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرپس از شنا و آب تنی می توانید در خانه استخر از خودتان پذیرایی کرده و استراحت کنید.

18 15 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراستخر اصلی خانه یک فضای اختصاصی و بسیار رویایی برای شومینه زمینی دارد که می توان قبل و بعد از شنا در آن جا حمام آفتاب هم گرفت.

19 11 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویراز بالکن های این ویلا می توان منظره های بی نظیری را تماشا کرد.

20 10 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرچشم انداز محیط اطراف واقعا فوق العاده است.

21 12 دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویرنمای کلی عمارت در شب