دکوراسیون خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا را ببینید + تصاویر

دکوراسیون داخلی خانه لوکس «سلن دیون» در آمریکا

خانه لوکس سلن دیون : «سلن دیون»، خواننده مشهور کانادائی تبار از سال ۲۰۱۳ میلادی ویلای بزرگ و زیبای خود در جزیره ژوپیتر در ایالت فلوریدای آمریکا را برای فروش گذاشته اما هنوز هیچ مشتری ای برای آن پیدا نشده است.

0

تصاویر خانه لوکس سلن دیون

هنرمند یاد شده، امسال برای اینکه از فروش رفتن این عمارت ویلایی خود مطمئن شود، قیمت آن را شکسته و به ۳۸٫۵ میلیون دلار رسانده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، قیمت اولیه فروش این ویلا در سال ۲۰۱۳ میلادی ۷۲٫۵ میلیون دلار بود که پس از گذشت حدود ۴ سال، سلن دیون قیمت آن را تقریبا به نصف رسانده است.

البته شایان ذکر است که وی در سال گذشته، پس از درگذشت همسرش، «رنه آنژلیل»، قیمت خانه را به ۴۵٫۵ میلیون دلار کاهش داده بود.

آن ها این عمارت را در سال ۲۰۰۵ میلادی به قیمت ۱۲٫۵ میلیون دلار خریداری کرده بودند. سپس در سال ۲۰۰۸ میلادی، ۷ میلیون دلار نیز برای خرید ویلای کناری هزینه کرده و آن ها را کوبیده و عمارت کنونی را ساختند.

این ویلا با مساحت تقریبی ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع، چشم اندازی رو به اقیانوس آتلانتیک، ۴ اتاق خواب مهمان، یک زمین گلف، خانه استخر و استخرهای مجزا دارد. مساحت بنای ویلا، حدود ۹۳۰ متر مربع است.

این عمارت، ۵ اتاق خواب و یک اتاق مخصوص تعویض لباس دارد. اتاق تعویض لباس به سیستم های خودکار طبقه بندی و سازمان دهی لباس و کفش مجهز است.

دلیل فروش این ویلای زیبا توسط سلن دیون این است که وی بیشتر وقت خود را در لاس وگاس و در هتل «قصر سزار» سپری می کند و این وضعیت تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.

حتما بخوانید :  ذرت خوشمزه کره ای با فویل درست کنید + آموزش تصویری و روش تهیه

در ادامه با هم به بخش های گوناگون این ویلا و اتاق های آن نگاهی خواهیم داشت. همراهمان باشید.

تصاویر خانه لوکس خواننده زن آمریکایی

ویلای زیبای سلن دیون در «ژوپیتر آیلند» در فلوریدا که 22258.5 متر مربع مساحت دارد.ویلای زیبای سلن دیون در «ژوپیتر آیلند» در فلوریدا که ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع مساحت دارد.

خواننده مشهور کانادائی تبار این ویلا را با قیمت 38.5 میلیون دلار برای فروش گذاشته است.خواننده مشهور کانادائی تبار این ویلا را با قیمت ۳۸٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته است.

او و همسرش با یکدیگر در طراحی این ویلا نظر داده اند و برای ساخت بنای موردنظرشان، ساختمان کناری را نیز خریداری کرده اند.او و همسرش با یکدیگر در طراحی این ویلا نظر داده اند و برای ساخت بنای موردنظرشان، ساختمان کناری را نیز خریداری کرده اند.

این خانه 3 استخر مجزا با چشم انداز اقیانوس دارد.این خانه ۳ استخر مجزا با چشم انداز اقیانوس دارد.

بنای ساختمان حدود 930 متر مربع مساحت دارد.بنای ساختمان حدود ۹۳۰ متر مربع مساحت دارد.

خانه اصلی دو آشپزخانه دارد. گزینه ای که در تصویر می بینید به فضای غذاخوری نزدیک است.خانه اصلی دو آشپزخانه دارد. گزینه ای که در تصویر می بینید به فضای غذاخوری نزدیک است.

آشپزخانه سرپیشخدمت که فضای ذخیره سازی زیادی دارد.آشپزخانه سرپیشخدمت که فضای ذخیره سازی زیادی دارد.

در گوشه و کنار خانه، مبلمان و صندلی های اعیانی و باشکوهی کار گذاشته شده.در گوشه و کنار خانه، مبلمان و صندلی های اعیانی و باشکوهی کار گذاشته شده.

طبقه همفک دارای پنجرهای بلند (از زمین تا سقف) است که نور طبیعی را وارد خانه می کند.طبقه همفک دارای پنجرهای بلند (از زمین تا سقف) است که نور طبیعی را وارد خانه می کند.

فضای غذاخوری برای یک مهمانی 8 نفره جا دارد.فضای غذاخوری برای یک مهمانی ۸ نفره جا دارد.

می توان گفت که زیباترین و مجلل ترین بخش این عمارت، اتاق خواب اصلی آن است.می توان گفت که زیباترین و مجلل ترین بخش این عمارت، اتاق خواب اصلی آن است.

این اتاق یک بالکن اختصاصی با چشم انداز اقیانوس دارد و یکی از جاذبه های دیگر آن، تعبیه تلویزیون درون سقف و روبه روی تختخواب است.این اتاق یک بالکن اختصاصی با چشم انداز اقیانوس دارد و یکی از جاذبه های دیگر آن، تعبیه تلویزیون درون سقف و روبه روی تختخواب است.

در کنار اتاق خواب اصلی، یک سرویس بهداشتی بسیار شیک قرار دارد.در کنار اتاق خواب اصلی، یک سرویس بهداشتی بسیار شیک قرار دارد.

یکی دیگر از بهترین قسمت های اتاق خواب را می توان کمد لباس با طراحی شخصی دانست که خودش یک اتاق مجزاست و سیستم اتوماتیک سازمان دهی به لباس ها و کفش دارد.یکی دیگر از بهترین قسمت های اتاق خواب را می توان کمد لباس با طراحی شخصی دانست که خودش یک اتاق مجزاست و سیستم اتوماتیک سازمان دهی به لباس ها و کفش دارد.

حتما بخوانید :  درس خواندن در امتحانات با 11 روش مفید و کاربردی + جزئیات

این تصویر یکی از اتاق خواب های مهمان است که با سلیقه زیاد طراحی شده.این تصویر یکی از اتاق خواب های مهمان است که با سلیقه زیاد طراحی شده.

در تراس های خانه نیز فضاهای نشمین متعدد به همراه شومینه و مبلمان تعبیه شدهدر تراس های خانه نیز فضاهای نشمین متعدد به همراه شومینه و مبلمان تعبیه شده

پس از شنا و آب تنی می توانید در خانه استخر از خودتان پذیرایی کرده و استراحت کنید.پس از شنا و آب تنی می توانید در خانه استخر از خودتان پذیرایی کرده و استراحت کنید.

استخر اصلی خانه یک فضای اختصاصی و بسیار رویایی برای شومینه زمینی دارد که می توان قبل و بعد از شنا در آن جا حمام آفتاب هم گرفت.استخر اصلی خانه یک فضای اختصاصی و بسیار رویایی برای شومینه زمینی دارد که می توان قبل و بعد از شنا در آن جا حمام آفتاب هم گرفت.

از بالکن های این ویلا می توان منظره های بی نظیری را تماشا کرد.از بالکن های این ویلا می توان منظره های بی نظیری را تماشا کرد.

چشم انداز محیط اطراف واقعا فوق العاده است.چشم انداز محیط اطراف واقعا فوق العاده است.

نمای کلی عمارت در شبنمای کلی عمارت در شب