خانه عجیب ( عکس ۱۵ خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

خانه های جالب و عجیب که دیدنشان شما را حیرت زده می کند

خانه عجیب : همه ما در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنیم و سعی داریم آن ها را مدیریت نماییم. افراد پس از گذراندن یک روز شلوغ کاری و خستگی های مختلفی که از کار زیاد نصیبشان شده، به خانه پناه می آورند تا بتوانند انرژی از دست رفته خود را دوباره باز گردانند. همین امر اهمیت وجود یک خانه راحت و آرام را بیش از پیش پر رنگ می کند.

763 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

ساخت خانه های عجیب

بسیاری از خانه هایی که ما در آن ها زندگی می کنیم، شکل و ظاهر یکسانی دارند و تنها در فضای داخلی و دکوراسیون متفاوت هستند. با این حال برخی منازل دارای شکل های عجیب و غریبی بوده و هر کسی نمی تواند در آن ها زندگی نماید.

تصاویر و توضیحاتی که در ادامه قرار داده شده، ۱۵ خانه با شمایل عجیب و غیر معمول را به شما نشان می دهند. برخی از آن ها رویایی به نظر رسیده و برخی دیگر نیز برای زندگی کردن بیش از حد فانتزی جلوه می کنند. از شما دعوت می کنیم مطلب را تا پایان دنبال کنید و با منازل عجیب یاد شده آشنا شوید.

خانه صدفی شکل عجیب

750 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

عکس خانه عجیب صدفی

751 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این خانه عجیب که در کشور مکزیک قرار دارد، با موزائیک هایی زیبا و رنگارنگ تزئین شده که درون فضای داخلی یک رنگین کمان به وجود می آورند.

خانه جالب حبابی

752 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

در این منزل که زمانی در تملک پیر کاردین طراح مد و لباس مشهور بوده است، سه استخر، آمفی تئاتر با ظرفیت ۵۰۰ نفر و چشم اندازی زیبا به دریای مدیترانه دیده می شود.

خانه عجیب اسکیتی

753 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

عکس خانه جالب اسکیتی

754 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

نکته جالب اینجاست که در منزل یاد شده قهرمان سابق اسکیت جهان زندگی می کند. شما می توانید هم روی سطوح خارجی و هم روی سطوح داخلی به اسکیت بپردازید.

خانه ای جالب و عجیب به شکل کلیسا

755 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این منزل زیبا که در کشور هلند قرار گرفته، در سال ۱۸۷۰ میلادی به عنوان یک کلیسای کاتولیک ساخته شده و اکنون به مکانی زیبا تبدیل گشته است.

حتما بخوانید :  سوتی فیلم های هالیوود لو رفته را اینجا مشاهده کنید + عکس

خانه جالب عصر حجر

756 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

تصاویر خانه عجیب عصر حجر

757 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این مکان دقیقا همانند منازلی که در کارتون «عصر حجر» دیده ایم ساخته شده است. خانه مذکور که قبلا به دیک کلرک سناتور سابق آمریکایی تعلق داشته، دارای یک اتاق خواب، دو عدد حمام و انبوهی از لوازم سنگی است.

خانه جالب و عجیب شیشه ای

758 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

در این منزل جالب و عجیب که در کشور ژاپن قرار دارد، تمام دیوارهای بیرونی و درونی خانه با استفاده از شیشه ساخته شده اند. تنها فضای داخلی که شفافیت دیگر نقاط منزل را ندارد، حمام آن است.

خانه هواپیمایی جالب

759 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

خانه جالب شبیه به هواپیما

760 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

ژوان آساری قبلا خانه ای سیار کنار دریاچه خریده بود، اما پس از آنکه منزلش سوخت تصمیم گرفت این خانه شبیه به بوئینگ ۷۲۷ را خریداری نماید.

خانه کفشی عجیب

761 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این مکان کنار جاده ای در پنسیلوانیا، تا به حال چند بار تغییر کاربری و مالکیت داده، اما در حال حاضر به پایگاهی فصلی تبدیل شده که تورهایی برای اقامت در این منزل عجیب را پیشنهاد می دهد.

ساختمان قوری شکل عجیب

762 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

تصاویر خانه شبیه به قوری

763 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

در حال حاضر دیگر استفاده ای از آن نمی شود. ساختمان قوری شکل در سال ۱۹۲۲ به عنوان یک پمپ بنزین ساخته شد و هنوز هم در جای قبلی خود قرار دارد.

خانه لغزنده جالب

764 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

ساختار این منزل با دیگر نمونه های قبلی تفاوت دارد و بسیار عجیب جلوه می کند. در پس این خانه که در انگلیس واقع شده، پوششی به چشم می خورد که می تواند همانند سانروف روی بخش شیشه ای بلغزد و آن را بپوشاند.

خانه قارچی شکل عجیب

765 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

عکس خانه جالب قارچی

766 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

اگرچه باورش کمی مشکل است، اما هنگامی که تری براون این منزل را خرید، بسیار معمولی جلوه می کرد. او همراه با ۳۵ تن از دانش آموزان در سال های بعدی روی خانه کار کردند و ساختمان را به این شکل درآوردند.

حتما بخوانید :  عروس و داماد عجیب با سن بالا +عکس عروس و داماد

ساختمان مکعبی شکل جالب

767 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

هر یک از منازل دارای سه طبقه و اتاق های هرمی شکل هستند. پیر بلوم طراح آلمانی کاری کرد که معماری آن ها بسیار مدرن جلوه کند.

ساختمان اسرار آمیز وینچستر

768 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

خانه اسرار آمیز

769 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

در این منزل موارد عجیب و غریب زیادی مانند درب هایی که به هیچ کجا راه ندارند و راه پله هایی که مستقیما به سمت سقف می روند، دیده می شود. عموم مردم می توانند از ساختمان دیدن کنند.

کوچکترین خانه جهان

770 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این مکان جالب که توسط یک پناهجو در آلمان ساخته شده، تنها یک اتاق دارد و شخص نهایتا می تواند در آن بنشیند و یا دراز بکشد.

ساختمان صخره ای دلهره آور و عجیب

771 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

خانه صخره ای

772 خانه عجیب ( عکس 15 خانه جالب با طراحی های شگفت آور )

این ساختمان که هنوز به طور کامل ساخته نشده، برای چسبیدن به یک طرف صخره طراحی گشته و دیوارهای شیشه ای آن از سه طرف منظره اقیانوس را پیش روی چشمان شما قرار می دهند. پشت بام به صورت هم سطح با زمین ساخته شده و بنابراین بازدید کنندگان باید برای دسترسی به طبقات پایین بروند.