خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسون

خانه باشکوه و رویایی مایکل جکسون

خانه مایکل جکسون : همانطور که می دانید، تجارت شخصیت های مشهور و چهره های سرشناس حتی پس از مرگ نیز به پایان نمی رسد. املاکی که آن ها از خود به جا می گذارند، با قیمت های سرسام آور توسط حراجی ها به فروش گذاشته می شوند. از جمله کسانی که این مسئله برایش رخ داده، می توان به مایکل جکسون ستاره فقید موسیقی اشاره نمود.

1 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسون

اگر به یاد داشته باشید، چند سال پیش «مزرعه نورلند» ملک شخصی و رویایی مایکل جکسون با قیمت سرسام آور ۱۰۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شد. اکنون این عمارت بار دیگر برای فروش قرار داده شده، اما برای آن ۳۳ میلیون دلار تخفیف در نظر گرفته شده و قرار است با قیمت ۶۷ میلیون دلار عرضه گردد.

عمارت یاد شده که اکنون به نام «مزرعه سیکامور وَلی» شناخته می شود، در منطقه «لس الویس» کالیفرنیا قرار گرفته و وسعت آن بیش از ۱۰۹۲ هکتار برآورد می گردد. ملک در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی با قیمت ۲۳٫۵ میلیون دلار از مایکل جکسون خریداری شد و پس از بازسازی دوباره به بازار عرضه گشت، اما تا به حال فروش نرفته است.

ما در این مقاله قصد داریم به درون و بیرون عمارت باشکوه مایکل جکسون نگاهی بیاندازیم. تا پایان همراه باشید.

عکس خانه مایکل جکسون

1 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسون

به مزرعه نورلند – خانه ای که قبلا به مایکل جسکون تعلق داشته – خوش آمدید.

حتما بخوانید :  جذاب تر شدن ( 7 ترفند ساده و علمی برای اینکه جذاب تر به نظر برسید )

2 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونبا عبور از دروازه ها و مسیرهای ماشین رو، می توانید مجسمه های برنزی کودکان در حال بازی را مشاهده نمایید.

3 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوننمای جلویی و کامل عمارت سبک نورماندی.

4 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونتصویری هوایی از این ملک عظیم و با شکوه.

5 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوناتاق اصلی بازسازی شده بسیار بزرگ جلوه می کند.

6 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونخانه اصلی به آشپزخانه ای بزرگ مجهز شده است.

7 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوناتاق خوابی که سلطان پاپ دنیا در آن استراحت می کرد.

8 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونیک جکوزی بزرگ رو به روی پنجره ها در اتاق خواب اصلی قرار دارد.

9 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونهمانطور که احتمالا حدس زده اید، زمین ها بزرگ هستند و بسیار خوب آراسته شده اند. در این جا یکی از دریاچه ها را مشاهده می کنید که درونش یک فواره قرار گرفته است.

10 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونمجسمه های برنزی زیادی از کودکان به چشم می خورد.

11 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوناستخر نیز طبیعتا در نظر گرفته شده است. ماشین خرید بستنی که در تصویر مشاهده می کنید، هدیه ای از طرف الیزابت تیلور به مایکل جکسون بوده است.

12 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوناستخر یاد شده چندین طبقه دارد. هنگامی که مایکل جکسون اینجا زندگی می کرده، این مکان مملو از بازی های کامپیوتری بوده است.

13 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونعلاوه بر موارد ذکر شده، یک ایستگاه قطار سفارشی ساخته شده نیز در عمارت به چشم می خورد.

14 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسوننمایی از پشت ایستگاه؛ جایی که می توان محل عبور قطار و ریل ها را مشاهده نمود.

حتما بخوانید :  چهره های خوشتیپ و خوش استایل+ تصاویر بهترین ها در لباس و زیبایی

15 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونبچه ها و بزرگسالان در سال ۲۰۰۴، در جشن مایکل جکسون با این قطار عکس می انداختند.

16 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونمیهمانان او از محل برگزاری جشن و شهر بازی نیز دیدن کردند. شرکت خریدار ملک، این مکان را به «باغ ذن» تبدیل نمود.

17 w700 خانه مایکل جکسون + تصاویر خانه رویایی و زیبای مایکل جکسونهنگامی که مایکل جکسون در سال ۲۰۰۵ از این عمارت نقل مکان کرد، ملک با دقت و ظرافت مورد بازسازی قرار گرفت.

فیلم قصر مایکل جکسون حراج شد