خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر ۲۰ خانه زیبا

خانه های درختی جالب و شگفت انگیز

خانه های درختی : از سال های دور تا کنون، بشر همواره به دنبال ماجراجویی و انجام کارهای عجیب و غریب بوده است. یکی از مواردی که حس کنجکاوی و خلاقیت انسان ها را به خوبی به تصویر می کشد، خانه های درختی است. خانه درختی از جمله ابداعات جالب به شمار می رود و در تمام نقاط جهان دیده می شود. کسانی که شرایط لازم را داشته باشند، برای خود خانه درختی می سازند تا هنگام احساس خستگی، به آن پناه ببرند.

عکس خانه درختی

285 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبا

بیشتر خانه های درختی با استفاده از چوب و شبیه به کلبه ای کوچک ساخته می شوند. اما در مواردی دیده ایم که برخی ها برای خود خانه درختی عجیب و غریب می سازند که نمونه اش را تنها در فیلم های تخیلی دیده ایم.

ما در این مقاله قصد داریم ۲۰ خانه درختی عجیب و جالب در جهان را به شما نشان دهیم. تا پایان همراه باشید.

۱- خانه درختی به شکل سفینه

280 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه درختی عجیب از سوی هتل «Treehotel» کشور سوئد پیشنهاد می شود. نمای بیرونی آن از مواد ترکیبی با دوام ساخته شده و دو فرد بزرگسال و سه کودک درون آن جا می شوند.

حتما بخوانید :  خرابکاری در عکس توسط حیوانات باحال و شیطون + تصاویر جالب

۲- خانه درختی کروی

281 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبا

این کره ها توسط سه درخت نگه داشته شده اند؛ مفهومی که کمپانی سازنده اعلام کرده به شدت از ساخت قایق بادبانی و بادبانهای کشتی الهام گرفته شده است. در مجموع سه عدد از این خانه ها وجود دارد که دو تای آن ها با چوب و دیگری با فایبرگلاس ساخته شده اند.

۳- اتاق عجایب

282 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبایک طراح نیوزلندی این خانه را ساخته و نام آن را «Skysphere» گذاشته است. بیش از ۵۰ هزار دلار برای آن هزینه صرف گشته و ۳ هزار ساعت روی خانه کار شده است. خانه درختی مذکور انرژی خود را از خورشید تامین می کند و به وسیله اندروید کنترل می شود. در حال حاضر تنها نقض این خانه، نداشتن حمام است.

۴- مکعب آینه ای

283 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه عجیب که در دهکده هاراد کشور سوئد ساخته شده، دارای شیشه های رفلکس است و ابعاد آن ۴ در ۴ در ۴ متر برآورد می شود. این اتاق نیز توسط «Treehotel» در اختیار مشتریان قرار داده می شود. در مجموع هفت خانه درختی در این مکان ارائه می گردد.

۵- خانه درختی شیشه ای

284 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه جالب در کوه های کتسکیل نیویورک ساخته شده و در ساخت آن پنجره های اضافی به کار رفته است.

۶- خانه ای با فناوری پیشرفته

285 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیباکمپانی بریتانیایی «Blue Forrest» این مکان را برای یک مشتری یونانی که درخواست خانه ای تفریحی شبیه به فیلم های ۰۰۷ برای فرزندانش را داشته، ساخته است. در خانه یاد شده مرکز سرگرمی وجود دارد و سامانه امنیتی بیومتریک نیز در آن به کار رفته است.

۷- خانه درختی ضد آب

286 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه درختی ضد آب که از فریم آلومینیومی نیز بهره می برد، می تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند. شرکت سازنده آن ها را با قیمت ۷۲۰۰ دلار (۲۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان) به فروش می رساند.

نگاهی به درون خانه ضد آب

287 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه می تواند بیش از دو فرد بزرگسال را درون خود جای دهد و ۲٫۳ تن وزن را تحمل نماید.

۸- خانه درختی وودزمَن

288 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین مکان ۲۰۰ هزار دلاری (۷۶۰ میلیون تومانی) در منطقه دورست انگلستان قرار گرفته است. شما می توانید با استفاده از پل چوبی در نظر گرفته شده به ورودی و توسط راه پله مارپیچی به پشت بام (۱۱ متر ارتفاع از سطح زمین) بروید. سونا، جکوزی و فر مخصوص پیتزا در بام به چشم می خورد.

۹- خانه درختی در شمال غربی آلمان

289 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه که شرکت «Airbnb» ساخت آن را بر عهده داشته، ۳ متر از سطح زمین ارتفاع دارد. بیش از ۱۲ نفر در آن جا می شوند و وای فای و آیپد نیز در دسترس خواهد بود.

۱۰- سرزمین عجایب زمستانی

 

290 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبادر شهر رووانیمی فنلاند همیشه شاهد بارش برف نیستیم، اما هنگامی که این پدیده رخ دهد، هتل قطبی «Arctic TreeHouse» به شدت خودنمایی می کند.

۱۱- خانه بِل ایر

291 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه ۱۰۰۰ دلاری (۳۸ میلیون تومان) که در شهر لس آنجلس آمریکا واقع شده، امکاناتی نظیر وای فای، آشپزخانه مجهز و نورگیر سقف را در اختیار شما قرار می دهد.

۱۲- کابین سیاه

292 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه ۸۷ متر مربعی، یکی از دو خانه درختی در دهکده لا پیانتاتای ایتالیا به شمار می رود. این مکان در یک کاج دریایی ۲۰۰ ساله ساخته شده و ۷ متر از سطح زمین ارتقاع دارد.

۱۳- خانه ردوودز

293 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیباخانه درختی غلاف شکل در اوکلند نیوزلند واقع شده و ۱۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد. نام خانه به خاطر اسم درخت محل قرارگیری آن «ردوودز» انتخاب شده است. شما می توانید آن را اجاره کنید و از بیش از ۳۰ میهمان پذیرایی نمایید.

۱۴- مخفی گاه هاوایی

294 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه در فضایی بسیار زیبا قرار گرفته و یک جکوزی را در میان درختان در اختیار شما قرار می دهد.

۱۵- خانه ساحلی

295 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیباخانه درختی ساحلی توسط یک هتل اسکاتلندی لوکس ارائه می شود و می تواند ۲۴ میهمان را درون خود جای دهد.

۱۶- خانه استوانه ای ۴ طبقه

296 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه ۴ طبقه که در یک محفظه شیشه ای قرار گرفته، میزبان یک درخت نیز به شمار می رود. در سال ۲۰۱۶ بود که سرمایه گذاران اعلام کردند می توانند این مکان ۲۰ متری که با انرژی خورشید کار می کند را احداث نمایند.

۱۷- خانه درختی کو جانکشن

297 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه که در ارتفاع ۱۵ متری از سطح زمین قرار گرفته، یکی از ده ها مکانی است که در مجتمع اقامتی درختی کو جانکشن در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شما باید از ۴ راه پله بالا بروید و از دو پل معلق عبور کنید تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

۱۸- مجموعه اقامتی لوپ سینا

298 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین مجموعه تنها هتل درختی لوکس و معتبر در سائوما به شمار می رود. خانه ها به لطف درخت انجیر هندی، بیش از ۱۲ متر از سطح زمین ارتفاع دارند. تلسکوپ هایی نیز در ارتفاع ۱۰٫۵ متری از سطح زمین قرار داده شده است.

۱۹- خانه جادویی

299 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبااین خانه در مجموعه اقامتی «بولت فارم» قرار گرفته و شما می توانید با مراجعه به فضایی ۱۶ هکتاری در کارولینای جنوبی، آن را پیدا کنید. نکته جالب آنکه طراحی را گروه موسیقی «Needtobreathe» بر عهده داشته و هیچ گونه امکانات شبکه مانند وای فای و تلویزیون کابلی در خانه ارائه نمی گردد. بنابراین باید به جای صفحه نمایش ها، به پنجره ها خیره شوید.

۲۰- خانه درختی آتشفشانی

300 w750 خانه های درختی جالب و شگفت انگیز + تصاویر 20 خانه زیبادر شهر بانوس کشور اکوادور، جاذبه ای توریستی به نام «La Casa del Arbol» وجود دارد. این خانه درختی «نوسان در پایان جهان» نام گرفته و به نوعی ساکن خود را در ارتفاع ۲۶۰۰ متری از سطح دریا درست بالای آتشفشان تونگوراهوا معلق نگه می دارد.