خانواده ترامپ ۲۰ راز خصوصی و جالب در مورد خانواده ترامپ + عکس

خانواده دونالد ترامپ

خانواده ترامپ : دونالد ترامپ بعنوان یکی از غوغایی ترین رئیس جمهورهای کشور آمریکا همۀ وقت خبرساز بوده هست،رسانه ها به خانواده وی نیز دقت زیادی دارند. در ۱۹۹۰ دونالد ترامپ طی گفت و گو‌اي با پلی‌بوی گفت ”از نظر آماری … معمولا بچه‌هاي افراد پیروز، بسیار بسیار مشکل‌دار میباشند“. آیا فرزندان ترامپ هم چنین سرنوشتی داشتند؟

اگرچه خانواده بزرگ ترامپ همه ی وقت در بین عموم چهره‌ی خود را حفظ کرده‌اند، اما در پشت صحنه چیزهایی بیش‌تر از آن‌چه که فکرش را بکنید اتفاق می‌افتد. قطعا هیچ خانواده‌اي بی‌نقص نیست. اما دونالد ترامپ با پنج فرزند، دو طلاق، میلیاردها دلار درآمد قابل افزایش، ممکن هست بعضی از جزئیات را درمورد‌ی فرزندان عزیزش پنهان نگه دارد…

۱. بزرگ‌ترین پسر

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپدونالد ترامپ جونیور، ۳۷ ساله، بزرگ‌ترین پسر دونالد ترامپ و همسر اولش، ایوانا ترامپ هست. او در حال حاضر بعنوان معاون اجرایی در سازمان ترامپ کار می کند.

۲. دونالد ترامپ شکارچی تروفه در خطر انقراض

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپعشق جونیور به شکار بر کسی پوشیده نیست. او حتی در گفت و گو‌اش اعتراف کرد ”از نظر دوری از دردسر“ شکار کردن خیلی بیش‌تر به رشد او کمک کرده هست. در ۲۰۱۲، و پس از آن‌که تی‌ام‌زی تصویر‌هاي پسران ترامپ را در سفر به زیمباوه به دست آورده و منتشر کرد، دونالد با این سرگرمی خداحافظی کرد.

۳. سال خوشگذرانی جونیور در آسپن

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپدونالد جونیور مثل پدرش از دانشکده‌ی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شد. پس از فارغ‌التحصیلی، یک سال مرخصی گرفت تا در آسپن کلرادو جشن بگیرد. این سال به نقطه‌ی عطفی در زندگی او تبدیل شد، زیرا موافقت کرد سبک زندگی عیاشانه‌اش را کنار بگذارد، و به کار برای پدرش بپردازد.

۴. همسر مدل جونیور

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپترامپ جونیور در سال ۲۰۰۵ با ونسا هایدون مدل ازدواج کرد و این زوج اکنون پنج فرزند دارند. هایدون در طی روزهای مدل بودنش با لئوناردو دی‌کاپریو ارتباط داشت.

۵. دختر موردعلاقه

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپایوانکا ترامپ بزرگ‌ترین دختر ترامپ از همسر اولش هست. او به نوبه‌ی خود یک تاجر پیروز هست و دختر موردعلاقه‌ی ترامپ به حساب می آید.

۶. مدل، مدپرور، تاجر

او نه تنها معاون اجرایی ذخیره و توسعه‌ی شرکت پدرش، بلکه مدل، پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک‌تایمز، و مثل پدرش از دانشجویان دانشگاه پنسیلوانیا حمایت مالی میکند.

۷. برند رسوایی

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپماه‌ها پس از آن که خط مد او مجبور شد روسری‌هاي به شدت قابل اشتعال ساخت شده در چین را بازپس بگیرد، ایوانکا از سوی خط ساخت کفش ایتالیایی آکوازورا در منهتن به دادگاه فدرال فرخوانده شد. این شرکت ادعا کرد خط ساخت پاپوش‌هاي ایوانکا ترامپ و تولیدکننده‌ی آن‌ها، طراحی کفش به شدت محبوب ’ Wild Thing ‘ را متوقف کرده‌اند.

۸. بی‌ پروا از برهنگی

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپحرفه‌ی ایوانکا بعنوان مدل از نوجوانی شروع شد. بعد از آن‌که تصویر‌هایي در بین عموم منتشر شد، دقت همۀ را به خود جلب کرد. حدود ۱۰ سال بعد پدرش گفت ” اگر ایوانکا دخترم نبود، شاید با او قرار می‌گذاشتم.”

حتما بخوانید :  تصادف مرگبار و وحشتناک اتوبوس در جاده سبزوار - داورزن + عکس و جزئیات

۹. خواهر ناتنی

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپتیفانی ترامپ کمتر شناخته شده، در این دوره از مبارزات انتخاباتی دقت خیلی‌ها را به خود جلب کرد. دختر غول املاک و مستغلات و همسر دوم او به نام مارلا میپلز، نقش جالبی در جریان مبارزات انتخاباتی بازی کردند.

۱۰. بچه پولدارهای اینستاگرام

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپتیفانی در تمام صحنه‌هاي اجتماعی منهتن حضور دارد و به شدت در اینستاگرام فعال هست. او مثل یک پوستر دائمی هست. این تصویر از اینستاگرام او و خانواده اش برداشته شده هست، که اکثر فرزندان ترامپ شامل خواهر ناتنی‌اش، ایوانکا ترامپ، و برادر ناتنی‌اش اریک ترامپ در این تصویر میباشند.

۱۱. فعال اجتماعی

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپاین فعال اجتماعی پر مشغله تابستان‌ها را در همپتونز گذرانده و اوقات فراغتش را در آپارتمانش در منهتن سپری کرده هست. با این حال، فعالیت‌هاي اجتماعی مانع ارائه‌ی تک‌آهنگ پاپ او نشده هست. تیفانی با کمی کمک از سوی خواهر ناتنی‌اش ایوانکا ترامپ، یک دوره کارآموزی هم در مجله‌ی ووگ گذراند و حتی با آنا وینتور ناهار خورد.

۱۲. مطالعه‌ی چندان

تیفانی در دانشگاه پدرش، دانشگاه پنسیلوانیا، درس میخواند و در رشته‌ی جامعه‌شناسی، با تمرکز بر قانون و مطالعات شهری تحصیل می کند. پدر سرافرازش از اینکه همۀ نمرات تیفانی در پنسیلوانیا الف هست، بسیار خرسند هست.

۱۳. پسر دوم

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپاریک ترامپ که با لارا یوناسکا ازدواج کرده هست، تهیه‌کننده‌ی مشترک برنامه‌ی خبری تلویزیون سی‌بی‌اس، به نام اینساید ادیشن هست و در حرفه‌ی پدرش نقش بسیار فعالی داشته هست. او فرزند سوم ترامپ از همسر اولش هست.

۱۴. اهل گردش

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپدر بین فرزندان ترامپ اریک هم مثل برادرش، دان جونیور، سرگرمی عجیبی دارد و از شکار تروفه لذت می برد. این دو در ۲۰۱۰ و پس از منتشر شدن تصویر‌هایشان از سفر به آفریقا و کشتار غیرقانونی حیوانات به شدت مورد حمله رسانه‌ها قرار گرفتند.

۱۵. بشردوست

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپدر ۲۰۱۲، این فرزند ترامپ توسط مجله‌ی فوربس در بین ۳۰ زیر ۳۰ سال برتر املاک قرار گرفت و از سوی نیویورک آبزرور بعنوان یکی از ۲۰ مهم ترین بشردوست جوان گزینش شد. او در ۲۰۰۶ موسسه‌ی اریک ترامپ را تاسیس کرد.

۱۶. اظهاراتی درمورد آزار جنسی

در اپیزود ۲ آگوست ۲۰۱۶ برنامه‌ی This Morning شبکه‌ی سی‌بی‌اس، اریک از جمله‌ی بحث‌برانگیز روز گذشته پدرش در یو‌اس‌اي‌ تودی دفاع کرد، که در آن گفته بود ” اگر دخترش در محل کار مورد آزار جنسی قرار بگیرد، او دوست دارد این طور فکر کند که دخترش حرفه‌ی دیگر یا شرکت دیگری را پیدا می کند“. اریک با گفتن این جمله که” ایوانکا زنی قوی و قدرتمند هست، به خودش اجازه‌ی مخالفت با آن را نمی دهد“سعی کرد شفاف‌سازی کند.

حتما بخوانید :  رییسی در مشهد 27 اردیبهشت 96 + تصاویر و حاشیه های سفر رئیسی به مشهد

گرچن کارلسون، گوینده‌ی سابق فاکس نیوز که راجر آیلس، مدیر عامل سابق فاکس را به دلیل به دلیل آزارواذیت مورد پیگرد قانونی قرار داده بود، و مگین کلی، گوینده‌ی فعلی فاکس نیوز که او هم ادعا کرده بود تحت آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود، پدر و پسر را به دلیل سرزنش قربانیان محکوم کردند.

۱۷. جوان‌ترین ترامپ

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپاسم او بارون هست، پسر دونالد و ملانیا ترامپ. با گزینه پدرش بعنوان رئیس جمهور کشور آمریکا، او به نخستین پسر در کاخ سفید تبدیل شد.

۱۸. برتری و یک پنت‌هاوس

20 راز پنهانی و خصوصی خانواده دونالد ترامپیک طبقه‌ی کامل از پنت‌هاوس خانواده در منهتن، به بارون ترامپ تعلق دارد. علیرغم زندگی ممتازش بعنوان پسر والدینی به شدت ثروتمند، پدر و مادرش معتقدند باید دربست در اختیار او باشند. ترامپ‌ها خدمه‌اي دارند که آشپزی و نظافت می کنند و دیگر نیازهای آن‌ها را فراهم سازی میکنند اما برای بارون دایه نگرفته‌اند.

۱۹. بچه‌اي فعال

والدینش می‌گویند از بین فرزندان ترامپ او عاشق ورزش هست و از بیسبال و تنیس بازی کردن لذت میبرد. پدر و پسر با یکدیگر گلف هم بازی می کنند و از صرف شام با هم لذت میبرند.

۲۰. جا پای پدر گذاشتن

در بین فرزندان ترامپ ، بارون ترامپ نه ساله که عاشق پوشیدن کت‌ و شلوارهایی مثل کت و شلوارهای مشهور پدرش هست، احتمالا در کسب و کار و حتی در سیاست جا پای پدرش بگذارد. هر مسیری راکه گزینه کند ثروتی بی‌نهایت هنگفت به ارث خواهد برد. با بزرگ‌تر شدن بارون ترامپ و زندگی در کاخ سفید کنار پدر و مادرش، همۀ‌ی چشم‌ها به او خیره خواهد شد.