خروج آمریکا از معاهده پاریس + عکس و حاشیه های جنجالی خبر

ترامپ خروج آمریکا از معاهده اقلیمی پاریس را اعلام کرد

خروج آمریکا از معاهده پاریس : دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، خروج این کشور از معاهده اقلیمی پاریس را اعلام کرد.او گفت برای اجرای وظیفه‌اش در محافظت از آمریکا و مردم آمریکا خروج این کشور از معاهده پاریس را اعلام می‌کند. آقای ترامپ این معاهده را به ضرر اقتصاد و مردم آمریکا دانست.

ترامپ

رئیس جمهور آمریکا گفت مذاکره برای یک معاهده اقلیمی جدید را آغاز خواهد کرد.

امروز آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل، از دونالد ترامپ درخواست کرد که به معاهده پاریس پایبند بماند. آقای گوترش گفت حمایت آمریکا، به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان، از توافق پاریس حیاتی است.

کشورهای جهان با توافق پاریس متعهد شده‌‎اند که انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهند. دانشمندان می‌گویند که سوخت‌های فسیلی و انتشار گازهای گلخانه‌ای به گرم شدن بی‌سابقه زمین منجر شده و این پدیده تهدیدهای بسیاری به دنبال دار

آقای ترامپ با اشاره به سفر اخیر خود به خاورمیانه و اروپا شعارهای انتخاباتی خود را تکرار کرد و گفت به آنها متعهد است و یک به یک اجرایشان می‌کند.

خروج از توافق اقلیمی پاریس یکی از وعده‌های انتخاباتی دونالد ترامپ بود.

دونالد ترامپ از جزئیات معاهده پاریس انتقاد کرد و گفت در حالی که چین و برخی کشورهای در حال توسعه باید کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای را از چند سال دیگر آغاز کنند و می‌توانند تا آن موقع می‌توانند همچنان به افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای ادامه دهند، در حالی که آمریکا نمی‌تواند چنین کند.

حتما بخوانید :  دیدار امیر تتلو با رئیسی جنجال آفرین شد + تصاویر و حاشیه های جالب

واکنش ايلان ماسك، به اعلام رسمی خروج آمریکا از معاهده پاریس: هيات مشاوران (ترامپ) را ترك ميكنم. تغييرات اقليمي واقعي است. ترك كردن توافق پاريس براي امريكا يا دنيا خوب نيست.

واکنش ماكرون به تصمیم امشب ترامپ: ساعت ١١ (به وقت محلی) درباره تصميم ترامپ براي خروج از توافق پاريس صحبت ميكنم

واکنش اوباما به تصمیم ترامپ برای خروج از معاهده زیست محیطی پاریس

خروج آمریکا از معاهده پاریس + عکس و حاشیه های جنجالی خبر


حتما بخوانید :  تصاویری وحشتناک از آلودگی هوا در چین + تصاویر آیا این آینده تهران است؟