اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

بدترین کادوهایی که می توانید برای یک خانم بخرید

خرید کادو برای خانم ها : همه مردها می دانند که خرید کادو برای یک خانم چقدر سخت است. گاهی خرید یک کادو می تواند برای رابطه نیز خطر آفرین باشد. معمولا آقایان زیاد حوصله وقت گذاشتن برای خرید کادو را ندارند. اگر از این دسته مردها هستید این مقاله را حتما مطالعه کنید تا دچار چنین اشتباهاتی نشوید.

خرید هدیه بد برای خانم ها

gift 1 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

تمام مواردی که در ادامه گفته می شود از زبان خانم ها است.

خرید کادو برای خود!

gift 2 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

گاهی مردها آنقدر نمی دانند ( یا خودشان می خواهند ندانند ) که چه چیزی باید برای یک خانم خرید که به سراغ کادوی دلخواه خود می روند به عبارت دیگر چیزی که دوست دارند کسی دیگر برای خودشان بخرد!

مثلا فکرش را بکنید یک مرد برایتان پلی استیشن بخرد! بله این اتفاق واقعا افتاده است. هرچند قیمت این کادو خوب است اما کدام خانم را می شناسید که عشق پلی استیشن باشد؟ البته ممکن است چنین خانمی پیدا شود ولی خیلی کم یابند!

کادوهایی که در واقع یک شوخی نا امید کننده هستند

gift 3 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

هانا یکی از خانم هایی که در نظر سنجی بدترین کادو شرکت کرده می گوید: زمستان بود که نامزدم برایم کادو خرید با دیدن آن کادو با خودم فکر کردم می خواهد حس شوخ طبعی مرا بسنجد، حتما می خواهید بدانید کادو چه بود؟ یک کلاه منگوله دار با ریش های بافتنی که روی صورت را می پوشاند.

کلاه با مزه ای بود اما انتظاری که من داشتم هدیه ای رومانتیک بود، راستش آن روز به او اجازه ندادم که مرا ببوسد.

عطر اشتباه

gift 4 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

سارا می گوید: چند سال پیش همسرم عطری به من هدیه کرد که بویش فاجعه بود! تنها دلیلش برای خرید عطر آن بود که سازنده عطر هم نام خودش بود و وقتی کادو را به من داد گفت به این خاطر چنین انتخابی کرده که دوست داشته با زدن این عطر همیشه او را به خاطر بیاورم!

دیگر لازم نیست که بگویم هرگز آن عطر را استفاده نکردم، اما خوشبختانه از این ماجرا درس گرفت و دیگر کادویی می خرد که به کارم بیاید.

ابزارهای فن آوری برای کسی که با آنها آشنایی ندارد

gift 5 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

تریسی می گوید: یک سال همسرم برایم یک کیندل خرید، سال بعدش نیز یک دوربین حرفه ای. اینها برای کسی که تکنولوژی و ابزارش را دوست داشته باشد هدیه های فوق العاده ای هستند. من واقعا علاقه ای به آنها نداشتم.

بعد از یکسال که متوجه شد من استفاده ای از دوربین نکردم، مرا به کلاس های عکاسی فرستاد، هنوز اصل موضوع را متوجه نشده!

به معنای واقعی فقط یک کندی بار

gift 6 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

جیل می گوید: باورتان می شود یک بار برای جشن تولدم فقط یک شکلات Twix کادو گرفتم؟ Twix شکلات مورد علاقه خودش بود و برای همین خریده بودش. اشتباه نکنید ما ۱۴ سالمان نبود، آن موقع من ۳۷ سال سن داشتم نمی دانم چطور هنوز شوهرم است!

حتما بخوانید :  بهترین رنگ دکوراسیون سال 2017 از نظر متخصصان طراحی دکوراسیون

لباس ها و لواز جانبی که هرگز مورد استفاده قرار نمی دهد

gift 7 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

آلیس می گوید: بدترین کادویی که گرفتم؟ یک شال مردانه از مغازه لباس های مردانه ای که همسرم صاحبش بود.

کادوهای گران قیمتی که باب سلیقه اش نیست

gift 8 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

آلیسون می گوید: نامزد قبلی ام برایم یک گردنبد تیفانی و کیفی گران قیمت خرید که می دانم بسیاری از خانم ها دوست دارند، اما با این کار گویا فقط می خواست پولش را ( پدر و مادرش ) به رخم بکشد، انگار اصلا به چیزهایی که من دوست دارم فکر هم نکرده بود. پول زیاد خرج کردن برای یک کادو بدان معنا نیست که کادویی که می دهید هم بی نقص است.

لباس هایی که سایزش نیست

gift 9 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

کریستی می گوید: یکسال همسرم برای کریسمس به من ژاکت هدیه داد. کمی گشاد بود اصلا به استایل من نمی خورد. با اینکه اصلا دوستش نداشتم معمولا می پوشیدمش چون دفعه اولی بود که بدون کمک من برایم لباس می خرید. چند ماه بعد از من پرسید که چرا همش این لباس را می پوشم چون خودش فکر می کند زشت و عجیب است. یادش رفته بود که خودش این لباس را برایم خریده. خیلی خوشحال شدم که بالاخره می توانم از شر آن لباس خلاص شوم و از آن به بعد هم اجازه ندادم برایم به تنهایی لباس بخرد.

زیور آلات نو جوان ها

gift 10 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

تیلور می گوید: وقتی من و همسرم به تازگی با هم آشنا شده بودیم از او خواستم برای تولدم یک جفت گوشواره زیبا بخرد. نمی خواستم زیاد پر زرق و برق باشد فقط می خواستم طوری باشد که بتوانم هر روز استفاده اش کنم تا مرا به یاد او بیاندازد. برای اینکه مرا غافلگیر کند فقط یک جفت گوشواره نخرید، بلکه ست گردنبند و دستبند هم بود که فقط دختران ۱۴ ساله مورد استفاده قرار می دادند. برای دادن آن هدیه به من خیلی هیجان زده بود و همچنین گفت که نمی دانی چقدر گشتم تا هدیه مناسب تولدت را پیدا کردم.

حالا دو سال است که ازدواج کرده ایم و من هنوز به او نگفته ام چقدر آن زیورآلات بچگانه بوده چون دوست ندارم به احساساتش ضربه وارد شود. من هنوز کادویی که داده را استفاده می کنم البته باید اعتراف کنم از وقتی ازدواج کرده ایم خرید زیور آلاتش پیشرفت قابل توجهی داشته.

چیزی تصادفی از گوشه و کنار

gift 11 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

شری می گوید: یکسال همسرم به کلی فراموش کرده بود کریسمس برای من چیزی بخرد و جوراب کریسمس مرا با چیزهایی که در خانه پیدا کرده بود پر کرد. سال بعد البته این کارش را جبران کرد.

حتما بخوانید :  ترکیب رنگ لباس بهاره ( معرفی 28 ترکیب رنگ برتر سال برای بهار )

وسائل غیر ضروری آشپزخانه

gift 12 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

سارا می گوید: یکسال همسرم سابقم به عنوان کادو فر قدیمی مان را با فری جدید که یکی از گران ترین های نوع خود بود عوض کرد. به عنوان زنی که به ندرت از فر استفاده می کرد از او پرسیدم واقعا دلیلش برای خرید چنین فر گرانقیمتی چیست؟

فراموش کردن خرید کادو

gift 13 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

جن می گوید: دوست سابقم به من قول داده بود که بلیط کنسرت بخرد تا با هم به آن برویم ولی ما هیج وقت نرفتیم چون فراموش کرده بود بلیط بخرد. روز بعد برای من یک آلبوم موسیقی از آن گروه خرید و گفت دفعه بعد یادم خواهد ماند. ولی باز هم فراموش کرد!

یک آواز عاشقانه

gift 14 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

سابرینا می گوید: نامزد سابقم یک بار به عنوان کادو خواست برایم با گیتارش یک آواز عاشقانه بخواند و من هم گوش دهم. اما اگر هر روز کارتان آواز خواندن کنار گوش نامزد یا همسرتان است نمی توانید روی این کار نام کادو را بگذارید.

کادوهای شخصی سازی شده ای که عجیب و غریب هستند

gift 15 اگر می خواید برای یک خانم کادو بخرید حتما بخوانید + عکس

لئا می گوید: در دوران دبیرستان دوستم یکسال از من بزرگتر بود یعنی وقتی او وارد دانشگاه شد من هنوز در مدرسه درس می خواندم. بعد از مدتی که از هم دور بودیم با یک دست پیژامه که عکس صورت خودش روی آن چاپ شده بود به عنوان کادو برای دیدنم آمد. مدتی بعد همه چیز بین ما تمام شد.

مطمئنا شما نیز تا به حال کادوهای وحشتناک گرفته اید، برای ما بنویسید بدترین کادویی که تا به حال به شما داده شده چه چیزی بوده؟ ما و دیگر خوانندگان سایت بدونیم خوشحال می شویم داستان های شما را بخوانیم.

بدترین کادوهایی که می توانید برای یک خانم بخرید