خلاف رانندگی فردوسی پور + فیلم و جزئیات ماجرا از زبان خودش

فیلم خلاف رانندگی عادل فردوسی پور و دستگیری توسط پلیس

خلاف رانندگی فردوسی پور : فردوسی پور برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و انجام گزارشگری بازی ایران و چین، مسیر اتوبان را ورود ممنوع طی کرد!ابتدا پلیس که نمی دانست راننده خودرو کیست اتومبیل را متوقف کرد

اما پس از دیدن سرنشین سرشناس آن کمک کرد تا مسیر برای عادل باز شود و او به سرعت به داخل ورزشگاه برود. این اتفاق تنها ۸ دقیقه به شروع بازی رخ داده که عادل به صورت معجزه واری به ورزشگاه رسیده است!

فردوسی پور برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و انجام گزارشگری بازی ایران و چین، مسیر اتوبان را ورود ممنوع طی کرد!ابتدا پلیس که نمی دانست راننده خودرو کیست اتومبیل را متوقف کرد

فیلم خلاف رانندگی عادل فردوسی پور

توضیحات عادل فردوسی‌پور درباره تخلف رانندگی‌ ایش

عادل فردوسی پور می گوید: درباره عکسی از من منتشر شده باید بگویم ببخشید ولی واقعا دیر شده بود و همه راهها هم بسته بود و من مجبور شدم یک تخلف مِلو انجام بدهم.

مجبور شدم لاین مخالف ورزشگاه و دوربرگردان اتوبان را به صورت ورود ممنوع بیایم، البته خیلی هم با احتیاط آمدم اما امیدوارم دیگر مجبور نشوم چنین تخلفی انجام بدهم.

عکسی هم که از من منتشر شده، لحظه ای است که داشتم برای پلیس راهنمایی رانندگی توضیح می دهم که به چه دلیل این تخلف را انجام داده ام.

حتما بخوانید :  انفجار در قصرشیرین و بازار پرویزخان + جزئیات و اخبار جدید