خلیج عربی از زبان وزیر خارجه آمریکا + عکس واکنش جالب کاربران ایرانی

تصاویری که مردم ایران دیدن آنها را به وزیر خارجه آمریکا توصیه می‌کنند

وزیر خارجه آمریکا در حالی جمعه شب از یک نام جعلی برای اشاره به خلیج همیشه فارس استفاده کرد که …

استفاده نام جعلی برای خلیج فارس

استفاده نام جعلی برای خلیج فارس – رکس تیلرسون – وزیر امور خارجه آمریکا – جمعه شب در بیانیه‌ای که درباره لزوم حل و فصل مناقشه قطر با همسایگان عرب خود از پشت تریبون وزارت خارجه قرائت کرد، در ادامه باج‌دهی‌های دولت جدید آمریکا به سران مرتجع عرب، از نام جعلی “خلیج ع ر ب ی” برای اشاره به خلیج همیشه فارس استفاده کرد.

استفاده نام جعلی برای خلیج فارس

این در حالیست که علاوه بر کلیه اسناد تاریخی و مکاتبات رسمی بین‌المللی که از نام “خلیج فارس” برای اشاره به این گستره آبی استفاده می‌کنند، حتی برروی سنگ قبر سربازان آمریکایی که در جنگ خلیج فارس کشته شده‌اند نیز از همین نام (PERSIAN GULF) برای اشاره به محل کشته شدن آنها استفاده شده است.

تصاویر زیر بخشی از صدها تصویری است که وزیر خارجه آمریکا پیش از آنکه یکبار دیگر از این نام جعلی برای اشاره به خلیج فارس
استفاده کند می‌تواند با بازدید از قبرستان‌های سربازان آمریکایی در ایالت‌های مختلف این کشور آنها را از نزدیک برای یادآوری تاریخ مشاهده کند.

حتما بخوانید :  محدودیت ترافیکی نوروز 96 در خیابان های کشور + آمار و جزئیات

استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس استفاده نام جعلی برای خلیج فارس