خوابیدن در قبر بعد از شکست در زندگی مشترک + تصاویر عجیب

اقدام عجیب زنان مطلقه چینی و خوابیدن در قبر

خوابیدن در قبر : زنان مطلقه چینی برای این که درد روحی و روانی جدایی را فراموش کنند، در اقدامی عجیب در قبرستان گردهم جمع می شوند و در قبر می خوابند. گروهی از زنان چینی اخیرا پس از آنکه در حین خوابیدن داخل قبرهای کم عمق در حومه شهر چونگ کیونگ عکسشان گرفته شد، تبدیل به سوژه خبری شدند.

به گزارش شهر مطلب سپس مشخص شد این کار بخشی از یک آداب و رسوم عجیب به نام “مدیتیشن قبرستان” است که برای کنار آمدن با طلاق صورت می گیرد.مدیتیشن قبرستان زایده فکر لیو تایجی ۳۰ ساله و مطلقه است که به زنان دیگر کمک می کند تا بتوانند از با ناراحتی شکست در ازدواج شان کنار بیایند.

عکس خوابیدن در قبر

graveyard meditation2 600x399 خوابیدن در قبر بعد از شکست در زندگی مشترک + تصاویر عجیبآداب و رسوم جدید زنان مطلقه چینی

لیو که در سن ۱۹ سالگی ازدواج کرد و در ۲۱ سالگی فرزندش به دنیا آمد، در سال ۲۰۱۵، طلاق سختی را تجربه کرد و در عین حال نتوانست تجارت خودش را راه اندازی کند. دوران سختی برای او بود ولی توانست آن را پشت سر بگذارد و اکنون می خواهد به زنان دیگر کمک کند تا آنها نیز درک کنند زندگی همچنان جریان دارد و باید اتفاقات تلخ گذشته را رها کنند.

خانم لیو می گوید: “من می دانم که یک زن وقتی احساس می کند ترک شده، چه احساسی دارد. وقتی طلاق گرفتم حتی می خواستم خودکشی کنم. کسی که افسرده است، تقریبا فکر می کند نزدیک به موت است. شاگردان من با دراز کشیدن در قبر، می توانند تا حدی مرگ را تجربه کنند. این موضوع به آنها یادآوری خواهد کرد که هنوز خیلی کارها هست که در زندگی انجام نداده و باید گذشته را فراموش کرده و زندگی جدیدی شروع کنند.”

حتما بخوانید :  حقایق جالب و شگفت انگیز که شما را شگفت زده می کنند

graveyard meditation3 600x399 خوابیدن در قبر بعد از شکست در زندگی مشترک + تصاویر عجیبراه حل جدید زنان مطلقه برای کنار آمدن با شکست در زندگی مشترک

در این عکس ها که در یکی از کلاس های اخیر مدیتیشن قبرستان خانم لیو تایجی گرفته شده ، زنانی را نشان می دهد که در سوراخ های کم عمقی در زمین دراز کشیده و یک فویل پلاستیکی نیز روی آنها را پوشانده است. به گزارش پارس ناز چشمان آنها بسته است و دست هایشان را به حالت دعا و یا روی سینه قرار داده اند.

مشخص نیست که آنها تا چه زمانی باید به همین حال باقی بمانند ولی عقیده پشت این آداب ، شبیه سازی مرگ است تا آنها از مشکل خودشان دست کشیده و زندگی جدیدی شروع کنند.

graveyard meditation4 600x399 خوابیدن در قبر بعد از شکست در زندگی مشترک + تصاویر عجیبمدیتیشن جدید در قبرستان برای رفع مشکلات شکست در ازدواج

خانم لیو می گوید برای خودش یک سال طول کشید تا از ناراحتی طلاق بهبود پیدا کند و برای آنکه بتواند به دیگر زنان مطلقه کمک کند تا سریع تر این دوران را طی کنند، او هر چند ماه یک بار کلاس مدیتیشن قبرستان را به صورت رایگان برگزار می کند.تمام کاری که این زنان در این آداب و رسوم جدید باید انجام دهند این است که شماره او را بگیرند تا بتوانند به کلاس های وی دسترسی پیدا کنند.

حتما بخوانید :  مسابقه کشتی عجیب با بدن های روغنی در ترکیه + تصاویر و حاشیه ها

تایجی در ادامه صحبت هایش گفت: “شکست ترسناک نیست. من می خواهم همه زنان مطلقه زندگی خودشان را داشته و به اهداف خودشان برسند.”
graveyard meditation 600x399 خوابیدن در قبر بعد از شکست در زندگی مشترک + تصاویر عجیبآداب جدید کنار آمدن با مشکل شکست در زندگی مشترک