خوابیدن زیر آسمان در این مکان های رمانتیک و باحال + تصاویر

بهترین مکان ها برای خوابیدن زیر آسمان

خوابیدن زیر آسمان : بهترین مکانهایی که شما می توانید در آن زیر آسمان به خواب و خیال بپردازید و به خلوت جادویی مطلوب برسید.

 • “ماچان” تختخوابی ستاره دار درکمپ صحرایی جمترا، هند:

  1

کمپ صحرایی جمترا به مهمانان خود فضایی اصیل و سفری سیاحتی را تجربه می دهد که شامل یک شب رمانتیک زیر ستارگان منطقه ماچان جایی که در فضای باز با ابریشم هندی آویخته شده بر بالای تخت ساخته شده است.

 • خوابیدن برروی عرشه مالوری، در کالاهاری آفریقای جنوبی2

کامل شده با یک تخت لوکس کینگ سایز و با مناظر بی پایانی از آسمان باشکوه در شب، همه ی اینها در عرشه مالوری در کالاهاری است که قابل مقایسه با هیچ جایی نمی باشد. علاوه براین این پلت فرم بر فراز ۱۰۰۰۰۰ هکتار زمین قرار گرفته که محل قرارگیری آن طوری است که بهترین جهت برای دیدن غروب آفتاب است.

 • سوئیت لاتراس در شهر مکزیک:3

در آخرین طبقه، طبقه سوم هتل لاوالیس در شهر مکزیکو قرار گرفته است، سوئیت لاتراس شامل یک تخت کینگ سایز است که می تواند به یک تراس در فضای باز تبدیل شود، جایی که با یک پروژکتور برایتان فیلم پخش می شود.

 • سوئیت استخری مسا در یوتا آمریکا:4

سوئیت استخری مسا در گراند کانیون به همراه یک تخت دونفره عالی، در یک حیاط توسط یک استخر بر زیر آسمان ساخته شده است، جایی که می توانید بیابان شب را در شکوه کامل مشاهده کنید.

 • نیمکت تختی باغدار در برلین، آلمان:5

این مکان تاثیر گرفته از بالیایی و مدیترانه ای استاین باغ زیبا در حیاط خلوت هتل به شما اجازه می دهد که خوابی در هوای آزاد زیر پرده آلاچیق درست در قلب برلین داشته باشید.

 • تختخواب در فضای باز در گوشه های دی دی جی، اسپانیا:6

یک پناهگاه عاشقانه در کاسارس، در گوشه های دی دی جی اسپانیا که شامل کوه دامنه های جذاب کاساس، و یک ویلای خصوصی است که بسیاری از آنها مجهز به تخت های سایه بان دار در فضای باز مشرف به کوه های سرسبز پارک طبیعت کریستلینا سیرا در سواحل دور از آفریقا می باشد.

 • تختخواب ستاره در ویلاهای لوکس شن و ماسه سفید زنزیبر، تانزانیا:7

ویلای ساحلی یک خوابه لوکس در زنزیبر به شما این امکان را می دهد که کاملا از زیبایی های گرمسیری محیط اطراف که مطبوع فضای تخت روبه دریای زمرد است لذت کافی ببرید.

 • اتاق خوابی در هوای آزاد در بالکن دکوردوبا، اسپانیا:8

نشستن در بالای یک بالکن زیبا در هتل دکوردوبا، یکی از ویژگیهای دوست داشتنی این مجموعه داشتن تراس در پشت بام است، که به نظر یک فضای روباز دنج برای خوابیدن با احساس اینکه ستارگان در بالای سرتان به شما چشمک می زنند به شمار میاید.

خوابیدن زیر آسمان زیبا

بهترین مکانهایی که شما می توانید در آن زیر آسمان خواب خیال بپردازید و به خلوت جادویی مطلوب برسید.

 • خوابیدن در عرشه شهر ساحلی ماکانیان در آفریقای جنوبی:

  1

واقع در قلب مادیکو، جایگاهی است که به شما اجازه می دهد، زیر آسمان پر ستاره بخوابید، جایی که دور تا دورش تنها منظره و صدای طبیعت آفریقا را احاطه کرده است. تخت خواب بر روی یک جایگاه است که با فانوس روشنایی دارد، و به شما این اجازه را می دهد که نمای دل انگیزی را در طول روز و شب داشته باشید.

 • دریاچه ای از تخت خواب پر ستاره در ان کی ویچ، موزامبیک:

  2

چه شما انتخاب کنید که کل شب را در کنار ساحل بائوباب بگذرانید و یا در سواحل خصوصی کوچک جزیره ی صخره ای، دریاچه ای از تخت خواب پر ستاره در ان کی ویچ در موزامبیک تجربه ای است که هرگز در مقایسه با آنها فراموش نمی کنید.

 • “موکوکوتنی” تخت خوابی در صحرای لویسابا، کنیا:

  3

من شما را نمی شناسم ولی برای من مهم نیست صبح زود در همچین فضایی بیدار شوم. این تختخواب ویژه در فضایی بالا با صنایع چوبی طراحی شده است و به نام موکوکوتنی در صحرای کنیا می باشد.

 • منظره ای با یک اتاق در خانه ی درختی در بانکوک، تایلند:

  4

میهمانان در خانه ی درختی بانکوک در تایلند این شانس را دارند که یک اتاق با چشم اندازه عالی را رزرو کنند، جایی که به آنها اجازه می دهد روی عرشه درخت بامبو در هوای آزاد در ارتفاع ۲۳ فوت که با درختان نخل پوشش داده شده است لذت ببرند.

 • تختخواب آسمانی بر روی چهار چرخ در کمپ بینز، بوتسوانا:

  5

یکی از بهترین قسمت درباره ماندن در این کمپ بینز این است که تختخواب در یک سوئیت لوکس است که می توان در یک عرشه چوبی شبی به یاد ماندنی رادر آنجا بگذرانید.

 • سوئیت درشکه ای در لایبرتا ایتالیا:

  Hotel L'Albereta, Erbusco

یکی از اتاق های هتل مورد علاقه ی من در سراسر جهان، سوئیت درشکه ای در لایبرتا با ویژگی شگفت انگیز که دارای سقف جمع شدنی است که می توان آن را باز کرد و از آسمان لذت برد.

 • خانه درختی تاینالتی در جنوب آفریقا:

  7

این مجموعه در صحرای جنوبی آفریقا است. این خانه درختی تاینالنی بر یک عرشه ۵۰ متری زیبایی منصوب شده جایی که شما می توانید به راحتی زیر میلیون ها ستاره در حالی که به غرش شیر ها در دور دست گوش می دهید به خواب بروید.

 • اتاق در فضای باز در کاگا کاما، آفریقای جنوبی:

  8

این فضا طراحی شده برای ماه عسل عروس و دامادها در کنار برآمدگی های کاگاکاما که یک عقب نشینی در کوه های سنگی است در فضای باز طبیعت وحشی قرار گرفته است. انتظار هوای تازه، چشم اندازه با شکوه، و بدئن هیچ نوع آلودگی در آسمانی پر از ستاره را داشته باشید.

خوابیدن زیر آسمان در این مکان های رمانتیک و باحال + تصاویر