خواستگاری در خیابان با شهاب سنگ بزرگ + تصاویر خواستگاری متفاوت

جالب ترین روش خواستگاری از یک دختر با شهاب سنگ

خواستگاری در خیابان : آقایان همیشه با انگشتر طلا در همه نقاظ دنیا از خانم های مورد علاقه شان خواستگاری می نمایند و این رسم همه کشورهای جهان ثابت می باشد ولی یک مرد چینی روش خواستگاری خود را عوض کرده و با یه سنگ شهاب بزرگ از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد دختر از دیدن سنگ آسمانی که برایش در خواستگاری هدیه داد خیلی حیرت زده شد و در همان لحظه جواب مثبت را به پسر داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترجالب ترین روش خواستگاری از یک دختر با شهاب سنگ را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.100 خواستگاری در خیابان با شهاب سنگ بزرگ + تصاویر خواستگاری متفاوت

خواستگاری مرد جوان با شهاب سنگ

1 27 خواستگاری در خیابان با شهاب سنگ بزرگ + تصاویر خواستگاری متفاوت

خواستگاری از دختر مورد علاقه با انگشتر جواهرنشان خوب است ولی میلیون ها نفر از همین روش استفاده می کنند، بنابراین یک مرد چینی برای منحصربه فرد کردن تقاضای ازدواج خود ، از سنگ دیگری استفاده کرد و آن یک شهاب سنگ ۳۳ تنی بود!

جوان چینی است که اخیرا به دلیل سبک عجیب خواستگاری اش تبدیل به تیتر رسانه های چین شد.

در چهاردهم ماه مارس، او دختر مورد علاقه اش را به حضور در یک میدان عمومی دعوت کرد وسپس در داخل قلب شکل گرفته با گلبرگ های گل رز زانو زده و از وی تقاضای ازدواج کرد.

به محض “بله” گرفتن ، چندتن از دوستان مرد جوان پرده از سنگ بزرگی که در میدان پنهان شده بود برداشتند. ظاهرا این سنگ معمولی نیست، بلکه یک شهاب سنگ است که لو آن را به مبلغ ۱ میلیون یوآن (۱۴۵۰۰۰دلار) خریداری کرده و در حقیقت این پول پس انداز وی برای خرید یک آپارتمان جدید بود.

ولی هیچکس سرمایه اندک خود را برای هوا و هوس صرف خواستگاری نمی کند. لو به مدت یک سال از وقتی که وی و همسر آینده اش برای اولین بار شهاب سنگ را دیده بودند، چنین برنامه ای در سر داشت.

حتما بخوانید :  خرابکاری حیوانات خانگی سوژه خنده دار کاربران شد + عکس

خواستگاری در خیابان

2 23 خواستگاری در خیابان با شهاب سنگ بزرگ + تصاویر خواستگاری متفاوت

سال گذشته لو و دخترمورد علاقه اش از شهر باستانی کاشغر بازدید کردند ، در آنجا مطلع شدند که یک کلکسیون دار محلی صاحب یک شهاب سنگ ۳۳ تنی است و دختر از دیدن یک سنگ فضایی بسیار هیجان زده شد.

به محض آنکه لو سنگ را دید، عاشق آن شد و از همسرآینده اش سوال کرد که آیا او نیز آن را دوست دارد و دختر نیز تصدیق کرد.

مرد جوان همان را به خاطر سپرد و چند ماه بعد با صاحب سنگ تماس گرفت و به گزارش پرشین وی آن را به مبلغ ۱ میلیون یوآن از وی خریداری و سپس آن را به شهرشان و بعد به میدان مورد نظر منتقل کرد، جایی که وی دو روز بعد تقاضای ازدواجش را مطرح کرد.

وقتی از لو سوال شد که چرا شهاب سنگ را انتخاب کرده، وی گفت این سنگ فضایی سنبل ثبات و تداوم ازدواج است. البته تاثیر این عمل عاشقانه روی دختر و واکنش وی پس از فهمیدن آنکه وی تمام پس اندازش را برای یک سنگ غول پیکر برباد داده ، نامعلوم باقی مانده است!

اخبار خواستگاری غیرمتداول این جوان چینی در شبکه های اجتماعی چین، بسیار سروصدا به راه انداخت. با وجود آنکه عده ای از حرکت وی تحت تاثیر قرار گرفتند، عده دیگری درمورد واقعی بودن این شهاب سنگ اظهار تردید کردند.

تصاویر خواستگاری جالب در خیابان

3 23 خواستگاری در خیابان با شهاب سنگ بزرگ + تصاویر خواستگاری متفاوت

خواستگاری مرد چینی با شهاب سنگ ۳۳ تنی

بر طبق سایت رسمی فضا، تاکنون دو شهاب سنگ عظیم در چین یافت شده که یکی ۲۸ تن و دیگری ۲۵ تن بوده است، بنابراین شهاب سنگ لو می تواند بزرگترین شهاب سنگ تاریخ باشد.

حتما بخوانید :  ست کردن لباس زن و شوهر سوژه رسانه ها شد + تصاویر

از سوی دیگر مبلغ پرداخت شده وی نیز قابل تامل است. اگرچه یک میلیون یوآن به نظر پول بسیار زیادی می آید ولی برای شهاب سنگ به چنین بزرگی در حقیقت پول بسیار ارزان قیمتی پرداخت شده است.

یکی از کاربران در شبکه اجتماعی ویبو (نسخه چینی توئیتر) نوشت: “یک میلیون یوآن برای شهاب سنگ ۳۳ تنی؟ چه معامله ای… می توانی آن را به تکه های کوچک تقسیم کنی و مثل الماس بفروشی…”

برخی دیگر از کاربران نیز برای پرتو افشانی سنگ اظهار نگرانی کرده بودند و اینکه آیا این زوج در خانه شان فضای کافی برای نگهداشتن چنین هدیه نامزدی بزرگی دارند یا خیر!