خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری

خواهر امیر قطر

خواهر امير قطر : یک روزنامه انگلیسی خواهر امیر قطر را به عنوان مؤثرترین فرد در هنر معاصر دنیا معرفی کرد. این روزنامه با این حال تأکید کرد که قطر هنوز از دموکراسی بسیار فاصله دارد.

alalam 635182384420346486 25f 4x3 خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری

“آرت ریویو” امروز (پنج شنبه) تأکید کرد که “المیاسه بنت حمد بن خلیفه آل ثانی” خواهر دوم امیر قطر که مسئول اداره موزه‌های این کشور است، سالانه یک میلیارد دلار در بازار هنر دنیا پول تزریق می کند.

این روزنامه نوشت که امیر نشین کوچک و ثروتمند قطر، در تلاش است تا جایگاهی مناسب را در زمین هنر در جهان برای خود ایجاد کند. و دختر امیر قطر در سال ۲۰۱۲ پس از خرید یک تابلو به قیمت ۲۵۰ هزار دلار، جنجالی را به راه انداخت.

alalam 635182384688096486 25f 4x3 خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری
اداره موزهای قطر سال گذشته نیز در لندن هزینه برگزاری نمایشگاه یک هنرمند به نام “دامیان هرست” در لندن را برعهده گرفت.
المیاسه در سال ۲۰۱۱ در فهرست تأثیرگذارترین افراد در هنر معاصر، جایگاه نوزدهم را کسب کرد و سال قبل نیز به جایگاه یازدهم رسید. و امسال هم توانست اسامی مهمی را پشت سر بگذارد و در جایگاه نخست قرار بگیرد.

البته این مجله انگلیسی در کنار تمجید از خواهر امیر قطر، تأکید کرد که رژیم “آل ثانی” این امیرنشین کوچک را به صورت “استبدادی” اداره می کند، و قطر هنوز به “نظامی لیبرال” تبدیل نشده و همچنان از “دموکراسی” فاصله دارد.

حتما بخوانید :  جزئیات درگذشت محمد حسن سجودی و مراسم یادبودش + عکس

خواهر امیر قطر: افتخار اسکار فیلم فرهادی مال ماست

خواهر امیر قطر : خواهر امیر قطر تازه ترین پست اینستاگرام خود را در واکنش به اسکار فیلم فروشنده منتشر کرد.

JamNewsImage08352207 خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری

پس از دریافت جایزه اسکار توسط اصغر فرهادی برای فیلم فروشنده و بازتاب موج وسیعی شادی و شعف توسط سیاستمداران و هنرمندان، خواهر امیر قطر و حامی مالی فیلم فروشنده خوشحالی خود را در دریافت جایزه اسکار به صورت رسمی اعلام کرد.

خواهر امیر قطر سرمایه‌گذار فیلم فروشنده در صفحه رسمی خود نوشت: افتخار می کنم که به عنوان اولین بنیاد سینمایی عربی، در سه سال متوالی ۴ بار نامزد اسکار شدیم و امشب اسکار بهترین فیلم خارجی را گرفتیم.
2092712 860 خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری

افتخار می کنم که به عنوان اولین بنیاد سینمایی عربی، در سه سال متوالی ۴ بار نامزد اسکار شدیم و امشب برای فیلم فروشنده اسکار بهترین فیلم خارجی را گرفتیم. به همه افرادی که در موفقیت این پروژه نقش داشتند تبریک می گویم و این یک جهش کوآنتومی برای فیلم های ما و به رسمیت شناخته شدن در مجامع بین المللی سینمایی است.

D8AED988D8A7D987D8B1D8A7D985DB8CD8B1D982D8B7D8B1 خواهر امیر قطر کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و فعالیت های هنری


حتما بخوانید :  سرقت طلا فروشی ستارخان تهران ( جزئیات ماجرا از زبان پلیس )