خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات

خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید

خودرو جدید هایما : شاسی بلند جدید هایما S7 مدتی است که در داخل کشور به تولید رسیده و در دو نوع دستی و اتوماتیک ارائه شده است.

خودرو جدید هایما S7 که در داخل ایران تولید آن آغاز شده است از جمله شاسی بلندهای زیر ۱۰۰ میلیون تومانی بازار است که در نوع اتوماتیک قیمتی بین ۷۹ میلیون تا ۸۴ میلیون تومان و در مدل دنده‌ای قیمتی بین ۷۲ میلیون تا ۷۶ میلیون تومان دارد.
891532 821 خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات
این خودرو در ایران با پیشرانه حدود ۲ لیتری و منطبق با استاندارد یورو ۴ اروپا تولید می‌شود و از ترمز ABS مجهز به سيستم EBD و سیستم کنترل کشش (TCS)بهره گرفته می‌گیرد.
891533 989 خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات
این خودرو با حجم موتور ذکر شده و ۱۶ سوپاپ می‌تواند حداکثر ۱۴۸ اسب بخار و ۱۸۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند و حداکثر سرعت ۱۶۵ کیلومتر برساعت را پشتیبانی می‌کند.
891531 140 خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات
ابعاد هایما با طول ۴۴۹۸ میلی‌متر، عرض ۱۸۳۰ میلی متر، ارتفاع ۱۷۳۰ میلی متر به گونه‌ای طراحی شده که دارای فاصله دو محور ۲۶۱۹ میلی‌متر است و وزن آن بدون سرنشین ۱۵۱۰ کیلوگرم درنظر گرفته شده است.
891535 576 خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات
از دیگر ویژگی های هایما S7 می توان به مصرف سوخت ۸.۱ لیتری نمونه دنده‌ای این خودرو درسیکل ترکیبی اشاره کرد که در نمونه دنده‌ای به ۸.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.
891536 444 خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات
هایما S7 دارای ۴ ایربگ راننده و سرنشینان جلو به همراه سیستم ضد سرقت است و همه امکانات به روز شده در خصوص آینه ها با قابلیت نمایش فاصله عقب تا مانع، کامپیوتر سفری، صندلی‌های عقب تاشو و سان‌روف برقی در آن دیده می‌شود.

خودرو جدید هایما را بیشتر بشناسید + تصاویر و مشخصات