ماجرای خودسوزی کنار کعبه که نافرجام ماند + عکس و فیلم حادثه

تلاش مردی برای خودسوزی کنار کعبه + عکس

خودسوزی کنار کعبه : این مرد که بیمار روانی است طی اقدامی عجیب کنار کعبه قصد خودسوزی داشت اما منابع سعودی جلوی او را گرفتند.

جلوگیری از خودسوزی مردی کنار کعبه

منابع سعودی از ناکام ماندن تلاش فردی برای خودسوزی در جوار کعبه خبر دادند و اعلام کردند که نیروهای امنیتی و برخی نمازگزاران و عمره گزاران این فرد را به خارج از صحن مسجد الحرام انتقال دادند.

D8AED988D8AFD8B3D988D8B2DB8C ماجرای خودسوزی کنار کعبه که نافرجام ماند + عکس و فیلم حادثهمردی که کنار کعبه قصد خودسوزی داشت

به گزارش النشره، منابع سعودی از ناکام ماندن تلاش فردی برای خود سوزی در جوار کعبه خبر دادند و اعلام کردند که نیروهای امنیتی و برخی نمازگزاران و عمره گزاران این فرد را به خارج از صحن مسجد الحرام انتقال دادند.

فیلم تلاش برای آتش زدن خانه خدا

از سوی دیگر سامح السلمی سخنگوی نیروهای ویژه امنیت مسجد الحرام بیان کرد:فردی چهل ساله در صحن طواف جوار کعبه هنگامی که مقداری بنزین بر روی خود ریخته بود و قصد داشت خودسوزی کند از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد.

وی با نادرست خواندن اخبار اعلام شده مبنی بر اینکه وی قصد به آتش کشیدن کعبه را داشته است اعلام کرد که وی بیمار روانی است که قصد آزار رساندن به خود را داشته است و اینکه شایعه شده است وی قصد آتش زدن کعبه را داشته است، درست نیست.

حتما بخوانید :  صفرعلی بهرام نیاکان معروف به استاد صفر فولادگر درگذشت + عکس

تلاش مردی برای خودسوزی کنار کعبه