خودکشی دختر جکی چان جنجال ساز شد + عکس و جزئیات

خودکشی دختر جکی چان جنجال ساز شد

خودکشی دختر جکی چان : جکی چان معروف یک دختر زیبا داشت که امروز دست به خودکشی زد جکی چان یک بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نامه‌نویس، بدل‌کار و خواننده هنگ‌کنگی است جکی چان در ایران و سایر کشورها طرفداران زیادی دارد خانواده جکی چان در دوران کودکی او بسیار فقیر بودند که می خواستند جکی چان را به دکتر انگلیسی بفروشند ولی از این کار منصرف شده و به دنبال کار به کشور استرالیا سفر نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات خودکشی دختر جکی چان جنجال ساز شد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

نشریه هنگ کنگی جزئیات خودکشی دختر جکی چان را منتشر کرد.

خودکشی دختر ۱۸ ساله جکی چان

دختر ۱۸ ساله جکی چان بازیگر معروف سینما که در فیلم های رزمی بازی میکرد خودکشی کرد.

جکی چان یک دختر ۱۸ ساله دارد که حاصل ازدواج او با خانم «الین نگ» ملکه زیبایی مسابقه «دوشیزه آسیا» است. خانم الین نگ در سال ۱۹۹۸ با جکی چان ازدواج کرد ولی دو سال بعد از یکدیگر جدا شدند. بعد از طلاق انها دختری به دنیا آمد که جکی جان معتقد است این دختر ربطی به او ندارد و همسر سابقش را متهم به خیانت کرده بود.

حتما بخوانید :  بیانیه داوران جشنواره فیلم فجر 95 در مورد حاشیه ها منتشر شد + متن

دختری که در این ازدواج جنجالی به دنیا آمد اما جکی چان او را به فرزندی قبول ندارد امروز دست به خودکشی زد!!

پزشکان علت خودکشی او را افسردگی و استرس زیادی مطرح کرده اند.

«اتا نگ» که ۱۸ سال سن دارد حاصل ازدواج ملکه زیبایی آسیا و جکی چان است که بعد از خودکشی به بیمارستان منتقل و بستری شده است.

جزئیات خودکشی دختر جکی چان

خودکشی دختر جکی چان جنجال ساز شد

اتا در روز ۳۱ ماه مارس همراه دوستان مادرش برای استراحت راهی تایلند شد، اما ۲ آوریل به هنگ کنگ برگشت و در بیمارستان بستری شد.

که این دختر جوان در صفحه شخصی اینستاگرامش اعلام کرده کرده بود که قرار است خودکشی کند. دختر جکی چان در حال حاضر در کما به سر میبرد.

جکی چان رابطه قبلی خود را با ملکه زیبایی آسیا اشتباه میداند و میگوید بزرگترین اشتباه زندگی ام بود و دختری که متولد شده را فرزند خود نمیداند و معتقد از است دختر بعد از جدا شدن از همسرش به دنیا آمده اما همسر سابقش اعلام کرده جکی چان پدر این دختر است و کلیه اتهامات درباره خیانتش را تکذیب کرده است.

اتا گفت: ستاره سینما را فقط به عنوان پدر بیولوژیکی خود حساب می کند و هیچگونه احساس خویشاوندی نسبت به وی ندارد.

حتما بخوانید :  گریم جالب بازیگران خارجی که با دیدنشان تعجب می کنید +عکس

رابطه اتا و مادرش نیز ساده نیست. بارها پلیس در اختلاف خانوادگی بین اتا و ایلن نگ دخالت کرده است.