خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

خوشگل ترین زن عضو داعش

1554311946 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

خوشگل ترین مانکن زن قاره آمریکا برای جنگ با گروه تروریستی داعش و همچنین به جهت کمک به مردم مظلوم سوریه به تازگی به دمشق اعزام شده است. تایگر عکس هایی هم از دوران حضورش در جبهه جنگ منتشر کرده که در برخی از آنها دختران کردی که همرزم او بوده‌اند نیز دیده می‌شوند.

در حالی که با ظهور داعش، افراد داوطلب نبرد با این گروه ترویستی از همه جای جهان به مناطق تحت جنگ با داعش می‌آیند چندی قبل یک مانکن پیشین کانادایی برای جنگ با داعش به گروه زنان اتحاد دموکراتیک کرد در سوریه پیوست.

 

به گزارش شهر مطلب، “تایگر سان” مدل ۴۶ ساله کانادایی پس از آنکه ماه مارس امسال به طور داوطلبانه به گروه زنان اتحاد دموکراتیک کرد پیوست تا علیه داعش بجنگد هفته گذشته به کشورش بازگشت.

 

او در بازگشت به کانادا از شرایط وخیم جبهه جنگ با داعش و سختی زندگی زنان پیشمرگ کرد گفته و اینکه این سختی‌ها موجب مصدومیت پاهایش شده و او مجبور شده جنگ را رها کند و به کشورش بازگردد. او امیدوار است با بهود پایش بار دیگر به مناطق عملیاتی بازگردد.

عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

تایگر می گوید پس از آنکه ویدئویی تبلیغی از داعش می بیند که در آن یک شهروند کانادایی به جمع داعشی‌ها پیوسته تصمیم می‌گیرد او هم در مقابل برای جنگ به سوریه بیاید. او که به شدت تحت تاثیر وضعیت جبهه جنگ با داعش قرار گرفته شرایط جنگ را غیر قابل تصور عنوان کرده و می گوید دیدن دختری که بر اثر انفجار مین مجروح شده و کمترین امکانات بهداشت و درمانی برای مداوای او وجود ندارد که مانع مرگش شود یکی از لحظاتی بوده که وی را به شدت متاثر کرده است.

حتما بخوانید :  باردار شدن معلم زن از دانش‌ آموز 13 ساله‌ خود + تصاویر

به گفته این داوطلب کانادایی جنگ، زنان و دخترانی که در این گروه حضور داشتند اکثرا کسانی بودند که خانواده شان توسط داعش در سوریه یا عراق کشته شده و آنها برای گرفتن انتقام خونشان دست به اسلحه برده اند. تایگر عکس هایی هم از دوران حضورش در جبهه جنگ منتشر کرده که در برخی از آنها دختران کردی که همرزم او بوده‌اند نیز دیده می‌شوند.

326829411 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

زیباترین زن عضو داعش

70578653 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

1057815882 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

1182097110 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

130317871 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

997370559 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

1489597255 samatak com خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد

خوشگل ترین زن عضو داعش + عکس زن مانکن زیبا که عضو داعش شد


حتما بخوانید :  عجیب ترین زایمان طبیعی جهان ( زنی که بُز به دنیا آورد) + تصاویر