دانلود غیرقانونی سریال شهرزاد ۲ + واکنش ترانه علیدوستی

هشدار ترانه علیدوستی درمورد سریال شهرزاد ۲

دانلود غیرقانونی سریال شهرزاد ۲ : ترانه علیدوستی درمورد دانلود غیرقانونی سریال شهرزاد ۲ ابراز نگرانی کرد و در پیامی اعتراض خود را نشان داد و از مردم خواست سریال را بخرند.بازیگر نقش اصلی سریال شهرزاد ۲ در صفحه شخصی اینستاگرم خود جملاتی را خطاب به مردم نوشت.به گزارش شهر مطلب متن یادداشت ترانه علیدوستی، بازیگر نقش «شهرزاد» به شرح زیر هست:

هشدار ترانه علیدوستی درباره سریال شهرزاد 2

«دوستان خوبم

اگر هزینه‌ي ساخت سریال به دلیل دانلودهای رایگان برنگردد، بخش خصوصی نخواهد توانست باز هم کارهایی مثل شهرزاد را برای شما ساخت کند. هم به دلیل ما و هم به دلیل خودتان سریال را یا خریده، یا با هزینه‌ي کم به شکل قانونی دانلود کنید.این بازیگر در بخش دیگری از مقاله خود به طرح این پرسش پرداخته هست

 

کسانی که می گویند، پول نداریم پس دانلود می کنیم، آیا اجناس دیگر را هم از فروشگاه‌ها با همین استدلال مجانی به منزل میبرند؟بر زمینه این گزارش،‌ همین طور صفحه رسمی شهرزاد در اینستاگرم به دنبال توزیع هشتمین قسمت این سریال برای چندمین بار از مخاطبان خواست تا این سریال را دانلود نکنند و نوشت لطفا حلال سریال شهرزاد را مشاهده نمایید. این سریال به عشق شما و برای مردم ساخته شده. ما را حمایت کنید.


حتما بخوانید :  پیشنهاد شبکه جم به نعیمه نظام‌ دوست رونمایی شد + جزئیات