دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکس

ازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسی

دانیال داوری یکی از بازیکنان فوتبال ایرانی در خارج هست که به تازگی با یکی از دوستان خود که مدت زیادی هست با وی ارتباط دارد ازدواج نمود. دانیال داوری در صفحه اینستاگرام خود تصویر هاي ازدواج و عروسی را با دوستان به اشتراک گذاشت در ادامه عکس هاي و جزئیات اکثر جشن عروسی دانیال داوری با دوست دختر قدیمیاش را در سایت پارس ناز خواهید دید با ما همراه باشید.

دانیال داوری یکی از فوتبالیست هاي دورگه ایران می باشد او در کشور آلمان به جهان آمده هست پدر او ایرانی و مادرش لهستانی می باشد دانیال داوری از دوران کودکی به فوتبال علاقمند بود و تا همین حالا افتخارات زیادی نصیبش شده هست دانیال داوری دروازه بان سابق تیم ملی کشورمون که در کشور آلمان بدنیا آمده هست, ازدواج کرد.

دانیال داوری ازدواج کرد

جشن عروسی‌ دانيال داوری و همسر سوئيسی‌اش در شهر بیله فلد کشور آلمان برگزار شد.دانيال داوری و همسر سوئيسی‌اش پس از ۳ سال زندگی مشترک که حاصل آن یک پسر به نام الیاست مراسم عروسی‌شان را برگزار کردند.

دانیال داوری در سال ۱۹۸۸ در شهر گیسن کشور آلمان از پدری ایرانی و مادری لهستانی متولد شد. دانیال ورزش را از رشته هندبال آغاز کرد و بعدها به فوتبال علاقمند شد.

حتما بخوانید :  والیبال زنان ایران و دختران خوش استیل ایرانی + تصاویر

جشن عروسی دانیال داوری با دوست دختر قدیمی اش

901207376 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکساو با اینتراخت براونشویگ از بوندس لیگای B به بوندس لیگا صعود کرد و اضافه بر گزینش بعنوان برترین بازیکن تیمش چندین بار بعنوان برترین بازیکن میدان برگزیده شد و حتی پس از بازی با دورتموند از سوی یورگن کلوپ مورد تمجید قرار گرفت. او پس از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم گراس هاپر سوئیس پیوست و آنجا با همسرش آشنا شد.

زندگی در زوریخ هر چند به جهت فوتبالی عمده برای دانیال مطلوب نبود اما آغاز زندگی مشترک او با کریستینا و تولد پسرش در سپتامبر ۲۰۱۴ لحظات به یادماندنی را برایش رقم زد.

مراسم ازدواج دانیال داوری

1924004336 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکسانها که پس از آشنایی در سوئیس مراسم عقد کوچکی را در کشور آلمان ترتیب داده بودند اکنون پس از گذشت ۳ سال تصمیم گرفتند مراسم عروسی‌شان را نیز در حضور دوستان و اقوام نزدیک برگزار کنند که در نهایت جشن آن ها شنبه شب در باغ هتل رزيدنس كلوزترپ فورت در بیله فيلد برگزار شد.

118945716 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکس1531331042 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکس1161487521 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکس812185204 parsnaz com دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکسدانیال داوری،دانیال داوری و همسرش،دانیال داوری بازیکن ایرانی،ازدواج دانیال داوری


حتما بخوانید :  مرگ نیل فینگلتون بازیگر ( علت مرگ قدبلندترین مرد انگلستان ) + عکس