دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر اروپایی زیبا ازدواج کرد + عکس

ازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسی

دانیال داوری یکی از بازیکنان فوتبال ایرانی در خارج هست که به تازگی با یکی از دوستان خود که مدت زیادی هست با وی ارتباط دارد ازدواج نمود. دانیال داوری در صفحه اینستاگرام خود تصویر هاي ازدواج و عروسی را با دوستان به اشتراک گذاشت در ادامه عکس هاي و جزئیات اکثر جشن عروسی دانیال داوری با دوست دختر قدیمیاش را در سایت پارس ناز خواهید دید با ما همراه باشید.

دانیال داوری یکی از فوتبالیست هاي دورگه ایران می باشد او در کشور آلمان به جهان آمده هست پدر او ایرانی و مادرش لهستانی می باشد دانیال داوری از دوران کودکی به فوتبال علاقمند بود و تا همین حالا افتخارات زیادی نصیبش شده هست دانیال داوری دروازه بان سابق تیم ملی کشورمون که در کشور آلمان بدنیا آمده هست, ازدواج کرد.

دانیال داوری ازدواج کرد

جشن عروسی‌ دانيال داوری و همسر سوئيسی‌اش در شهر بیله فلد کشور آلمان برگزار شد.دانيال داوری و همسر سوئيسی‌اش پس از ۳ سال زندگی مشترک که حاصل آن یک پسر به نام الیاست مراسم عروسی‌شان را برگزار کردند.

دانیال داوری در سال ۱۹۸۸ در شهر گیسن کشور آلمان از پدری ایرانی و مادری لهستانی متولد شد. دانیال ورزش را از رشته هندبال آغاز کرد و بعدها به فوتبال علاقمند شد.

حتما بخوانید :  اعتیاد به رابطه جنسی با پسران + گفتگو با دختر 35 ساله به نام پریا

جشن عروسی دانیال داوری با دوست دختر قدیمی اش

ازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیاو با اینتراخت براونشویگ از بوندس لیگای B به بوندس لیگا صعود کرد و اضافه بر گزینش بعنوان برترین بازیکن تیمش چندین بار بعنوان برترین بازیکن میدان برگزیده شد و حتی پس از بازی با دورتموند از سوی یورگن کلوپ مورد تمجید قرار گرفت. او پس از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم گراس هاپر سوئیس پیوست و آنجا با همسرش آشنا شد.

زندگی در زوریخ هر چند به جهت فوتبالی عمده برای دانیال مطلوب نبود اما آغاز زندگی مشترک او با کریستینا و تولد پسرش در سپتامبر ۲۰۱۴ لحظات به یادماندنی را برایش رقم زد.

مراسم ازدواج دانیال داوری

ازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیانها که پس از آشنایی در سوئیس مراسم عقد کوچکی را در کشور آلمان ترتیب داده بودند اکنون پس از گذشت ۳ سال تصمیم گرفتند مراسم عروسی‌شان را نیز در حضور دوستان و اقوام نزدیک برگزار کنند که در نهایت جشن آن ها شنبه شب در باغ هتل رزيدنس كلوزترپ فورت در بیله فيلد برگزار شد.

ازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیازدواج دانیال داوری فوتبالیست ایرانی با دختر سوئیسیدانیال داوری،دانیال داوری و همسرش،دانیال داوری بازیکن ایرانی،ازدواج دانیال داوری


حتما بخوانید :  دختر زشت و سیاه پوست که به اوج محبوبیت رسید + تصاویر