دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

دختر ایرانی الاصل بلای جان داعش

دختر ایرانی : نبرد با گروه تروریستی داعش این روزها به نقطه حساسی رسیده و هر کسی سعی دارد با توجه به توانایی های خود، ضربه ای بر عناصر آن بزند. مطلبی که قصد داریم به آن بپردازیم نیز به یکی از مبارزان سرسخت و جنگ جویان شجاع اختصاص دارد.

59 1 1 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

عکس دختر ایرانی

«جوانا پالانی» اهل دانمارک است و در رشته سیاست تحصیل می کند. داعش برای سر او ۱ میلیون دلار جایزه تعیین کرده، زیرا وی تا به حال موفق شده در نبرد کنار پیشمرگ های کرد، بیش از ۱۰۰ نفر از تروریست ها را در عراق و سوریه به هلاکت برساند.

جوانا که اصل و نصبی ایرانی-کردی دارد، هنگام نخستین نبرد خلیج فارس در اردوگاه مهاجران شهر الرمادی عراق به دنیا آمد. او هنگام اسلحه به دست گرفتن تنها ۹ سال داشت. جوانا سه سال پیش کالج خود در شهر کپنهاگ را ترک کرد و راهی سوریه شد. وی در حساب فیسبوک خود نوشت که قصد دارد برای حقوق زنان، دموکراسی و ارزش هایی که به عنوان یکی دانمارکی فرا گرفته، مبارزه کند.

وی تا به حال در شهر کوبانی (شهری مرزی میان سوریه و ترکیه) و همراه با گروه کردی موسوم به «یه پ گ» به مبارزه با داعش پرداخته و سعی داشته به دخترانی که مورد سوء استفاده داعش قرار می گرفتند، کمک نماید. نبرددر کنار پیشمرگ های کرد در کشور عراق نیز دیگر میدان مبارزه این بانوی شجاع به شمار می رود.

حتما بخوانید :  دختر کوچک ترامپ خوشتیپ ، مرموز و بی سر و صدا + تصاویر دختر کوچک ترامپ

کارهای او مورد توجه مقامات دانمارکی قرار گرفت. آن ها در سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی هنگامی که جوانا از نبرد بازگشت، وی را بازگشت به میدان مبارزه منع کردند. او سپس به زندان وستر (بزرگترین زندان دانمارک) انتقال یافت. او پس از سه هفته حضور در زندان رها گشت و گذرنامه اش توقیف شد.

جوانا پالانی اعتقاد دارد که وی در کشورش برای مبارزه علیه تروریسم آموزش دیده و از ترس اقدامات تلافی جویانه مدام موقعیتش را تغییر می دهد. بانوی شجاع در این رابطه می گوید: “من برای زیر پا گذاشتن قانون متاسف هستم، اما در آن زمان انتخاب دیگری نداشتم. کسانی که من زندگی ام را به خاطرشان به خطر انداختم، اکنون آزادی مرا سلب کرده اند. من انتظار نداشتم که تقریبا همه چیز را در راه مبارزه برای امنیت و آزادی از دست بدهم.”

در ادامه دیگر سخنان دختر ایرانی را در قالب تصاویر با یکدیگر مرور می کنیم.

50 1 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

وی در ادامه اضافه می کند: “برای سر من ۱ میلیون دلار جایزه تعیین شده است. ممکن است با توجه به شرایطی که در دانمارک پیدا کرده ام، دستگیر شده و کشته شوم.”

51 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل52 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل53 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل54 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

55 1 1 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصلهنگامی که برای آزاد ساختن خانه برده های جنسی داعش آماده می شدیم، قرا بر این شد که یک نفر برای نجات وارد شود و سپس دیگر مبارزان با هم وارد محل شوند.”

56 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل“به عنوان یک تک تیر انداز، می توانستم ۹ روز در خط مقدم حضور داشته باشم. شما باید صبر زیادی به خرج دهید، تمرکز زیادی داشته باشید و حواستان برای یک لحظه هم نباید پرت شود.”

حتما بخوانید :  دانستنی های جالب در مورد بدن انسان که از آنها بی اطلاع هستید

57 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

58 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصلجوانا پالانی نمی توانست هم رزمان خود را تنها رها کند، بنابراین ممنوعیت بازگشت خود را زیر پا گذاشت و به عراق سفر کرد. وی شب هنگام ۷ ساعت مسیر را پیاده طی نمود تا بتواند به مرز سوریه وارد گردد.

59 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل60 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل61 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل62 2 دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل

دختر ایرانی بلای جان داعش را بیشتر بشناسید + عکس دختر ایرانی الاصل