دختر بوکسور آمریکایی با حجاب وارد مسابقه شد + عکس

عکس های خوشگل ترین دختر بوکسور آمریکایی

دختر بوکسور : خانم های در جهان وجود دارند که رشته های رزمی مانند بوکس فعالیت می نمایند بوکس یکی از خطرناک ترین رشته های ورزشی در دنیا بشمار می رود ولی خانمی که در رشته بوکس فعالیت می نماید شجاعت بسیاری باید به خرج دهد در بسیاری از مسابقات بوکس بینی و صورت کسی می شکند و یا باعث می شود ضربه ای وارد چشم او شده و بینایی خود را از دست بدهد یک دختر زیبا در آمریکا در رشته بوکس فعالیت می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترعکس های خوشگل ترین دختر بوکسور آمریکایی را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

دختر آمریکایی که در رشته بوکس فعالیت میکند در مسابقات بوکس با حجاب حاضر شد و با پوشش اسلامی با حریف خود مبارزه کرد.

این دختر به خاطر دین و مسلمان بودن خیلی تلاش کرد تا فدراسبون بوکس آمریکا را راضی به رعایت حجاب کند و با حجاب در این مسابقات شرکت کند.

دختر بوکسور ۱۶ ساله

پایگاه خبری «Newshub»، امیه ظفر، دانش‌آموز ۱۶ ساله مسلمان پس از آنکه به‌تازگی موفق شد، فدراسیون بوکس آمریکا را مجاب به تغییر قوانین علیه حجاب کند؛ این هفته در حالیکه بدن و موهای خود را پوشانده بود، در رینگ مقابل حریف خود حاضر شد و با شنیدن صدای جمعیتی که او را تشویق می‌کردند، احساس امیدواری می‌کرد.

گرچه ظفر این مسابقه را به حریف واگذار کرد اما این رقابت پیروزی بزرگتری برای او به همراه داشت و آن حضور در رقابت‌ها ضمن حفظ حجاب بود.امیه مدت ۴ سال است که بوکس کار می‌کند اما پیش از این به خاطر حجاب اجازه حضور در رقابت‌ها را نداشت.

وی امیدوار است که مسابقه او، مشوقی برای دیگر زنان مسلمان باشد تا برای عقاید خود ایستادگی کنند.

ظفر گفت: اجازه ندهید قوانین قراردادی شما را از آنچه بدان عشق می‌ورزید باز دارد.

این نوجوان مسلمان اکنون تلاش می‌کند که با به چالش کشیدن قوانین بین‌المللی بوکس، در مسابقات جهانی نیز شرکت کند.

عکس های دختر بوکسور آمریکایی