دختر ترامپ ، الگویی برای دختران جوان در جهان + تصاویر

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا

دختر ترامپ : ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور فعلی کشور آمریکا سر و صدای زیادی به پا کرده هست همه ي از وی به عنوان یکی از ستون هاي اصلی کشور آمریکا یاد میکنند چرا که مشاور پدرش هست.ایوانکا ترامپ الگوی همۀ دختران جوان در اروپا و امریکا شده هست و از وقتی که ترامپ رئیس جمهور ایالات امریکا شده ودخترش ایوانکا در رسانه هاي جهان سرشناس ودیدهِ شده هست تعداد زیادی از دختران در تلاشند که چهرهِ خود را با جراحی هاي زیبایی شبیه ایوانکا دختر رئیس جمهور امریکا کنند.

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیاوب سایت تورنتو سان در گزارشی نوشت طبق اخبار رسیده دختر رئیس جمهور موجب شده هست تا زنان بسیاری در کشور آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان به انجام جراحی پلاستیک تحریک شوند.

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیااین وب سایت نوشت بعضی از استایل ها و حرکات وی در اساس چهره موجب شده هست تا زنان زیادی در جهان دست به حرکت هاي دیوانه واری بزنند تا خود را خوشگل کنند. و مخصوصا فرمِ چشمان و بینی و لب هاي خود را به ایوانکا ترامپ شبیه کنند.اکنون با دقت به مد شدن مدل لباس ها و چهره وی زنان زیادی در صورت خود دست برده اند که برآورد هزینه هاي آن بسیار بالا هست.

حتما بخوانید :  ملکه زیبایی عراق ازدواج کرد + تصاویر جشن نامزدی زیباترین دختر عراق

ایوانکا به قدری مورد دقت رسانه ها قرار گرفته که حتی مادش ملانیا به او حسادت کرده و خبرهایی از کاخ سفید رسیده هست که ملانیا با دخترش ایوانکا اختاف پیدا کرده اند.لازم به ذکر هست که قدرت و نفوذ ایونکا به قدری چندان شده هست که بعضی رسانه هاي امریکا حمله موشکی امریکا به پایگاه نطامی سوریه

را دستور و خواسته ایوانکا دانسته اند زیرا ایونکا از مشاهده کودکان کشته شده در شهر ادلیب ناراحت بوده و از پدرش درخواست کرده که انتقام آن ها ا از دولت سوریه بگیرد!

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیاعکس های ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیاوظایف ایوانکا ترامپ،ایوانکا ترامپ کاخ سفید

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیاایوانکا ترامپ،دختر دونالد ترامپ،درمورد ایوانکا ترامپ،

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا

ایوانکا ترامپ الگویی برای دختران جوان در دنیا


حتما بخوانید :  حادثه پلاسکو و 5 سوال حقوقی که در ذهن مردم وجود دارد + جزئیات