دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

دختر چینی شبیه عروسک همه را متحیر کرد

دختر شبیه عروسک : دختر چینی با آرایش خاص خود همه ي را حیرت زده کرده هست، او درست مثل عروسک هست و هرکسی او را ببیند تعجب می‌کند. دختری شبیه عروسک با تماشای عکسهای کینا شن ، مدل جوان چینی که فالوئرهای بسیارزیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد، اغلب تشخیص این که مشغول تماشای یک انسان حقیقی هستید و یا یک عروسک بزرگ، سخت هست.

دختران زیادی میباشند که تمام سعی خود را می‌کنند تا شبیه عروسک بهنظر برسند و اگر نگوییم هیچ یک، حداقل تعداد کمی از آن ها توانسته اند به خوبی کینا شن پیروز به اینکار شوند.

1813946218 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

مدل چینی با شباهت حیرت انگیز به عروسک چینی

مدل چینی اهل شهر شنژن چین از موهبت داشتن خصوصیات صورت مناسب ، پوست بی نقصیچینی مثل و استعداد گریم برخوردار هست که همه ي آن ها با هم توانسته از او چهره اي شبیه یکعروسک حقیقی بسازد.کینا شن در سال ۲۰۱۳ حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی را راه اندازی کرد و با گذشت چهارسال از آن تاریخ وی توانسته به بیش از ۴۴۰ هزار هوادار دست پیدا کند.

441026526 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

کینا شن ، مدل چینی اهل شهر شنژن به علت چهره عروسک مثل خودتوانسته هوادارانبی شماری را در شبکه اجتماعی به خود جلب کند

حتما بخوانید :  دختر رزمی کار خارجی که مربی دفاع شخصی مردان است + تصاویر

دختری شبیه عروسک الهام بخش تولید یکی از شخصیت هاي بازی مشهوربسیاری از هواداران او طرفدار چهره عروسک مثل او میباشند از جمله شخصی که بر زمینه چهرهاو یکی از شخصیت هاي بازی ویدئویی سرشناس سیمس «the Sims 4» را طراحی کرده هست.

کینا برای متقاعد کردن مردم به این که او انسان حقیقی هست گاهی ویدئوهایی از توانایی خود در حین کارگریم منتشر میکند و حتی یک عکس بدون آرایشی از او وجود دارد که گفتهمی شود در دوران نقاهت از مریضی گرفته شده هست.

1408792340 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

کینا اضافه بر داشتن خصوصیات صورت مناسب دارای پوست بی نقصی هست و در کنارآن مهارت زیادی در گریم و آرایش دارد.اضافه بر چهره عروسکی شگفت انگیز کینا شن ، دختری به نام داکوتا رز که در سال ۲۰۱۲ به همین دلیلسوژه رسانه ها شد از جمله دخترانی هست که به علت داشتن چهره عروسکی به شهرت رسید.

1042092716 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

چهره او همین طور موجب شده تا وی الهام بخش تولید یکی از شخصیت هاي بازیمشهور ویدئویی شود

63099732 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویرکینا شن در سال ۲۰۱۳ حساب کاربری خود را راه اندازی کرد و تاکنونتوانسته بیش از ۴۴۰ هزار دنبال کننده داشته باشد

1223337103 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویرپس از مشاهده عکسهای بالا ، اگر آماده هستید چهره بدون آرایش کینا را مشاهده نمایید ، پس دو عکس آخر رامشاهده کنید!

حتما بخوانید :  آرایش کردن دختران نوجوان ، دلایل و راه های خلاصی از آرایش کردن

314885533 parsnaz com دختر شبیه عروسک در چین همه را شگفت زده کرده است + تصاویر

دختر چینی شبیه باربی،دختران چینی جذاب،عکس دختر چینی شبیه عروسک،دختر چینی شبیه باربی خوشگل