دختر کمر باریک و بازیگر فیلم پورن در ایران + تصاویر

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های پورن در ایران

دختر فیلم پورن : این دختر کمر باریک که پیکسی فاکس نام دارد بازیگر فیلم های پورن و مستهجن برزیلی است که برای زیبایی چهره و اندامش چندین میلیارد پوند پول خرج کرده است تا شبیه یکی از شخصیت های کارتونی شود.

عکسهای کمرباریک ترین دختر مانکن جهان

دختری که دنده های سینه خود را برداشته است و عمل های جراحی بسیاری هم انجام داده تا بسیار زیبا به نظر برسد. پیکسی فاکس، مدل و مانکن و بازیگر فیلم های مستهجن، تاکنون بیش از هشتاد هزار پوند صرف تغییر صورت و اندام خود کرده است. او در این مدت بیش از ۲۰ عمل جراحی را پشت سر گذاشته تا بتواند

1

عکس دختر بازیگر فیلم پورن در ایران

2

دختر بازیگر پورن

3 4

دختر مانکن فیلم پورن در ایران

5

عمل زیبایی بازیگر فیلم های پورن هالیوودی در ایران

6 7

عمل جراحی بازیگر

8

شبیه شخصیت های کارتونی شود. تا جایی که چندی پیش برای چندین عمل تازه به تهران آمد و مورد جراحی قرار گرفت.

پیکسی فاکس، در طول این مدت، در صفحه اینستاگرام خود از سفر به ایران نوشته و تصاویری نیز به اشتراک گذاشته است. او که با ده ها عمل جراحی به کمر باریک ترین دختر جهان معروف است ، با انتشار ویدیویی از حضور خود در ایران اینچنین گفت : من پیکسی فاکس هست اهل کشور سوئدم،

حتما بخوانید :  عکس و متن های عاشقانه در کنار هم + ( 80 عکس متن عاشقانه )

دیروز به تهران رسیدم سفر خیلی خوبی داشتم ارتباط خوبی با اعضای برقرار کردم، آپارتمانی که توش اقامت دارم عالیهو درو اقع این آپارتمان رو کلینیک ترتیب داده و علاوه بر اون یه مینی ون برا ایاب و ذهاب من در اختیار گذاشتن خیلی خوب ازم مراقب میکنن الان هم دارم آماده میشم برا جراحی، آقای دکتر هم کنارم هستن این عکس بینی مورد دلخواهمه و از آقای دکتر میخوام که فرم نیمه فانتزی رو برام عمل کنن.

پیکسی فاکس در یک خانواده ۴ نفره در سوئد به دنیا آمده است. در ادامه عکس هایی از پیکسی فاکس، قبل از عمل های زیبایی و بعد از آن را مشاهده می کنید:

پیکسی فاکس، کمرباریک ترین دختر جهان:

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های پورن در ایران + تصاویر

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های پورن در ایران + تصاویر

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های پورن در ایران + تصاویر

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های پورن در ایران + تصاویر


حتما بخوانید :  عجیب ترین تفنگ شکاری جهان برای شکار همزمان 100 مرغابی + عکس