دختر چاق آمریکایی ۸۴ کیلو لاغر شد و یک مانکن زیبا شد + تصاویر

دختر ۱۶۳ کیلویی آمریکایی که مانکن شد

دختر چاق آمریکایی : وزن چندان ۱۶۳ کیلویی برای زن آمریکایی اهل اوهایو به زنگ خطر و مرگ رسیده بود که تصمیم گرفت لاغر شود و اراده خود را به کار گرفت. زن جوانی که بعنوان یکی از لاغر شده هاي پیروز این روزها در مطب پزشکان رژیم درمانی و لاغری عنوان می‌شود قدم اول خود را بعد از ابتلا به گلودردی شدید برداشت تا ۸۴ کیلو وزن کم کند.

کاهش وزن چندان زن ۱۶۳.۲۹۳ کیلوگرمی که ۸۴ کیلوگرم لاغر شده هست.مادر دو فرزند با تلاش و برنامه ریزی صحیح ورزشی توانست وزنی نزدیک به نیمی از وزن نخست خود را کم کند.عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکس (کیتی ایستگیت) ۳۳ ساله اهل اوهایو برای نخستین بار زمانی که برای درمان گلودرد شدید به بیمارستان مراجعه کرد متوجه وخامت اوضاع جسمی به واسطه اضافه وزنش شد و تصمیم گرفت تا وزن حدودا ۱۶۴ کیلوگرمی خود را به سرعت کم کند.

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکسآغاز رژیم خوراکی برای لاغر شدن و انجام حرکات ورزشی در ابتدا برای او بسیار سخت و غیرقابل تحمل بود اما کم کم اوضاع بهتر شد تا در نهایت او توانست ۱۸۶ پوند «۸۴ کیلوگرم» وزن کم کرده و سایز خود را از ۲۶ به ۱۰ برساند.

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکستصویر قبل و بعد از کاهش وزن زنی که ۸۴ کیلوگرم لاغر شده هست

“کیتی” در مورد کاهش وزنش می‌گوید:سال ۲۰۰۸ بود که بر اثر گلو درد شدید در بیمارستان بستری شدم ، اوضاع بسیار بدی داشتم و باید با تزریق آنتی بیوتیک هاي قوی عفونت نظارت می شد اما چاقی و اضافه وزن من پزشکان را در اینکار ناموفق میکرد ، به هر سختی بود تا حدی مریضی گلویم درمان شد و توانستم به منزل بازگردم ،

حتما بخوانید :  زنان چینی راهنمای گردشگر در حال آموزش دیدن + تصاویر

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکساز همان روزهایی که در بیمارستان بستری بودم تصمیم جدی برای کاهش وزن را گرفته و بعد از ترخیص از بیمارستان به سراغ یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم اما برنامه خوراکی به تنهایی کافی نبود و بایستی ورزش را نیز با این برنامه لاغری همراه میکردم.

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکسدر ان روزها اوضاع جسمی و حتی روحی من بسیار نامناسب بود مدام خودم را برای آن روزهایی که بی دقت به اضافه وزن هرنوع خوراکی را می خوردم ملامت می کرم ولی کار از این حرفها قبل بود و حالا زمان آغاز دوره اي فشرده برای کاهش وزن بود.

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکسوزن سنگین من مرا در سنین جوانی از دویدن ، بازی هاي ساده و خیلی فعالیت هاي ساده دیگر ناتوان کرده بود اما حالا بعد از کاهش وزن احساس بسیار خوبی دارم چرا که مانند هر انسان سالم دیگری میتوانم بدوم، بپرم و حتی دوچرخه سواری کنم.

عاقبت دختر 163 کیلویی آمریکایی که مانکن شد +عکساگر بخواهم از پیشنهاد هاي متخصص رژیم درمانی که برای من تاثیر گذار بود بگویم باید از تغییرات تغذیه اي آغاز کنم ، حذف کامل فست فود ، غذا هاي چرب ، مواد خوراکی فرآوری شده و جایگزین کردن تمام سبزیجات و میوه هاي ارگانیک با این خوراکی هاي چاق کننده قانون اولی بود که دکتر لاغری برای من تعیین کرد . تغییر عادت خوراکی ابتدا سخت بود اما تاثیرات مثبت آن را در اوضاع جسمی ام دیده و مشتاق به ادامه ان شدم.


حتما بخوانید :  زایمان در هواپیما و در حین پرواز خبر ساز شد + عکس و جزئیات