درازترین ماشین دنیا با امکانات عجیب و غریب + تصاویر جالب

طولانی ترین خودرو دنیا

درازترین ماشین دنیا : در این قسمت با طولانی یا به عبارت دیگر درازترین خودروی دنیا آشنا خواهیم شد.

چند سالی است که بازار ساخت خودروهای لوکس و گران قیمت حسابی داغ شده، سالانه شاهد پیشرفت در ساخت ماشین های گوناگون با تکنولوژی های خاص هستیم، گران ترین خودرو، بزرگ ترین خودرو و لوکس ترین ماشین و… هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند.

سازندگان خودرو در راستای خاص شدن و حفظ مشتریانشان دست به هر کاری می زنند، این بار هم شاهد ساخت خودرویی عجیب هستیم که توانسته به عنوان طولانی ترین ماشین دنیا نامش را در فهرست رکوردهای گینس به ثبت برساند.

طولانی ترین خودروی دنیا یک لیموزین ۲۶ چرخ است، طول این ماشین ۳۰٫۵ متر می باشد و سازنده اش شخصی به نام جی اوبرگ (Jay Ohrberg ) اهل کالیفارنیاست؛ او توانسته یکی از فوق العاده ترین خودروهای جهان را خلق کند، وسیله ای که چشمان هر بیننده ای را محو تماشای خود می کند.

این خودرو کاملا لوکس و با کیفیت است و حتی دارای یک اسخر در قسمت انتهایی خود می باشد، سازنده ی این ماشین ابتدا آن را برای استفاده در فیلم ها ساخت اما حالا این خودرو وسیله ای برای حمل و نقل سوپر استارها و افراد مشهور آمریکا شده است.

حتما بخوانید :  مردهای جذاب در این کشور ها زندگی می کنند + تصاویر و معرفی

لازم به ذکر است که ساخت این خودرو در سال ۱۹۰۰ میلادی به پایان رسید سالی که داشتن چنین خودرویی کاملا دور از ذهن بود، پس از آن هم اتومبیل های زیادی طراحی و ساخته شده اند اما همچنان این لیموزین جذاب به عنوان طولانی ترین خودروی دنیا شناخته می شود و توانسته جایگاهش را در فهرست رکوردهای گینس حفظ نماید.

درازترین ماشین دنیا با امکانات عجیب و غریب

این خودرو کادیلاک مدل ( DeVille ) است و با این که در آمریکا مانند مرسدس طرفدار ندارد اما از محبوب ترین برندهای اتومبیل در دنیاست، در سال ۱۹۰۰ میلادی این خودرو به علاقمندان اجاره داده می شد و بهای اجاره ی آن هم بین ساعتی ۵۰ الی ۲۰۰ دلار متغییر بود چیزی حدود ۱۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان.

دیگر رکوردهای گینس گردشگری را در کارناوال بخوانید: رکوردهای گردشگری در گینس

جدول گینس

رکورد دارJAY OHRBERG
مکانکالیفرنیا
زمان ثبت رکورد۰۱ JANUARY 1900
طولانی ترین خودرو دنیا
درازترین-ماشین-دنیا
طولانی ترین خودرو دنیا

درازترین ماشین دنیا با امکانات عجیب و غریب + تصاویر جالب


حتما بخوانید :  عجیب ترین کفش های پاشنه بلند زنانه که باعث شگفتی شما می شوند + عکس