دستگیری ۱۰ کارمند اداره مالیات کرج + جزئیات و علت دستگیری

دستگیری ۱۰ کارمند اداره مالیات کرج

دستگیری ۱۰ کارمند اداره مالیات کرج : این افراد به جرم جعل اسناد و اوراق مالی،‌ تحصیل اموال نامشروع، فرار مالیاتی و تضییع حقوق بیت المال دستگیر شده‌اند

علت دستگیری ۱۰ کارمند اداره مالیات کرج

دادستان کرج از دستگیری ۱۰ نفر از کارمندان اداره کل امور مالیاتی استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبرداد.

به گزارش شهر مطلب به نقل از میزان، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری ۱۰ نفر از کارمندان اداره کل امور مالیاتی استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبر داد.

وی در ارتباط با پرونده این متهمان اظهارکرد: در پی رصد اطلاعاتی این فرد به همراه عوامل مرتبط به اتهام تاسیس شرکت‌های متعدد صوری و موهم در زمینه صادرات و واردات، جعل اسناد و اوراق مالی،‌ تحصیل اموال نامشروع، فرار مالیاتی و تضییع حقوق بیت المال دستگیر شده‌اند.

شاکرمی با بیان اینکه در پی دستگیری این افراد ۲۶۷ شرکت کاغذی شناسایی شده است، اضافه کرد: با تحقیقات به عمل آمده تعداد ۱۰ نفر از کارمندان اداره کل امور مالیاتی استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز همچنین گفت: لیست شرکت‌های مکشوفه جهت تعیین میزان فرار مالیاتی به سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کل کشور و جهت مشخص شدن میزان تسهیلات معوق شرکت‌های فوق به بانک مرکزی ارسال شده است.

حتما بخوانید :  نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

دستگیری ۱۰ کارمند اداره مالیات کرج + جزئیات و علت دستگیری