دعای رفع فقر و تنگدستی ، رفع فقر و تنگدستی با خواندن این دعا

رفع فقر و تنگدستی با این دعا

,[categoriy]

دعای رفع فقر: اگر میخواهید از فقر و تنگدستی رهایی پیدا کنید به این دعا رجوع کنید.امام صادق علیه السّلام مى ‏فرماید: هر که نعمتى بر او رخ نمود بسیار بگوید «الحمد للَّه»، و هر که را هم حزن بسیار بدو روى آورد باید طلب آمرزش کند، و هر که فقر و تهیدستى گریبانش گرفت بسیار بگوید:

«لا حول و لا قوّه إلّا باللَّه العلىّ العظیم» که این فقر را از او بزداید. امام(ع) مى‏ فرماید: مردى از انصار از نظر پیامبر پنهان شد و چون باز آمد حضرت(ص) به او فرمود: چه چیز تو را از ما پنهان داشت؟ او در پاسخ عرض کرد: یا رسول اللَّه! فقر و کثرت بیمارى. حضرت(ص) به او فرمود: مگر به تو سخنى را نیاموختم که اگر آن را بگویى فقر و بیمارى از تو کناره گیرد؟

دعای رفع فقر و تنگدستی ، رفع فقر و تنگدستی با خواندن این دعا

,[categoriy]

عرض کرد: آرى یا رسول اللَّه. پیامبر(ص) فرمود: هر گاه صبح و شام کردى بگو: «لا حول و لا قوه الا باللَّه العلى العظیم، توکّلت على الحىّ الّذى لا یموت و الحمد لِلَّهِ الَّذِی لَمْ یَتَّخِذْ وَلَداً وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبِیراً.» آن مرد مى ‏گوید:

حتما بخوانید :  تعداد افراد لشکر یزید در "کربلا" چند هزار نفر بودند؟

بخدا سوگند این دعا را سه روز نخواندم مگر آنکه تهیدستى و بیمارى از من دور شد pray3 دعا برای رزق و روزی و دفع فقر و تنگدستی : بر روی یک پارچه سفید تازه این عظیمت را بنویس در هنگام طلوع آفتاب روز جمعه و باید تمام عزیمت را در یک سطر نوشت

,[categoriy]

و سپس آنرا در آب رودخانه انداخت و این عمل را بدون شک انجام داد . بسم الله الرحمن الرحیم الملک الحق المبین من العبد الذلیل الی المولی الجلیل سلام علی محمد علی و فاطمه و الحسن و الحسین و علی و محمد و جعفر و موسی.

و علی و محمد و علی و الحسن و القائم سیدنا و مولینا صلوات الله علیهم اجمعین رب انی مسنی الضر و الخوف فاکشف یا رزاق یا مغنی یا باسط یا وهاب یا شکیکفی یا قاهر و یا الله

دعا برای رفع فقر و تنگدستی ، رفع فقر و تنگدستی


حتما بخوانید :  میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) + متن ها و تصاویر زیبا و جدید