ماجرای دعوای دسته جمعی جوانان در قشم چه بود ؟ + جزئیات

نزاع دسته جمعی ۱۰ جوان در جزیره قشم

دعوای دسته جمعی قشم : نزاع دسته جمعی بیش از ۱۰ جوانان در حادثه بامداد روز گذشته، منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر شد.

نزاع دسته جمعی قشم ۴ کشته برجای گذاشت

جزیره قشم که از نظر امنیت در سال گذشته رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است و یکی از امن ترین شهرستان ها در کشور بوده در روزهای گذشته تبدیل به خبرسازترین شهرستان استان و یا حتی کشور شده است؛ از مرگ سه سرنشین موتورسیکلت اهل شهر سوزا در تصادف با خودرو وانت با سه راکب موتورسوار که منجر به فوت هر سه راکب شد تا نزاع دسته جمعی بیش از ۱۰ جوانان در حادثه بامداد روز گذشته که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از شش نفر شد، که در پی آن دو نفر کشته و چند نفر دیگر را راهی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم کرد.

حادثه نزاع دسته جمعی در قشم

سریال حوادث غم انگیز و خبرساز در جزیره قشم در سال جاری همچنان ادامه دارد؛ در نخستین ساعات بامداد روز جمعه نزاع دسته جمعی در محله چابهار قشم به دلیل نامعلومی چند جوان پس از درگیری لفظی و دعوای فیزیکی با استفاده از سلاح سرد به جان هم می افتند و هر چند که با تلاش مردم محله آنها را به آرامش دعوت می کنند، اما در آخر منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر می شود.

در قشم در این ارتباط با بیان اینکه پرونده در مرحله اول تحقیقات قرار دارد اظهارداشت:این حادثه ناگوار که با نزاع دسته جمعی بیش از ۱۰ نفر در یکی از محلات شهر قشم رخ داد، به مصدوم شدن ۶ جوان با چاقو منجر شده که بر اثر شدت جراحت دو جوان در بیمارستان پیامبر اعظم قشم جان باختند.

حتما بخوانید :  دستگیری شهردار بناب و جزئیات دستگیری شهردار و اعضای شورای شهر بناب

D986D8B2D8A7D8B9 D8AFD8B3D8AAD987 D8ACD985D8B9DB8C ماجرای دعوای دسته جمعی جوانان در قشم چه بود ؟ + جزئیاتدعوای دسته جمعی قشم

وی با بیان اینکه در این درگیری چهار نفر دیگر نیز مصدوم شده و تحت درمان قرار گرفتند که حال یکی از مصدومین نیز وخیم گزارش شده است افزود:علت حادثه در دست بررسی و پیگیری است و قاتلین هم دستگیر شده اند.

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در گفت وگو در این شهرستان با بیان اینکه در جریان یک درگیری در شهر قشم دو نفر از مصدومین که به این بیمارستان منتقل و به شدت مجروح شده بودند متاسفانه جان خود را از دست دادند اظهار داشت:یکی از مصدومین به علت شدت جراحات وارده که با سلاح سرد به بدن او وارد شده بود؛ با هوشیاری بسیار پایین و پس از سی پی آر در اورژانس این بیمارستان فوت شد و یکی دیگر از مصدومین نیز بر اثر ضربات زیاد چاقو و شدت ضرباتی که به پشت مصدوم وارد شده بود پس از تلاش همکارانم در اتاق عمل متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

میثم فتحی با بیان اینکه یکی دیگر از مصدومین نیز در آی .سی.یو تحت درمان است و امیدواریم که سلامتی خود را هر چه زودتر به دست بیاورد افزود:دیگر مصدومین از وضعیت مناسبی برخوردار هستند و وضعیت عمومی آنها مناسب است.

علیرغم اینکه مردم شیعه و سنی این جزیره با وحدت و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی تاکنون در این منطقه از کشور توانسته اند رتبه اول امنیت کشور در سال گذشته را به خود اختصاص دهند، اما به نظر می رسد شهر قشم به دلیل جاذبه های گردشگری، مهاجرپذیر بودن و جمعیت شناور آن خصوصا درسال های اخیر که همواره پذیرای میهمانان و مسافرین زیادی از نقاط مختلف اعم از داخل و خارج از کشور است، جا دارد با هدف ارتقاء سطح احساس امنیت، با افزایش کلانتری، افزایش نیرو و ساعات گشت زنی ماموران همیشه در صحنه پلیس در سطح شهر قشم جلو سوءاستفاده افراد متخلف بیش از پیش گرفته شود.

حتما بخوانید :  کشف اجساد حادثه پلاسکو + عکس و جزئیات کشف پیکر در پلاسکو

نزاع دسته جمعی ۱۰ جوان در جزیره قشم