میهن هاست
صفحه اصلی آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلب

دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلب

طرز دوخت دستگیره آشپزخانه به شکل قلب

دوخت دستگیره آشپزخانه : حال و هوای آشپزخانه تان را با یک جفت دستگیره به شکل قلب٬ رمانتیک کنید. دوخت این دستگیره های قلب شکل را در این خودآموز یاد می گیریم.

وسایل لازم برای دوخت دستگیره آشپزخانه به شکل قلب

  • پارچه در دو طرح٬ ترجیحا یک طرح ساده و یک طرح گلدار
  • روبان
  • لایی
  • نخ
  • قیچی
  • چرخ خیاطی
  • الگوی دستگیره قلب

مراحل ساخت دوخت دستگیره آشپزخانه

heart pot holders 92 7 6 s1 دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلبالگوی دوخت این دستگیره را از اینجا مشاهده می کنید. سپس آن را در اندازه ۲۰۰%٬ ۲ بار پرینت بگیرید.

مانند عکس٬ پارچه ی ساده و پارچه گلدار را تا کنید و الگو را روی آن بگذارید٬ طوری که بعد از بریدن٬ دو عدد قلب کامل٬ یکی ساده و یکی طرح دار داشته باشید. همچنین٬ برای بریدن جای دست٬ الگوی قلب را از قسمت برش مایل آن ببرید و دو عدد هم از پارچه ی گل دار در این اندازه در بیاورید.

از لایی هم یک قلب کامل ببرید.

heart pot holders 92 7 6 s2 دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلبروبان ها را به لبه ی صاف این دو تکه کوچکتر بدوزید.

heart pot holders 92 7 6 s4 دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلبروی جای دوخت در کناره های دستگیره٬ روبان بدوزید.

heart pot holders 92 7 6 s5 دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلبیک تکه روبان کوچک را تا کنید و به عنوان قلاب به لبه ی پشتی قلب بدوزید.

 d8 af d9 88 d8 ae d8 aa d8 af d8 b3 d8 aa da af db 8c d8 b1 d9 87 d8 a2 d8 b4 d9 be d8 b2 d8 ae d8 a7 d9 86 d9 87 d8 a2 d9 85 d9 88 d8 b2 d8 b4 d8 af d9 88 d8 ae d8 aa d8 af d8 b3 d8 aa da af دوخت دستگیره آشپزخانه + آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلباین دستگیره مثل یک دستکش هم عمل می کند. دستتان را داخل دو طرف آن کنید و از استفاده و کارایی آن لذت ببرید

دوخت دستگیره آشپزخانه-آموزش دوخت دستگیره زیبا به صورت قلب


حتما بخوانید :  آموزش ساخت گردنبند به شکل لانه کبوتر + تصاویر روش ساخت گردنبند