دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥

تصاویری خارق العاده از دوستی انسان با حیوانات

دوستی با حیوانات : از گربه های شهر حلب تا آشپزی پلیس. برای میلیون ها نفر از مردم جهان سال ۲۰۱۶ و اتفاقات تاریخی این سال نشانی از دست رفتن معنای واقعی انسانیت است. اتفاقاتی که در طول ۱۲ ماه اخیر در نقاط مختلف جهان رخ داد و از آنها پرده برداری شد، می تواند گواهی برای این روند باشد.

متاسفانه زمانی که بسیاری از مردم جهان در حال رفتن به استقبال سال نوی میلادی هستند، حادثه اخیر در برلین، اندوه بسیاری را خصوصا برای مردم سرزمین های سرد اروپا به وجود آورد و باعث ایجاد هراس در آنها گردید.

اما علی الرغم تمام آنچه برشمرده شد و خبرهای بدی از سراسر دنیا که هر روز شاهد آنها هستیم، اخباری نیز مبنی بر اتفاقات خوب و انسانی در جریان هستند. اگر باور چندانی در مورد این موضوع در شما وجود ندارد، «برد پاندا» مجموعه ای را برای تان فراهم آورده که در کنار تمام این خشونت ها و توحش ها، انسانیت هنوز تماما از دست نرفته را به تصویر می کشد.

مجموعه ای از این تصاویر به همراه توضیحات از دوستی با حیوانات رو مشاهده می کنید

1 106 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥در حالی که همه در حال ترک شهر حلب در سوریه هستند، این مرد به گربه هایی که به حال خود رها شده اند، غذا می دهد.

2 94 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥این مرد، ۱۰۰۰ سگ را از مراسم Yulin Meat Festival نجات داد. وی برای انجام این کار خود مورد تهاجم قرار گرفت. این مراسم هر سال در چین برگزار می شود و مردمی که در آن شرکت می کنند، گوشت سگ می خورند.

3 86 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥بچه ببر بیماری که وزنش تنها ۱/۴ وزن نرمال بود، از سیرک گرفته شد و مورد درمان قرار گرفت.

4 84 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥مردی کامیون خود را به حمام سیاری برای آوارگان و پناهجویان بی خانمان در آورد تا آنها بتوانند در داخل آن حمام کنند و طراوت و شادابی گذشته خود را به دست آورند.

5 78 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥پدر و پسری را ملاحظه می کنید که پس از طوفان در منطقه Brazoria در ایالت تکزاس آمریکا، ۳۰ سگ را از این محل نجات دادند.

6 72 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥پسربچه ۱۲ ساله ای که با آموختن چگونگی درست کردن عروسک برای کودکان بیمار، ۸۰۰ عروسک را برای آنها دوخت.

7 67 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥یک مهماندار هواپیما سرپرستی سگ ولگردی را متقبل می شود. سگ بی تابانه برای دیدن او انتظار می کشد.

حتما بخوانید :  عکس های شگفت انگیز طبیعت که به نظر می رسد فتوشاپ شده اند

8 65 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥مانی پاکیائو، بوکسور مسابقات المپیک جهانی برای ۱۰۰۰ خانواده بی بضاعت فیلیپینی خانه ساخت.

9 58 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥مردی که خود توانایی دیدن با یک چشم را داشت، سرپرستی از سگ یک ساله ای را متقبل شد. این سگ همانند خود او تنها با یک چشم می بیند و هیچ کس دلش نمی خواست که از او مراقبت کند.

10 52 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥یک زوج که یک مرکز مراقبت از حیوانات را دراختیار دارند و در این مرکز امکان نگهداری از سالمندان را نیز دارند، دو گربه یتیم را تحت مراقبت خود در آوردند.

11 42 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥این پسربچه ۸ ساله، دو سال موهایش را کوتاه نکرد تا بتواند برای بچه های سرطانی گلاه گیس درست کند.

12 33 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥این روحانی با باز گذاشتن درهای مسجد به گربه ها اجازه داد که برای گرم کردن خود، داخل مسجد شوند.

13 28 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥همسایه های یک معلم بازنشسته، بدون دریافت هیچ هزینه ای از او به بازسازی خانه اش پرداختند.

14 21 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥دختربچه ۱۲ ساله ای که مبتلا به نوعی عارضه نادر سنی است، تبدیل به بهترین دوست، یکی از قهرمان وزنه برداری شده است.

15 18 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥زمانی که پرنده ای بر روی یک ماشین پلیس برای خود آشیانه ساخت، پلیس ها برای آنکه او را مورد محافظت قرار داده باشند با قرار دادن یک چتر بر روی آشیانه اش او را از معرض آزار و اذیت دور نگه داشتند.

16 14 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥سگ ولگردی در مسابقات دوی ۱۵۵ مایل، دونده ای را همراهی کرده و سپس ناپدید شد. بعدها دونده برای پیدا کردن او به چین پرواز کرد تا او را بیابد.

17 13 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥پلیس آلبانی با ورود ناگهانی شخصیت های قهرمانی چون «سوپرمن»، کودکان بیمار و بستری شده در بیمارستان را غافلگیر کرد.

18 10 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥یک پسر ۱۴ ساله مبتلا به اوتیسم تنها می توانست از داخل فنجان مخصوص خود نوشیدنی بنوشد. خط تولید این نوع از فنجان متوقف شده بود اما آن کارخانه برای بدست آوردن دل پسربچه ۵۰۰ نمونه فنجان جدید مشابه را برای او تولید کرد.

19 10 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥در یک بیمارستان برای آنکه بیماران بدحال، وضعیت روحی بهتری را تجربه کنند، به آنها اجازه داد که حیوانات خانگی شان را در داخل بیمارستان ملاقات کنند.

20 11 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥مردی به اسلاح موهای سگ هایی که در پناهگاه ها نگهداری می شدند پرداخت. با این کار در نهایت آن سگ ها صاحبان و خانه های جدیدی برای خود پیدا کردند.

حتما بخوانید :  باز شدن گل های لاله در دشت لاله های هلند + تصاویر

21 8 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥پدری به درخواست فرزندانش ماشین خود را متوقف کرد تا پسرانش بتوانند به مردی که روی ویلچر نشسته بود و برف ها را پارو می کرد کمک کنند.

22 7 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥یک دانش آموز دبیرستانی برای دوست خود که در زمان فارغ التحصیلی در کما به سر می برد، مراسم فارغ التحصیلی دیگری را ترتیب داد. دوستش بر اثر تصادف در کما به سر می برد.

23 5 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥پلیسی که ماده سگ دلگردی را پیدا کرده بود، بعد از پایان شیفت شب خود، در همان جا ماند تا خیالش از بابت آن سگ راحت باشد.

24 5 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥این آرایشگر با شرط آنکه کودکانی که برای اصلاح موهای شان به آرایشگاه او می آمدند کتابی را بلند بخوانند، از آنها پولی دریافت نمی کرد.

25 4 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥زمانی که یکی از پناهگاه های حیوانات مورد سرقت قرار گرفت، مردم تنها پس از ۱۴ ساعت از این اتفاق، ۱۵ برابر آن چیزی که دزدیده شده بود را به آن محل رساندند و سرپرستی بسیاری از آن حیوانات را نیز پذیرفتند.

26 4 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥یکی از خطوط پروازی با شکستن قوانین خود اجازه داد که مسافران بتوانند به همراه حیوانات خانگی خود پرواز کنند و حیوانات شان در طول پرواز راحت باشند.

27 4 1 دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥زمانی که منقار این توکان توسط گروهی از نوجوانان شکسته شد، بخش شکسته شده منقار برای او ترمیم شد.

دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات

بارداری حیوانات را زیر اشعه ایکس تماشا کنید + تصاویر جالب