دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات به اینها میگن + تصاویر ♥

تصاویری خارق العاده از دوستی انسان با حیوانات

دوستی با حیوانات : از گربه های شهر حلب تا آشپزی پلیس. برای میلیون ها نفر از مردم جهان سال ۲۰۱۶ و اتفاقات تاریخی این سال نشانی از دست رفتن معنای واقعی انسانیت است. اتفاقاتی که در طول ۱۲ ماه اخیر در نقاط مختلف جهان رخ داد و از آنها پرده برداری شد، می تواند گواهی برای این روند باشد.

متاسفانه زمانی که بسیاری از مردم جهان در حال رفتن به استقبال سال نوی میلادی هستند، حادثه اخیر در برلین، اندوه بسیاری را خصوصا برای مردم سرزمین های سرد اروپا به وجود آورد و باعث ایجاد هراس در آنها گردید.

اما علی الرغم تمام آنچه برشمرده شد و خبرهای بدی از سراسر دنیا که هر روز شاهد آنها هستیم، اخباری نیز مبنی بر اتفاقات خوب و انسانی در جریان هستند. اگر باور چندانی در مورد این موضوع در شما وجود ندارد، «برد پاندا» مجموعه ای را برای تان فراهم آورده که در کنار تمام این خشونت ها و توحش ها، انسانیت هنوز تماما از دست نرفته را به تصویر می کشد.

مجموعه ای از این تصاویر به همراه توضیحات از دوستی با حیوانات رو مشاهده می کنید

1در حالی که همه در حال ترک شهر حلب در سوریه هستند، این مرد به گربه هایی که به حال خود رها شده اند، غذا می دهد.

2این مرد، ۱۰۰۰ سگ را از مراسم Yulin Meat Festival نجات داد. وی برای انجام این کار خود مورد تهاجم قرار گرفت. این مراسم هر سال در چین برگزار می شود و مردمی که در آن شرکت می کنند، گوشت سگ می خورند.

3بچه ببر بیماری که وزنش تنها ۱/۴ وزن نرمال بود، از سیرک گرفته شد و مورد درمان قرار گرفت.

4مردی کامیون خود را به حمام سیاری برای آوارگان و پناهجویان بی خانمان در آورد تا آنها بتوانند در داخل آن حمام کنند و طراوت و شادابی گذشته خود را به دست آورند.

5پدر و پسری را ملاحظه می کنید که پس از طوفان در منطقه Brazoria در ایالت تکزاس آمریکا، ۳۰ سگ را از این محل نجات دادند.

6پسربچه ۱۲ ساله ای که با آموختن چگونگی درست کردن عروسک برای کودکان بیمار، ۸۰۰ عروسک را برای آنها دوخت.

7یک مهماندار هواپیما سرپرستی سگ ولگردی را متقبل می شود. سگ بی تابانه برای دیدن او انتظار می کشد.

8مانی پاکیائو، بوکسور مسابقات المپیک جهانی برای ۱۰۰۰ خانواده بی بضاعت فیلیپینی خانه ساخت.

9مردی که خود توانایی دیدن با یک چشم را داشت، سرپرستی از سگ یک ساله ای را متقبل شد. این سگ همانند خود او تنها با یک چشم می بیند و هیچ کس دلش نمی خواست که از او مراقبت کند.

10یک زوج که یک مرکز مراقبت از حیوانات را دراختیار دارند و در این مرکز امکان نگهداری از سالمندان را نیز دارند، دو گربه یتیم را تحت مراقبت خود در آوردند.

11این پسربچه ۸ ساله، دو سال موهایش را کوتاه نکرد تا بتواند برای بچه های سرطانی گلاه گیس درست کند.

12این روحانی با باز گذاشتن درهای مسجد به گربه ها اجازه داد که برای گرم کردن خود، داخل مسجد شوند.

13همسایه های یک معلم بازنشسته، بدون دریافت هیچ هزینه ای از او به بازسازی خانه اش پرداختند.

14دختربچه ۱۲ ساله ای که مبتلا به نوعی عارضه نادر سنی است، تبدیل به بهترین دوست، یکی از قهرمان وزنه برداری شده است.

15زمانی که پرنده ای بر روی یک ماشین پلیس برای خود آشیانه ساخت، پلیس ها برای آنکه او را مورد محافظت قرار داده باشند با قرار دادن یک چتر بر روی آشیانه اش او را از معرض آزار و اذیت دور نگه داشتند.

16سگ ولگردی در مسابقات دوی ۱۵۵ مایل، دونده ای را همراهی کرده و سپس ناپدید شد. بعدها دونده برای پیدا کردن او به چین پرواز کرد تا او را بیابد.

17پلیس آلبانی با ورود ناگهانی شخصیت های قهرمانی چون «سوپرمن»، کودکان بیمار و بستری شده در بیمارستان را غافلگیر کرد.

18یک پسر ۱۴ ساله مبتلا به اوتیسم تنها می توانست از داخل فنجان مخصوص خود نوشیدنی بنوشد. خط تولید این نوع از فنجان متوقف شده بود اما آن کارخانه برای بدست آوردن دل پسربچه ۵۰۰ نمونه فنجان جدید مشابه را برای او تولید کرد.

19در یک بیمارستان برای آنکه بیماران بدحال، وضعیت روحی بهتری را تجربه کنند، به آنها اجازه داد که حیوانات خانگی شان را در داخل بیمارستان ملاقات کنند.

20مردی به اسلاح موهای سگ هایی که در پناهگاه ها نگهداری می شدند پرداخت. با این کار در نهایت آن سگ ها صاحبان و خانه های جدیدی برای خود پیدا کردند.

21پدری به درخواست فرزندانش ماشین خود را متوقف کرد تا پسرانش بتوانند به مردی که روی ویلچر نشسته بود و برف ها را پارو می کرد کمک کنند.

22یک دانش آموز دبیرستانی برای دوست خود که در زمان فارغ التحصیلی در کما به سر می برد، مراسم فارغ التحصیلی دیگری را ترتیب داد. دوستش بر اثر تصادف در کما به سر می برد.

23پلیسی که ماده سگ دلگردی را پیدا کرده بود، بعد از پایان شیفت شب خود، در همان جا ماند تا خیالش از بابت آن سگ راحت باشد.

24این آرایشگر با شرط آنکه کودکانی که برای اصلاح موهای شان به آرایشگاه او می آمدند کتابی را بلند بخوانند، از آنها پولی دریافت نمی کرد.

25زمانی که یکی از پناهگاه های حیوانات مورد سرقت قرار گرفت، مردم تنها پس از ۱۴ ساعت از این اتفاق، ۱۵ برابر آن چیزی که دزدیده شده بود را به آن محل رساندند و سرپرستی بسیاری از آن حیوانات را نیز پذیرفتند.

26یکی از خطوط پروازی با شکستن قوانین خود اجازه داد که مسافران بتوانند به همراه حیوانات خانگی خود پرواز کنند و حیوانات شان در طول پرواز راحت باشند.

27زمانی که منقار این توکان توسط گروهی از نوجوانان شکسته شد، بخش شکسته شده منقار برای او ترمیم شد.

دوستی با حیوانات یا عشق به حیوانات

بارداری حیوانات را زیر اشعه ایکس تماشا کنید + تصاویر جالب