دوستی جالب انسان با شیر جنگل باعث شگفتی همه شد + عکس و فیلم

عشق بازی مرد شکارچی با شیرهای درنده نر و ماده

دوستی جالب انسان با شیر : خیلی از افراد دوستی با حیوانات را انتخاب می نمایند و این افراد در جهان انگشت شمار می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترعشق بازی مرد شکارچی با شیرهای درنده نر و ماده را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

مردی که در قاره آفریقا زندگی می نماید ترجیح می دهد با شیرهای وحشی باشد و با آنها بازی نماید رابطه این مرد با شیرها به گونه ای می باشد که همه را شگفت زده کرده است کوین ریچاردسون، پژوهشگر رفتارشناسی جانوران اهل آفریقای جنوبی ﺍست. او در آفریقای جنوبی توسط یک گله شیر به عنوان عضوی از گله پذیرفته شده و با آنها زندگی می‌کند. تلاش ﺍصلی ریچاردسون، به تعبیر دﺍنشمندﺍن، فرﺍ‌هم کردن ﺍمکان ﺁشتی بین جانوران وحشی و دنیای ﺍنسان‌ها است.

فیلم دوستی جالب انسان با شیر جنگل

دانلود فیلم

در دو دهه اخیر جمعیت شیرها در قاره آفریقا با کاهشی ۴۰ درصدی مواجه شده و تعدادشان به ۲۰.۰۰۰ راس شیر رسیده است.

کوین ریچاردسون، ۴۲ ساله، صاحب دو فرزند است و مدیریت ۳۱ شیر را در یک منطقه محافظت شده در شمال پرتوریا، پایتخت آفریقای جنوبی، بر عهده دارد. کوین می‌گوید اکثر شیرها در شرایطی نجات داده شدند که قرار بود «هدف تیراندازی مشتری‌ها قرار بگیرند.» علاوه بر شکار غیر مجاز، برخی از باورهای سنتی نیز موجب افزایش کشتار شیرهای آفریقایی شده است. برای مثال، برخی معتقدند که استخوان شیر در درمان سنتی کاربرد دارد که همین امر موجب افزایش محسوس کشتار شیرها شده است.

حتما بخوانید :  پرموترین دختر بچه دنیا که همه را شگفت زده کرد + تصاویر

کوین در ادامه می‌گوید: «باید خیلی خوب مراقب این گربه‌های بزرگ بود زیرا احساسشان را آشکارا به شما می‌گویند. رابطه من با شیرها صرفا برای بهبود کیفیت زندگی آن‌ها است. تا جایی که بتوانم مواظبشان خواهم بود.»

عشق بازی مرد شکارچی با شیرهای درنده نر و ماده


حتما بخوانید :  مرد چاق و عجیب پاکستانی که 440 کیلوگرم وزن دارد + تصاویر