دوست دختر جدید رونالدو یک مدل زیباست + عکس های جدید

رابطه عاشقانه رونالدو با دختر مدل

دوست دختر جدید رونالدو : کریس رونالدو اوایل سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که با دختری در رابطه قرار دارد اما گویا اخیرا با یک مدل برزیلی در ارتباط است که این خبر رسانه ای شد.رونالدو ستاره پرتغالی رئال زندگی جنجالی و پر از حواشی زیادی دارد.این ستاره پرتغالی اگر چه در فوتبال و میادین ورزشی کارنامه درخشانی دارداما درزندگی خصوصی خود زیاد موفق نبوده و همیشه برای خود رسوایی به بار اورده است.

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلیعکس دوست دختر جدید رونالدو

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلیختری که کریس رونالدو اعلام کرد از ابتدای سال ۲۰۱۷ با وی رابطه دارد

وی با افراد و زنان زیادی رابطه داشته که این امر کارنامه سیاهی را در زندگی شخصی اش رقم میزند.یک روزنامه انگلیسی به نام سان چاپ لندن نوشته است اریکا کانیلا مدل و ملکه زیبایی برزیا ادعا کرده است زمانی که برای فیلم برداری یک برنامه تلوزیونی به لیسبون پایتخت پرتغال سفر کرده بود، رونالدو خواستار و خواهان ملاقات با وی شده بود.

این ملکه زیبایی برزیل با اشاره به گفتگوهای خود با رونالدو از طریق پیام و اس ام اس در واتساپ میگوید که این ستاره تیم رئال اسپانیا اصرار و تمایل زیادی برای ملاقات با او را داشته است.روزنامه “انگلیسی سان” پیام های دوستانه و عاشقانه رونالدو و ملکه زیبایی برزیل را که از طریق واتساپ رد و بدل شده بود را به دست آورده بود.

حتما بخوانید :  زیبایی بدون آرایش + راهکارهای برای زیبا شدن بدون آرایش + عکس

این ملکه زیبایی گفته : “ملاقات و دیدار با رونالدو برای من مثل یک رؤیا و آرزو بود که به واقعیت تبدیل شد.من همیشه او را دوست داشته ام و عاشقش بودم.در سال ۲۰۱۳ نیز یکی دیگر از شرکت کنندگان در مسابقه ملکه زیبایی برزیل به نام اندرسا وراش ادعا کرده بود رونالدو به نامزد سابقش ایرینا شایک خیانت کرده است.

به گزارش شهر مطلب چنین ادعاها و سخنانی یک بار دیگرزندگی خصوصی رونالدو را سوژه رسانه ها و فضای مجازی قرار داده است.گفتنی است رونالدو در اوایل سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که با یک مدل اسپانیایی ارتباط برقرار کرده است و با وی رابطه عاشقانه دارد.

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلیکریستیانو رونالدو،دوست دختر رونالدو

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلیرابطه کریس رونالدو،نامزد کریستیانو رونالدو

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلیدرباره کریس رونالدو

رابطه عاشقانه جنجالی رونالدو با سوپر مدل برزیلی


حتما بخوانید :  آتش سوزی در پارک سرخه‌ حصار تهران + جزئیات و تصاویر حادثه