دوست دختر عروسکی مرد متاهل سوژه رسانه ها شد + عکس

عشقبازی مرد ۶۰ ساله با ۲۴۰ دوست دخترش

دوست دختر عروسکی : یک مرد انگلیسی و البته متاهل ، هزاران پوند صرف داشتن دوست دخترهای تقلبیش کرده است . این مرد میانسال با دختران تقلبی و عروسکی اش عشق بازی می کند و از در کنار آن ها بودن لذت عجیبی می برد

عشقبازی مرد 60 ساله با 240 دوست دخترش + عکس

عشقبازی مرد 60 ساله با 240 دوست دخترش + عکس

دوست دختر عروسکی مرد متاهل

این شخص با کمک همسرش هر روز بر تعداد دوست دختران تقلبی اش می افزاید به گزارش پارس ناز جالب این جاست که حتی خانمش نیز وی را در این کار کمک می نماید. بوب گیبینز تصور میکند رکورد گینس را شکسته است.

این شخص که اصالتا اهل انگلیس است تصور میکند که دارنده بیشترین دوست دختر تقلبی است.مرد متاهل که ۶۰ سال سن دارد صاحب نامزدهای مختلف در قد و اندازه های متفاوت است.اقای بوب گیبینز مجموعه نامزدهای خود را هاگ هفنر نامگذاری نموده است.

آقای بوب صاحب دو فرزند شغلش مکانیکی است و بعد از ظهرهای خود را در کنار دوست دخترانش می گذراند.بوب به انها لباسهای زیر می پوشاند و انها را برای عکاسی اماده می نماید.

عشقبازی مرد 60 ساله با 240 دوست دخترش + عکس

دوست دختر عروسکی

وی تا کنون ۱۰۰ هزار پوند صرف مجموعه نامزدهای پلاستیکی خود نموده است و برخی اوقات با انها به رقص می پردازد.بوب می گوید مجموعه عروسکهای پلاستیکی من ۲۴۰ تاست و به نظرم بزرگترین مجموعه عروسکی در دنیا باشد.رکورد قبلی در اختیار مردی در ژاپن بود که ۱۰۰ تا عروسک داشت.

Meet the man of 240 plastic girlfriends: Pictures

دوست دختر جالب

وی می افزاید از ۱۰ سال قبل تا کنون وارد این کار شده است.وی می افزاید دنبال یک حرفه واقعگرایانه بود تا اینکه در اینترنت با این شغل اشنا شد.وی می گوید بنظرم عروسکها خیلی جالب بنظر می رسند.جالب اینجاست که حتی خانم لیزی همسر اقای بوب که ۵۵ سال سن دارد وی را ترغیب به این کار می نماید.

حتما بخوانید :  پهباد کوچک و عجیب برای جاسوسی + تصاویر کوچکترین پهباد جاسوسی

عشقبازی مرد 60 ساله با 240 دوست دخترش + عکسبوب می گوید همسرم در سال ۲۰۰۷ در خرید اولین عروسک کمکم نمود.انرا ۲۵۰۰ پوند خریدیم و نام بورلی را برایش انتخاب کردیم.از ان زمان مجموعه عروسکها زیاد و زیادتر شد.من عادت دارم هر هفته یکی بخرم.قیمت عروسکها از ۳۰ تا ۷ هزار پوند متغیر است.گرانترین عروسکم از جنس سیلیکون و در المان ساخته شده و ۷ هزار پوند قیمت دارد.قیمتهای گران عروسکها هیچ موقع مانع نشده بوب و خانم لیزی فکرشان را عوض نمایند.

دوست دخترهای مرد متاهل

بوب می گوید ۸۰ هزار پوند صرف خرید عروسکها،۵ هزار پوند خرید لباس،۲ هزار پوند جهت کلاه گیس و هزار پوند صرف خرید لوازم ارایشی و طلا برای عروسکها نموده ایم.این همه عروسک جای زیادی را می طلبد اما هیچ موثع نگران پیدا نمودن جا برای انها نشده ایم.

هر چند برخی از عروسکها اغوا کننده هستند اما هیچ موقع بوب نگاه بد به انها ننموده است.بوب می گوید خیلی ها عروسک را برای مقاصد جنسی می گیرند اما من هیچ موقع علاقه به چنین کارهایی نداشته ام.من لباسهای زیر به انها می پوشم و تصاویر انها را روی سایت قرار می دهم تا هم نظر افراد را جلب نمایم و هم مجموعه جالبی برای خود فراهم نمایم.

 

بوب می گوید با عروسکها شبیه ادمها رفتار می نماید.با انها صحبت می نماید.به انها پیانو می دهد تا بنوازند کتاب می دهد تا مطالعه نمایند و هر موقع با انها سوار بر ماشین می شود کمربند انها را می بندد.

حتما بخوانید :  مردمان عجیب در این روستا شش انگشت دارند + تصاویر

از انجایی که جنس عروسک ها سیلیکونی است بوب همیشه برای تمیز نگه داشتن عروسکها انها را به حمام می برد.همیشه شست و شوی این همه عروسک وقت گیر است اما همسر بوب چندان توجهی به کارهای عجیب و غریب شوهرش نمی نماید. لیزی می گوید شاید برخی افراد فکر کنند ما احمق هستیم اما ما هیچ گونه مشکلی نداریم.ما تنها عاشق لباس پوشاندن عروسکها و تجربه زندگی باربی هستیم.