دوست پسر جدید جنیفر لوپز و عکس های لو رفته او + تصاویر

عشق بازی جنیفر لوپز ۴۷ ساله با دوست پسر جدید ۳۰ ساله اش

دوست پسر جدید جنیفر لوپز : جنیفر لوپز با دوست پسر جدیدیش یک سلفی رمانتیک و عاشقانه گرفته است و در فضای مجازی منتشر کرده است که این عکس رمانتیک جنیفرلوپز با دوست پسر جدیدش در فضای مجازی جنجال ساز شده است و خیلی لایک و کامنت برای این عکس جنجالی فالورر هایش برایش داده اند. عکس های عشق بازی جنیفر لوپز ۴۷ ساله با دوست پسر جدید ۳۰ ساله اش را در ادامه می بینید.

نامزدی جدید جنیفر لوپز ۴۷ ساله با دریک ۳۰ ساله

مدتها بود که وب سایت های منتشر کننده خبرهای داغ بازیگران و چهره های مشهور هالیوودی عکس هایی از نامزد جنیفر لوپز ، دریک را با عنوان هایی پر از شک و شبهه منتشر می کردند. هرچند حضور این دو چهره در کنار هم نمی توانست دلیل رابطه عاشقانه آنها باشد اما تکرار این دیدارها این گمان را قوت می بخشید. تا اینکه بالاخره خانم لوپز با انتشار عکس هایی رومانیتک از خودش در کنار نامزد جوانش به تمام شایعات پایان داد و رسما این رابطه را اعلام کرد.

000عکس دوست پسر جدید جنیفر لوپز

رابطه عاشقانه جنیفر لوپز ۴۷ ساله با نامزد جدیدش دریک ۳۰ ساله. دو خواننده معروف هالیوودی یعنی جنیفر لوپز ۴۷ ساله و دریک ۳۰ ساله به نظر می رسد زوج جدید هالیوود را شکل داده اند. نامزد سابق دریک یعنی ریحانا ۲۸ ساله نیز درست یک روز پس از انتشار این اخبار، رقیب عشقی خود دراینستاگرام را از لیست دنبال کننده های خود حذف کرد.

دریک خواننده ۳۰ ساله مدتی قبل رابطه اش با ریحانا را به اتمام رساند و حالا عشق جدید جنیفر لوپز ۴۷ ساله شده است به همین دلیل برهم خوردن رابطه دوستانه جنیفر و ریحانا دور از انتظار نبود.

حتما بخوانید :  مسلمان شدن دانشجوی آلمانی در حرم امام رضا + عکس و جزئیات
عشق بازی جنیفر لوپز 47 ساله با دوست پسر جدید 30 ساله اشعکس اینستاگرام جنیفر لوپز و جنجال عشق جدیدش

انتشار عکس جنجالی جنیفر لوپز در صفحه شخصی اش حاشیه های زیادی بوجود آورد. جی لو که برای تبریک کریسمس ۲۰۱۷ پیامی با مضمون قلب پرعشق منتشر کرده بود حالا از ماجرای اصلی عشقی که قلبش را فراگرفته است رونمایی کرد. جنیفر لوپز عکسی از خودش در آغوش دریک خواننده ۳۰ ساله منتشر کرد که کمتر از ۱۰ ساعت بیش از ۱ میلیون لایک گرفته است.پس از انتشار این عکس توسط جنیفر, ریحانا در اقدامی جالب جنیفر لوپز را آنفالوو کرد.

دریک خواننده کانادایی تبار با نام کامل اوبری دریک گراهام متولد ۲۴ اکتبر ، ۱۹۸۶ است. به گزارش سماتک او در ابتدا با شخصیت “جیمی بروکس” در سریال تلویزیونی “The Next Generation” بین مردم شناخته شد. در میان فعالیت های هنری او مهمترین همکاری دریک به همراه لیل وین بود که ابتدای این همکاری از کنسرت ماه جون آغاز شد و همین باعث شد تا لیل وین نقش اساسی را در اولین آلبومی که دریک منشر کرد با نام “Thank Me Later” را داشته باشد.که این آلبوم که در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۰ منتشر شد مقام اول “بیلبورد ۲۰۰ ” را بدست آورد.

جنیفر لوپز ۴۷ ساله متولد و بزرگ شده محله کَسل هیل در همسایگی برونکس واقع در نیویورک است. در مورد روابط خصوصی جنیفر لوپز با مردان، رسانه ها تمرکز خاصی دارند. او تاکنون روابط نسبتا گرمی با شان کامز، کریس جود، بن افلک و مارک آنتونی داشته است.

کمتر از دو ماه بعد از جدایی جنیفر و بن افلک، جنیفر با مارک آنتونی آشنا شد. زندگی مشترک جنیفر لوپز با مارک آنتونی ۷ سال طول کشید و آنها ۲۲ فوریه ۲۰۰۸ صاحب یک دختر و یک پسر شدند. سالها بعد خبرهای جدایی این دو پایان زندگی رومانتیک آنها را علنی کرد.

حتما بخوانید :  ماجرای مرگ اعضای یک خانواده با سیب زمینی چه بود؟

این روزها دوباره خبرهایی با تیتر عشق جدید جنیفر لوپز و نامزدی جنیفر لوپز با مردی ۱۷ سال جوان تر از خودش دوباره نام و رابطه این خواننده و هنرپیشه هالیوودی را بر سر زبان ها انداخته است. این اتفاقات درحالی رخ داد که ماه پیش مارک آنتونی همسر سابق جنیفر لوپز از همسرش جدا شد و خیلی ها معتقد بودند که مارک آنتونی و جنیفر لوپز بار دیگر ازدواج خواهند کرد.

دوست پسر جدید جنیفر لوپز و عکس های لو رفته او