دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود

فرود دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد

دومین هواپیمای ایرباس : این هواپیما دارای ۲۳۸ صندلی شامل ۳۲ صندلی بیزینس کلاس و ۲۰۶ صندلی اکونومی کلاس است و برای مسافت های دور کاربرد دارد.

دومین هواپیمای ایرباس خریداری شده مدل ۳۳۰ ساعت سه بامداد امروز به وقت محلی فرودگاه تولوز فرانسه را به مقصد ایران ترک کرده بود ساعت۸ و ۵۷ دقیقه صبح شنبه در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.این هواپیما دارای ۲۳۸ صندلی شامل ۳۲ صندلی بیزینس کلاس و ۲۰۶ صندلی اکونومی کلاس است و برای مسافت های دور کاربرد دارد.

درباره هواپیمای ایرباس A330 که تحویل ایران شد

000 53 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود

دراین هواپیما کادر پروازی ایران ایر و «فرهاد پرورش» مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و «اصغر فخریه کاشان» مشاور وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل حضور دارند.

در مجموع شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران قرارداد خرید ۱۰۰ فروند هواپیما را با شرکت اروپایی ایرباس و ۸۰ فروند را با شرکت هواپیماسازی آمریکایی بوئینگ امضا کرده و قرارداد خرید ۲۰ فروند هواپیمای ۷۰ نفره نیز با شرکت ATR یکی از شرکت های زیر مجموعه ایرباس بزودی نهایی می شود.

فیلم لحظه فرود دومین هماپیمای ایرباس در مهرآباد

 

دانلود فیلم

همچنین ایران ایر ۳۸ فروند ایرباس از نوع ۳۳۰ تحویل می گیرد که ۲۵۳ صندلی دارد و در مجموع شمار صندلی های این سری از هواپیماها برای ایران ایر بیش از ۱۱ هزار و ۴۰۰ صندلی ظرفیت ایجاد می کند.

حتما بخوانید :  جنگ سوریه از نگاه عکس های دردناک و ناراحت کننده + تصاویر

ایران ایر همچنین ۱۶ فروند هواپیمای ایرباس ۳۵۰ را برای پروازهای دور برد خود متشکل از پنج هزار و ۶۰۰ صندلی در آینده تحویل خواهد گرفت تا بتواند در پروازهای بین المللی از این هواپیما استفاده کند.

680607 170 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود

680610 983 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود

680611 682 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود

680615 943 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود
680616 838 دومین هواپیمای ایرباس در فرودگاه مهرآباد + تصاویر و فیلم لحظه فرود