رابطه جنسی همزمان با دوخواهر در شب عروسی + عکس

شب حجله داماد افغانی با نو عروس و خواهر زنش

رابطه جنسی همزمان : یک مردی که با دو خواهر همزمان وصلت کرده بود در شب عروسی (زفاف) با هر دو رابطه جنسی بر قرار کرد در یک تخت همزمان با دو خواهر رابطه جنسی داشت این مرد افغانی هر دو خواهر را همزمان به همسری گرفته بود . ماجرای شب حجله داماد افغانی با نو عروس و خواهر زنش را در ادامه می خوانید.

000 53 رابطه جنسی همزمان با دوخواهر در شب عروسی + عکس

ازدواج مردی با دوخواهر و رابطه جنسی همزمان در حجله

مردی که با دو خواهر ازدواج کرده بود وقتی دید اولی باکره نیست سراغ دومی رفت و با او رابطه جنسی برقرار نمود. این مرد که ولایت خان نام دارد پس از ۲ سال نامزدی با دختر ۱۶ ساله‌ای به نام «مروه» در شب عروسی و در حالی که چند نفر از اعضای خانواده عروس و داماد در اتاق کناری استراحت می‌کردند با داد و فریاد بر سر عروس به او تهمت خیانت زد و بعدهم او را به باد کتک گرفت.

داماد عصبانی سپس با همراهی ۶ مرد مسلح به سمت خانه پدرزنش رفت و پس از تخریب لوازم خانه و دروغگو خواندن خانواده همسرش، خواهرزنش را با زور و تهدید و به‌عنوان همسرش به خانه‌اش برد، اما عروس بخت برگشته که بی‌گناه مورد تهمت قرار گرفته بود با کمک اقوامش به خانه پدری بازگشت

حتما بخوانید :  مرگ مشکوک شاه مازندران در زندان + عکس ، جزئیات و اخبار جدید

و شکایتی علیه داماد مطرح کرد.او در این شکایت مدعی شد، شوهرش برخلاف قوانین شرعی و قانونی افغانستان، بدون اینکه از او جدا شود خواهرش را به‌عنوان همسر به خانه برده است.شکایت عروس افغان و پدرش پس از سه ماه به نتیجه رسید و ولایت خان که با وساطت بزرگان قوم وپس ازچند ماه فرار خود را به پلیس معرفی کرده بود بازداشت شد.

همچنین ملای افغان که خطبه عقد خواهر عروس را برای داماد دیوانه خوانده بود نیز بازداشت شد. اما در بازجویی‌ها ادعا کرده از ازدواج اول این مرد خبر نداشته است.در حال حاضر با پیگیری خانواده دختران جوان، مسئولان دولت افغانستان نیز وارد عمل شده و با دستور مستقیم آنها تلاش برای دستگیری ۱۶ همدست ولایت خان که دختر۱۳ ساله را مسلحانه ربوده بودند، ادامه دارد.

رابطه جنسی همزمان با دوخواهر در شب عروسی + عکس


حتما بخوانید :  جشن عروسی علی قربانی با حضور چهره های خاص + تصاویر جدید