راحت ترین میز کار دنیا برای کار کردن با کامپیوتر + عکس

بهترین میز کار دنیا

راحت ترین میز کار دنیا : میز کار به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای پرکاربرد روزانه می‌تواند در سلامت و بهره‌وری شما تأثیر به سزایی داشته باشد؛ از همین رو انتخاب میز کار مناسب حتی باوجود هزینه بالا احتمالاً به‌صرفه خواهد بود زیرا میتوانید از بروز کمردرد ، گردن درد و فشار های زیاد به مهره های کمر جلوگیری کند.

2 28 راحت ترین میز کار دنیا برای کار کردن با کامپیوتر + عکس

یک شرکت فعال در عرصه فناوری میز کاری را تولید کرده است که از هر نظر باحالتی که شما می‌خواهید هماهنگ می‌شود. و میز و صندلی آن تنظیم می‌شود.

صندلی این محصول شباهت بسیار زیادی به صندلی‌هایی که در دندانپزشکی‌ها روی آن نشسته‌اید دارد. و میز آن نیز امکان تنظیم در هر ارتفاع و نقطه‌ای که بخواهید را دارد.

co7220 راحت ترین میز کار دنیا برای کار کردن با کامپیوتر + عکس هوشمند ترین و بهترین میزکار

شرکت سازنده ۵ سال روی این محصول کارکرده و ۵ نسخه آزمایشی (پورتو تایپ) را نیز به کمک همکاری مشترک طراحان، مهندسان مکانیک و الکترونیک تولید کرده بود تا درنهایت به این نتیجه فوق‌العاده رسیده است.

این میز در سه حالت نشسته و ایستاده و خوابیده قابل‌استفاده است و میز کاملاً قابل تنظیم آن نیز قابلیت نصب چند نمایشگر کوچک یا نمایشگرهای بزرگ بالاتر از ۲۱ اینچ را نیز دارد. همچنین می‌توانید لپ‌تاپ خود را هم درجایی مخصوص در کنار نمایشگر میز قرار دهید و یا اینکه از میز زیر صندلی آن را به نمایشگرها متصل کنید.

حتما بخوانید :  انتخاب لباس شب مناسب و برآزنده شما + عکس و ترفندها

1 33 راحت ترین میز کار دنیا برای کار کردن با کامپیوتر + عکس

وزن این محصول حدود ۹۵ کیلوگرم است و به‌وسیله چرخ‌های زیر آن قابل‌انتقال آسان است.

نکته جالب آنکه هماهنگی میز و صندلی برای زمانی که حالت صندلی را تغییر می‌دهید حفظ می‌شود و با همان نسبت جابه‌جا می‌شوند. و کنترل این محصول نیز روی میز آن قرار گرفته است.

عکس میز کار راحت

3 28 راحت ترین میز کار دنیا برای کار کردن با کامپیوتر + عکس

این میز در سه حالت نشسته و ایستاده و خوابیده قابل‌استفاده است


حتما بخوانید :  روانشناسی فرزندان خانواده ( فرزند چندم خانواده هستید؟ )