رانندگی زن در بالا بردن خودرو از دکل برق سوژه شد + عکس

خودرو یک زن در بالای دکل برق

رانندگی زن : رانندگی قوانین خاص خود را دارد همه رانندگان باید به اصول رانندگی آشنا باشند تا بتوانند در جاده ها دچار حادثه نشوند اتفاقات بسیار در حین رانندگی برخی از افراد می افتد و این نیز همه از بی احتیاطی و سرعت زیاد می باشد ولی در یک اتفاق نادر و کمیاب خودرو یک زن به تیر چراغ برق گیر کرده و این اتفاق موجب تعجب همگان شده است چگونه ممکن است ماشینی در اثر حادثه به بالای دکل برق پرت شده باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترخودرو یک زن در بالای دکل برق را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

مهارت در رانندگی یک زن سوژه شد

همیشه رانندگی خانم‌ها سوژه آقایون بوده به نوعی با دست فرمان خانم‌ها تفریح میکنند .

اما میتوان به جرات گفت گاهی احتیاط و احترام به قوانین رانندگی بین خانم‌های راننده بیشتر است و از آقایان بهتر رانندگی میکنند.

اما مدتی قبل پلیس شهر مدینه با اتفاق عجیبی روبرو شد که باعث شگفتی آنها شده است.

پلیس راهنمایی و رانندگی مدینه با صحنه جالب و شگفت انگیز در یکی از بزرگرا‌ههای این شهر شده بود که سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده بود.

حتما بخوانید :  زیباترین مادر چین انتخاب شد + تصاویر جذاب ترین مادر چینی

پلیس‌های شهر در حال گشت زنی بودند که مشاهده کردند یک خودروی سواری روی دکل برق معلق مانده است و بلای دکل برق گیر افتاده است و جالبتر اینکه راننده این خودروی سواری یک خانم بود که همینطور منتظر کمک در خودروی خود نشسته بود.

پلیس‌ها در آن هنگام با شگفتی فقط به این فکر میکردند که این خودرو چگونه به بلای دکل رفته است و از دست فرمان این راننده خانم متعجب شدند.

با رسیدن گروه‌های امدادی بعد از ساعت‌ها تلاش و کوشش توانستند این خودرو را با خانم راننده به پایین بکشند.

وقتی این خانم را نجات دادند و از وی ماجرا را پرسیدند راننده خودرو گفت که چون سرعت ماسینم زید بود نتوانستم آن را کنترل کنم و از مسیر خارج شد و بعد از برخورد به یک مانع خودرو پرواز کرد و به بالای دکل رفت و در آنجا گیر افتادم

این عکس تصادف در چند ساعت در صفحات مجازی به اشتراک گذاشته شد و همه با تعجب شاهد شاهکار و دست فرمان این خانم راننده بودند. و آن را سوژه خود قرار دادند.

رانندگی زن در بالا بردن خودرو از دکل برق سوژه شد + عکس


حتما بخوانید :  لامبورگینی مورسیه لگو LP640 در خیابان های تهران + تصاویر