رانیا عبدالله همسر زیبای پادشاه اردن در جشن استقلال + تصاویر

عکس های شخصی ملکه رانیا عبدالله در جشن استقلال اردن

رانیا عبدالله : به محض ورود شاه اردن و همسرش به جشن یک توپ و ۲۱ تیر شلیک شد.

ملکه رانیا عبدالله در جشن

ملکه رانیا عبدالله در جشن , خانواده ی پادشاهی اردن (ملک عبدالله دوم) و ملکه “رانیا عبدالله” و “سلما عبدالله” شاهزاده ی اردن، در جشن بزرگ ملّی اردن در قصر “رغدان العامر” و به مناسبت جشن استقلال این کشور حاضر شدند.

بنا به گزارش منابع خبری، به محض ورود شاه اردن و همسرش به جشن یک توپ و ۲۱ تیر شلیک شد. در این جشن تعدادی از صاحب منصبان و افراد بلندمرتبه ی اردن حضور داشتند.ملکه رانیا عبدالله در صفحه ی رسمی فیسبوک خود تصاویری از این جشن را که همراه با “سلما عبدالله” یکی از فرزندانش بود به نمایش گذاشت. این تصاویر رابطه ی دوستانه ی عمیق بین ملکه رانیا و دخترش سلما را نشان می دهد. او در این تصاویر سعی دارد تا رابطه ی دوستانه و عمیق خود نسبت به دخترش را نشان بدهد.

در این گزارش تصاویر منتشره از سوی ملکه رانیا را خواهید دید که شخص خود او در صفحه فیسبوک منتشر کرده است. شایان ذکر است که “رانیا” در تاریخ ۳۱ اوت ۱۹۷۰ از پدر و مادر فلسطینی‌تبار، در کویت بدنیا آمد. پدر و مادر او اهل طولکرم فلسطین بودند. پدر او در بیمارستانی در کویت پزشک اطفال بود.

حتما بخوانید :  بزرگترین سنگ یشم جهان + عکس سنگ یشم سبز غول پیکر

او تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدرسه ی انگلیسی کویت گذراند و در سال ۱۹۹۱ از دانشگاه آمریکایی قاهره در رشته ی مدیریت
بازرگانی فارغ التحصیل شد. ملکه رانیا همچنین برای مدتی در کمپانی‌ های سیتی‌بانک و اپل مشغول به کار بوده‌است. وی در سال ۱۹۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت از دانشگاه ژنو سوئیس فارغ‌التحصیل شد. آشنایی ملکه رانیا با ملک عبدالله دوم در ژانویه ۱۹۹۳ طی یک ضیافت شام صورت گرفت و دو ماه بعد به ازدواج آن دو منتهی شد.

عکس های رانیا عبدالله


حتما بخوانید :  متن های زیبا و عاشقانه برای تبریک روز ولنتاین ، ولنتاین مبارک ♥ ولنتاین 95