ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویر

عکس ربات جدید حمل بار

ربات جدید حمل بار : ربات ها در بسیاری از بخش های زندگی بشر حضور دارند و موجب هموار شدن کارهای زیادی می شوند. از انواع ربات های کارگر و فروشنده که بگذریم، جدیدا رباتی به نام «گیتا» طراحی و تولید شده که قرار است نقش کیف دستی شما را ایفا کند.

4 38 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویر

ساخت ربات جدید حمل بار

گیتا، یک ربات بشکه ای شکل است که می توانید تمامی وسایل و خریدهای خود را درون آن ریخته و به سبک ترین شکل ممکن، مسیرهای موردنظر را طی کنید. این ربات باربر و باهوش که همه جا شما را دنبال می کند، توسط موسسه Piaggio Fast Forward طراحی شده و قرار است به عنوان دستیار شخصی صاحبان خود مورد استفاده قرار بگیرد.

از جذابیت های این طرح ین است که وی قادر است به تنهایی به سوپرمارکت رفته و خریدهای لازم را انجام داده و دوباره به خانه بازگردد.

از این دستگاه می توان برای ارسال خرید مشتری ها توسط سوپرمارکت ها هم استفاده کرد. مزیتش نسبت به پیک های انسانی این است که سریع تر حرکت کرده و بار بیشتری را می تواند حمل کند.

در ادامه می توانید تصاویرربات جدید حمل بار را ببینید.

1 38 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرگیتا همه بارهای شما را به دوش کشیده و بدون هیچ اعتراضی دنبالتان می آید.

حتما بخوانید :  دانلود برنامه تغییر چهره فیس اپ faceapp ( اندروید و ios )

2 37 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویراین ربات به گونه ای طراحی شده که نقش یک دستیار شخصی را به خوبی ایفا کند.

3 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرهمانند یک حیوان خانگی همه جا شما را دنبال می کند.

4 38 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویراین ربات توانایی ردیابی مکان ها و بازگشت به خانه را دارد

5 35 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرگیتا بخش های گوناگونی برای انبار وسایل در خود دارد.

6 30 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویر

7 28 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویراین ربات توانایی عبور از اختلاف ارتفاع های کوتاه را دارد.

8 29 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویراین ربات با باتری شارژ می شود

9 23 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرنمایشگر LED برای نمایش وضعیت باتری روی بدنه اش تعبیه شده

10 23 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرگیتا در دو رنگ آبی و سفید موجود است.

11 19 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویربه دلیل داشتن چرخ های لاستیک، از سالم ماندن وسایل خود درون آن مطمئن خواهید بود زیرا کمترین لرزش و تکان را ایجاد می کند.

12 16 ربات جدید حمل بار و حمل وسایل خرید هم به بازار آمد + تصاویرمقایسه تصویری BB-8 در جنگ ستاره ها و گیتا