ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

رختخوابی که خودش مرتب می‌شود!

رختخواب جدید : یک شرکت کانادایی موفق به طراحی و تولید یک لحاف هوشمند شده که به صورت خودکار بر روی تخت خواب مرتب شده و به حالت اولیه خود برمی‌گردد. این لحاف که Smartduvet نام دارد، برای مرتب شدن خودکار تخت خواب طراحی شده و توسط یک اپلیکیشن همراه کنترل می‌شود.

این دستگاه جدید مانند یک لایه ورقه‌ای شکل است که بین لحاف و ملحفه لحاف قرار می‌گیرد. هنگامی که این لایه فعال می‌شود، متورم شده و لحاف را به موقعیت اولیه خود باز می‌گرداند.

ساخت رختخواب جدید

1 65 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 2 43 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

تکنولوژی جدید تولید رختخواب

3 41 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 4 40 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

عکس رختخواب جدید

5 31 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 6 32 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

جدیدرختخواب دنیا

7 28 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 8 27 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

روش جالب ساخت جالب رختخواب

9 28 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 10 26 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 11 27 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

رختخوابی که خودش جمع می شود

12 29 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 13 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 14 1 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 15 22 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 16 17 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 17 16 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 18 15 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر 19 1 2 ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر

این لایه باد شونده که از مواد سبک وزن تشکیل شده، به راحتی برداشته شده یا جایگزین می‌شود.

این سیستم هوشمند دارای یک دستگاه دمنده است که این لایه را باد می‌کند.

همچنین این رختخواب هوشمند دارای یک قطعه سخت افزاری الکترونیکی بوده که این فناوری را به گوشی هوشمند کاربر متصل می‌کند. در حال حاضر اپلیکیشن همراه این فناوری برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS در دسترس است.

این فناوری جدید در اندازه‌های تک نفره، دو نفره، کوچک و بزرگ موجود است. این کمپانی کانادایی در حال حاصر محصول خود را برای جمع آوری منابع مالی بر روی وبسایت کیک استارتر قرار داده و قیمت اولیه آن ۲۶۹ دلار است. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود این فناوری تا ماه می سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

حتما بخوانید :  کیک های جالب با طراحی های زیبا و واقعی + عکس کیک های عجیب

ساخت رختخواب جدید که خودش جمع و مرتب می شود + تصاویر