رقص در ساری با آهنگ شاد غیر مجاز جنجال به پا کرد + فیلم و جزئیات

ماجرای رقص در پارک ساری با آهنگ خواننده طاغوتی

رقص در ساری : برگزاری مراسم رقص و پایکوبی در پارک ساری صدای مردم متدین ساری را درآورد و لب به اعتراض گشودند.

رقص در پارک ساری

در جشن شب ولادت رسول اکرم(ص) و امام صادق علیه السلام که در پارک ملل ساری برگزار شد و برگزار کننده آن شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری بودند و فیلم آن در فضای مجازی نیز درحال دست به دست شدن است، آهنگی از یک خواننده طاغوتی برای حاضرین در جشن توسط فردی که تقلید صدا را انجام می داد پخش گردید که در حین پخش عده ای از زنان و مردان به رقص و پایکوبی پرداختند.

 پارک ساری

رقص و پایکوبی در پارک ملل ساری

این اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری به شدت مورد اعتراض مردم متدین ساری قرار گرفته است. شهردار ساری که خود برادر سه شهید است در سایت شهرداری از مردم عذرخواهی کرده و سخنرانی خود را در اعتراض به این اقدام لغو کرده است. مردم، خواستار برخورد با خاطیان هستند.

شهردار ساری به‌دنبال حواشی جشن میلاد مسعود پیامبر اکرم(ص) در پارک ملل، معاون فرهنگی اجتماعی خود را عزل کرد.

به گزارش شهر مطلب ، به‌دنبال حرکات خارج از عُرف عده‌ای از در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در پارک ملل ساری، مهدی عبوری شهردار ساری حکم برکناری ناصر معیل معاون فرهنگی اجتماعی این شهرداری را به وی ابلاغ کرد.

حتما بخوانید :  دلیل مرگ عارف لرستانی مشخص شد + جزئیات و علت مرگ

در این حکم خطاب به معاون فرهنگی شهرداری آمده است:

تولید نشاط عمومی و ارتقای امید به زندگانی در چارچوب آموزه‌های دینی و اسلامی، یکی از راهبردهای تخلف‌ناپذیر در مدیریت شهری ماست که برگزاری آیین‌های نکوداشت مناسبت‌ها و موالید خاندان پیامبر اعظم(ص) در طول سنوات گذشته از جمله آن است بنا به گزارش‌های مراجع قضایی و انتظامی ساری و نیز اخبار مصور واصله در حاشیه نکوداشت و جشن بزرگ ولادت پیامبر نور و رحمت در پارک ملل بر اثر قصور و غفلت بعضی همکاران حوزه فرهنگ اتفاقات تلخ و ناگواری رخ داده که حدود قانونی مراعات نشد و اسباب نگرانی و ناخرسندی شهروندان شریف ساروی خاصه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را فراهم کرده است، به‌نحوی که سو مدیریت کارگردانی این جشنواره در پیوند با رفتارهای خارج از نزاکت معدودی از حاضران، حضور شکوهمندانه و شادمانه خیل عظیم پیروان آن پیامبر ارجمند را تحت‌الشعاع خود قرار داده و حلاوت این موسم خجسته را به تلخی کشاند لذا به‌موجب این ابلاغ از سمت معاونت فرهنگی برکنار می‌شوید.

عزل معاون شهردار ساری

عزل معاون شهرداری ساری به دنبال حواشی یک جشن+ تصویر

در جشن شب ولادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) که در پارک ملل ساری برگزار شد و برگزار کننده آن شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری بودند،آهنگی از یک خواننده طاغوتی توسط فردی که تقلید صدا انجام می‌داد پخش شد که در حین پخش عده‌ای به رقص و پایکوبی پرداختند

حتما بخوانید :  مجسمه جنجالی پروین اعتصامی + عکس از شایعه تا واقعیت

فیلم رقص در پارک ساری

ماجرای رقص در پارک ساری با آهنگ خواننده طاغوتی

رقص زن در هواپیما ی تهران مالزی جنجالی شد + تصاویر