رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز

رقص شاه عربستان همراه گروه رقص سنتی العرضه

رقص شاه عربستان : مصری ها واکنش تندی به ماجرای رقص پادشاه عربستان سعودی در دوحه قطر نشان دادند . روز گذشته سلمان بن عبدالعزیز با گروهی که برای استقبال او می رقصیدند همراه شد.

بعد از مشارکت «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در رقص سنتی «العرضه» در قطر، رسانه های مصری این اقدام ملک سلمان را دهن کجی پادشاه عربستان به مصری ها قلمداد کردند.

روز گذشته پادشاه عربستان در بدو ورود به قطر مورد استقبال «تمیم بن حمد» امیر قطر قرار گرفت و در جریان استقبال از او رقص سنتی العرضه [نوعی رقص عربی با شمشیر] اجرا شد که پادشاه عربستان هم از جایگاه خود با رقصنده ها همراهی کرد.

D8B1D982D8B5 D9BED8A7D8AFD8B4D8A7D987 D8B9D8B1D8A8D8B3D8AAD8A7D986 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز

عکسرقص شاه عربستان سعودی در دوحه قطر

277 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز
278 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز
279 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز
280 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز
281 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز
282 رقص شاه عربستان جنجالی شد + عکس رقصیدن سلمان بن عبدالعزیز

واکنش مصری ها به رقص شاه عربستان با گروه استقبال در قطر

با توجه به اینکه رابطه مصر و قطر بعد از برکناری «محمد مرسی» از ریاست جمهوری مصر بد شده برخی رسانه های مصری اعلام کردند پادشاه عربستان که حالا کشور او نیز با مصر رابطه خوبی ندارد برای دهن کجی به مصری ها در مراسم رقص امیر قطر با رقصنده ها همراهی کرده است.

در این راستا روزنامه الدستور مصر گزارشی با عنوان «راز اقدامات اخیر ملک سلمان» به سفر پادشاه عربستان به امارات بعد از اینکه «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر ابوظبی را ترک کرده بود اشاره کرده و اعلام کرده که ملک سلمان بعد از انتشار فیلم ضد مصری «نظامی ها» در قطر به این کشور هم سفر کرده است.

حتما بخوانید :  تصاویری از حادثه تیراندازی در اراک + جزئیات و تعداد کشته ها

روزنامه الوفد هم مقاله ای از «محمد امین» تحلیلگر مصری نزدیک به السیسی منتشر کرده کرده که امین در آن معتقد است حالا بازی قاهره و ریاض علنی شده و اگر پادشاه عربستان به دنبال برانگیختن کشورهای عربی علیه مصر است ما به او می گوییم که مصر هرگز محتاج نخواهد بود و از مواضع خود عقب نشینی نمی کند.

نشریه المصور اما به «محمد بن سلمان» جانشین ولی عهد عربستان توصیه کرده بهتر است جاه طلبی هایش در محدوده خاک عربستان خلاصه شود و به قیمت عزت و استقلال مواضع مصر تمام نشود.

جنجال رقص شاه عربستان با گروه رقاصان


حتما بخوانید :  شب 21 ماه رمضان و شب قدر در حرم امام رضا (ع) + تصاویر و حاشیه ها