رقص ویلیامز (شاهزاده انگلیس) در کلوپ شبانه + عکس و فیلم جنجالی

بی بندوباری ویلیامز؛ شاهزاده انگلیسی سوژه رسانه ها شد

رقص ویلیامز : حضور این شاهزاده انگلیسی در یک کلوپ شبانه و انجام حرکات موزون با یک زن غریبه سر و صدای زیادی بپا کرده است. انتشار تصاویر و فیلم هایی از حضور ویلیامز؛ شاهزاده انگلیسی در یک کلوپ شبانه با سر و صدای زیادی همراه بوده است. رسانه های انگلیس با انتشار این فیلم ها و تصاویر به این موضوع پرداختند. در یکی از فیلم ها وی با صدای بلند مشغول آواز خواندن است و در حال اجرای حرکات موزون دیده می شود. همچنین در یکی از تصاویر نیز یک زن غریبه به ویلیامز تکیه داده و در حال صحبت با یکدیگر مشاهده می شوند.

فیلم رقص شاهزاده ویلیام در کلوپ شبانه

دانلود فیلم

یکی از این ویدئوها به سرعت در سایت پرمخاطب آمریکایی TMZ که دارای میلیون ها طرفدار است قرار گرفت. ” ویلیامز ” که به همراه دوستانش در یک تعطیلات آخر هفته دراز مدت بسر می برد تنها عضو خانواده سلطنتی بود که در مراسم دعای روز دوشنبه در کلیسای وستمینستر حضور نداشت. وی شب دوشنبه با یک هلیکوپتر اختصاصی نزد همسر و فرزندانش بازگشت.
انتشار این ویدئوها و تصاویر با واکنش کارشناس و مشاور خانواده سلطنتی” کتی نیکول ” نیز همراه بود. وی در این خصوص گفت : ” به نظرم شاهزاده با استقبالی سرد از طرف همسرش مواجه شد. ” کیت ” از این اتفاق بسیار ناراحت است. درحالی که وی با دو فرزندش در خانه تنها بوده، ویلیامز با دوستانش مشغول خوشگذرانی بوده است. به عنوان یک زوج آنها باید مراقب رفتار و انعکاس آن در بین مردم باشند. ”

حتما بخوانید :  آرایشگری با موتورسیکلت توسط چند جوان سوژه کاربران جهان + فیلم

گفتنی است؛ ویلیام در سال ۲۰۱۱ با ” کاترین میدلتون ” ازدواج کرده و دارای دو فرزند می باشد.