رژیم لاغری دختر چاق بعد از ۸۰ کیلوگرم کاهش وزن + تصاویر

دختر ۱۸۴ کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینید

النا گودال دختری که ۱۸۴ کیلوگرم وزن داشت بعد از گرفتن رژیم و لاغر شدن توانست حسابی لاغر شود و اکنون مدام به ورزش می‌پردازد.اراده بعضی از افراد در کاهش وزن و لاغر شدن واقعا ستودنی هست از مردی که به دلیل دخترش ۸۰ کیلو وزن کم کرد تا زنی که برای ثابت عشق به نامزدش نیمی از وزنش را سوزاند و حالا زن جوانی که بعد از ترک خوردن فست فود ۱۱۵ کیلوگرم وزن کم کرده هست

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینیدزن ۲۹ ساله ۱۱۵ کیلو لاغر شد

“النا گودال” ۲۹ ساله که زمانی به واسطه اعتیاد به خوردن فست فود و غذا هاي رستورانی با ۱۸۴ کیلوگرم وزن یکی از سنگین وزن ترین زنان شهر و کشورش بود امروز با کاهش وزن بی نظیر اش سرشناس شده هست.النا ۲ سال پیش زمانی که برای معاینه ساده به علت یک مریضی نه عمده جدی به دکتر مراجعه کرد فهمید که آن قدرها هم اوضاع خوبی ندارد ،

دکتر خیلی ساده و صریح به او گفت که به علت این سبک تغذیه و اضافه وزن گذشته از ۳۵ سالگی حتما خواهد مرد. دیابنت نوع ۲ و کبد در معرض چرب شدن در حد خطرناک تنها بخشی از مشکلات جسمی بود که دکتر در تشریح اوضاع جسمی او گفت .

حتما بخوانید :  کم کردن جادویی وزن در یک هفته؟

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینیداین جملات برای او سنگین و نگران کنده بودند. از همان روزها “النا” جوان به فکر راه چاره افتاد چرا که دوست نداشت در سنین جوانی مرگ را تجربه کند برای همین نزد یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفت ، حذف فست فود و آغاز تمرینات ورزشی برنامه اصلی او بود.

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینیدتصمیم النا جدی بود و شب و روز با هدف کاهش وزن و راهایی از چاقی فعالیت می‌کرد تا این که بالاخره بعد از ۱ سال و نیم ۱۱۵ کیلوگرم وزن خود را کم کرد و اوضاع جسمی خود را به حد سلامت رساند.

“النا” زن ۱۸۴ کیلویی بعد از لاغر شدن

“النا” می‌گوید:خیلی چاق و سنگین وزن بودم اما لذت خوردن غذا هاي فست فود مرا از این مسئله دور کرده بود در حقیقت اصلا تناسب اندام و زیبایی برایم اهمیتی نداشت ، انجام فعالیت هاي هرروز کاری سخت و خستگی آور بود. شکم بزرگ مرا از انجام هر کاری ناتوان کرده بود تا حدی که نمی توانستم بند کفشم را ببندم.

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینیدپرخوری هاي من روز به روز اکثر می شد در حدی که شبها ۲ بار شام می خوردم تا این که بالاخره روزی به علت بی حالی و بی خوابی به دکتر مراجعه کردم. صحبتهای دکتر مرا نگران کرد و از ان روز به بعد حتی تصور خوردن فست فود هم مرا آزار می داد.به فکر جراحی هاي لاغری بودم اما بعد پشیمان شدم و به سراغ متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم و حالا با اندامی متناسب و وزنی بسیار کمتر از آن روزها زندگی بهتری را تجربه میکنم.

حتما بخوانید :  شلوار جین اسکینی بپوشیم یا نپوشیم؟ خطرات و آسیب ها

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینید

دختر 184 کیلویی را بعد از لاغر شدن ببینیدرژیم دختر چاق،لاغر شدن دختران چاق،رژیم لاغری دختر چاق،کاهش وزن باورنکردنی،چاق بودن دختران،دختران بعد از رژیم